Přehled katalogu
- 431 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 28% S fotografiemi
Nalezeno 431 výsledků
Procházejte dětský lékař v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 431 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 41,191 recenzí a hodnocení.
“Navstivila jsem s dcerou zubní pohotovost a byla jsem velice mile překvapena z milého přístupu sestřičky i pana doktora,který je opravdu profesionál na svém místě!Takových doktorů by bylo třeba více!Děkuji ☺️”
“Dobrý přístup, prostě léčí jak umí a umí dobře. Jde vždy o to vyřešit problém a jít dál. Tento přístup je fajn. Dneska je spousta lidí, kteří naopak chtějí aby se u nich pacienti léčili co nejdéle a za co nejvíce peněz. Tady vám to nehrozí. Moje přítelkyně se u MUDr. ezo sarlatanky léčila dva roky s bolestí břicha. Potom přešla k mojí doktorce v ts med bustovi. Do měsíce bylo vyřešeno.”
“Dnešní návštěva. Trochu obava z nové paní doktorky. Ale zbytečná. Vstupní prohlídka s rentgenem. Dnes oprava dvou zubů v dost špatném stavu, přesto velká spokojenost. Pěkná práce. Vysvětleno co mám za problém,byla jsem poučena jak dál pečovat aby bylo vše v pořádku.”
“Mov dobry doktor. Sympatický a vždycky pomůže a poradí.”
“Jsem s panem doktorem Černockým naprosto spokojen.”
“Velmi pečlivý praktik, který naváhá poslat pacienta k odbornému kolegovi.”
“Jsem velmi spokojena se zdravotní péčí paní doktorky Jedličkové, s jejím přístupem k pacientovi a s její svědomitou snahou pomoci navrátit zdraví.”
“Paní doktorka je profesiálně vynikající odborník a co si velmi cením, je citlivý a osobní přístup k pacientům.To se bohužel jinde nevidí.”
“Byl jsem na dovolené v zotavovně Pracov, začal mě bolet zub a jsem z Ostravy, dostal jsem informaci o zubním oddělení Bozadziev, tak jsem tam jel, postarali se o mně dokonale, moc děkuji a doporučuji.”
“Dobrý přístup.Je vidět, že je pro lidi, které léčí.Poradí,vysvětlí, doporučí.Ráda tam chodím a hlavně se nebojím ji říct i choulostivé věci.Mám ji ráda, protože s člověkem cítí.”
“Příjemná paní doktorka a profesionální přístup k pacientovi”
“Nejlepší dětská doktorka, nikdy jsem se nebála k paní doktorce jít. Paní doktorka je velmi milá a vstřcná a snaží se vždycky pomoct, stejně tak sestřička. Snad k ní jednou budu moct vzít i já svoje děti.”
“Spokojenost ale už zde ordinuje Mudr. Hejlíová, Mudr. Zoubek je již v důchodu.”
“Paní doktorka Neumanová je úžasná.”
“Paní doktorka i sestřička jsou moc úžasné.O naší malou dcerku se dobře starají a vždycky nám poradí když máme nějaké problémy můžu jen doporučit.”
“Paní doktorka byla milá a ochotná, děkujeme.”
“Já strašně moc děkuji úžasné sestřičce i paní doktorce ...Obě mají super profesionální přístup. Bezbolestné ošetření. Každému můžu jen doporučit a je mi líto snad jen toho, že to není moje ošetřující lékařka. Ještě jednou moc a moc děkuji .Petra”
“Ochotný a velmi milý zubař. Doporučuji.”
“Velice ochotná a příjemná paní doktorka. Já osobně doporučuji, vše krásně vysvětleno.”
“Skvělá a pečlivá paní doktorka i sestřička milující děti, nic nenechá náhodě a vynikající přístup k dětem.”
“Já osobne jsem se vsim spokojena. A preju kazdemu aby mel moje příjemne zkusenosti:)”
“Jsem vděčná, že jsem v Budějovicích před lety, našla pro syna, tak skvělého pediatra.Paní doktorka a také sestřička, jsou ochotné a milé.Nikdy s ničím nebyl problém.”
“Velice příjemný personál na vysoké úrovni, jak sestra, tak paní doktorka. Vždy bezvadné jednání.”
“Doktor Tuháček je výborný a svědomitý lékař s dlouholetou praxí. Ke svým pacientům přistupuje skvěle. Nic nepodcení a má i výbornou a milou zdravotní sestru. DOPORUČUJI! Bohužel poslední dny zde získává negativní hodnocení (na základě antivaxerské nahrávky) od lidí, kteří ho nikdy v životě nepotkali, nikdy nebyli v jeho lékařské péči a nic o něm nevědí. Je smutné, že si lidé v dnešní době neváží práce, kterou lékaři vykonávají od rána do noci, pracují přesčasy a pomáhají. Do toho se musí celou covidovou dobu umět vypořádat s lidmi, kteří po nich chtějí falešné certifikáty, nadávají jim a nedodržují opatření. Opravdu šílené období.”
“Velmi rychlé a snadné, sedí tam žena, velmi zdvořilá, pracovní doba je od 07:00 do 21:00”
“Přísná ale poctivá paní doktorka. Mnozí lékaři Vás vyšetří od stolu a rovnou přeobjednají jinam. Zde Vás řádně vyšetří a léčí, paní doktorka si na Vás najde čas, ale je třeba se předem objednat.”