Přehled katalogu
- 724 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 31% S fotografiemi
Nalezeno 724 výsledků
Procházejte zvířecí nemocnice v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 724 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 101,928 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zvířecí nemocnice z měst jako Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“Nemůžu si na nic stěžovat. Paní ,,D,,oktorka milá ,vždy pomůže , poradí. Vychází vstříc i časově prostě jsem vděčná ,že ji máme . Pan doktor s velkým D Tady je vše tak , jak to má být.Bez stresu a vysvětleno.”
“Skvělá doktorka, vždycky mi moc pomohla se zvířátky”
“Nejlepší veterinářka, která se moc hezky stará o všechny naše chlupáče!!”
“Pan doktor Pospíšil a jeho tým jsou lidé na správném místě úplně vším. Empatie, odbornost, lidskost. Náš pejsek to tak nevidí kdykoli tam s ním jdeme, ale vždy mu říkám "Jsi v těch nejlepších rukách Mikeši.". Nakonec odchází Mikeš z ordinace jako hrdina a já velmi spokojený, klidný a vím, že nám vždy pomůžete.”
“Velice pečlivě odvedená práce, náš Kavalírek krásně ostříhaný. Milý a citlivý přístup. Rozhodně jsme tu nebyli naposledy. Moc děkujeme.”
“Vtipný, empatický a zkušený veterinář.”
“Příjemná a vstřícná paní doktorka.”
“Paní doktorka, že které je cítit krásný vztah především ke zvířatům a ne k výdělkům. Naše zvířata se u ní po chvíli přestanou i třást. Je opravdu výborná, vřele doporučuji.”
“Velmi ochotný a milý Pan Doktor. Pomohl během krátké doby a byl ochoten jet daleko. Děkuji moc”
“To je ta nej veterinární ordinace. Moc příjemné atmosféra naše Amy se poprvé nebojí jít dovnitř. Prostě dokonalost.”
“Děkuji moc veškerou péči a přístup. Maximálně doporučuji a budeme navštěvovat paní doktorky a pana doktora nadále.”
“Nejlepší veterina co známe. Skvelý přístup k zvířatkům. Vždy rychle vyšetřeno a vždy k spokojenosti naších pejskú. Určitě doporučuji.”
“Moc mily, ochotni a zkuseny! Doporucuji 100%”
“Skvělá paní doktorka, přijede i domů. Opravdu se snaží pomoci.”
“Děkuji všem lékařům z JHVET. Vždy naprosto profesionální a laskavý přístup v péči o naší labradorku Sáru, které jste zachránili poraněné oko. Ještě jednou děkuji.”
“Moc děkuji za výbornou péči a laskavý přístup MVDr. Krejčího a jeho ženy. Starostlivost kterou nám dali a nadále dávají pro naše pejsky. Nelze nic vytknou.”
“Kočička měla úraz, nikam jsme se nemohli dostat a pan veterinář nám řekl ať přijedeme hned, okamžitě nás vzal a o kočičku se skvěle postaral.”
“K panu doktorovi chodíme už spoustu let, dalo by se říct, že našim pejskům už několikrát zachránil život. Za nás absolutně nejlepší verinář! Všem určitě pana doktora jedině doporučujeme. Milý, super přístup, vše pěkně a srozumitelně vysvětlí.”
“Na Vaší veterinu docházíme celá rodina už dlouhá léta se všemi našimi mazlíčky. Konkrétně já jsem docházela dříve s králicí, která měla vždy špičkovou péči a mezi 9-10 rokem života ji i opakovaně brousili zoubky a i přes její vysoký věk, se vždy vše zadařilo. Teď docházím rok s jinou králindou (očkovaní, kastrace…) a často nás ošetřuje paní doktorka Rebeková. Má k ní neuvěřitelně milý, krásný, empatický přístup. Ostatní lékařky, které ošetřovaly hlavně moji předešlou králindou byly vždy taktéž velmi příjemné. Vaší veterinu velmi ráda všude doporučuji!”
“Bez konkurenční doktor. Ochotný, levný a hlavně umí!!!”
“Mimo ordinační hodinu mě pan doktor přijal. Milý přístup. Spokojenost”
“Paní doktorka, je skvělá odbornice na pravém místě. Je vidět, že zvířátkům pomáhá ráda. Má lidský přístup.”
“Špičkový přístup, nízké ceny. Profesionální chování.”
“Upřímně. Hanka (byť si netýkáme) je člověk, který má charisma, krásnou auru a hlavně obrovský cit nejen pro pejsky a ostatní zvířátka , ale dokáže říct, co je pro zvířátko nejlepší. A tahle kombinace je dost vzácná. Jinými slovy, hodnocení 5 z 5. A to moc často nedávám. Kdyby bylo 10, dám 10, protože ji věřím.”
“Navštívili jsme už tolik ordinací a myslím, že jsme konečně narazili na tu správnou. Paní doktorka se sestřičkou jsou skvělé. Empatie, dobrá nálada nechybí + poradenství s ošetřením vše na 1 s hvězdičkou :) nemohu si vůbec na nic stěžovat. Jde vidět, že jsou tam ochotně pro mazlíčky , nikoliv pro peníze. Moc děkuji! Už nikam jinam.”
“Za me je paní doktorka je kapacita. Sice trosku drazsi, ale pokud chtete kvalitní peci, určitě litovat nebudete. Vrely pristup a skvela péče”
“Perfektní přístup a odborné vyšetření doporučuji všem čtyřnohým mazlíčkům”
“MVDr. Varmužová Veronika vč. sestřičky ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ + ⭐️”
“Vynikající přístup, profesionální vyšetření. Maximální spokojenost.”
“Nejlepší veterinární ordinace v celém kraji! Doporučuji všem.”