Přehled katalogu
- 6,903 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 36% S fotografiemi
Nalezeno 6903 výsledků
Procházejte vinárna v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 6,903 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 977,515 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje vinárna z měst jako Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj a dalších.
“Mě by vyhovovalo více sosu k jídlům. Jinak vše perfektní.”
“Zde se stavujeme pri nasi dovoleme jiz nekolik dni za sebou a je to naprosto fantasticke misto (a to jsme zmlsani Prazaci :)). Prostredi krasne, jidlo je skvele (pokud je. Toto bych vytkla ze v nedeli odpoledne jiz nebylo vubec nic, tesily jsme se tedy na pondeli rano ze se zde nasnidame a stale nebylo nic a cekalo se na nakup ktery do naseho odchodu 10:45 nedorazil), kava taktez super, dokonce maji pro alergiky alternativni mleka, obsluha mila, prostredi krasne a jako bonus mazlive kocicky ktere vas obcas prijdou skontrolovat ci s vami posedet :). Jedine co bych zmenila jsou zidlicky a stolky pouzite venku, ty jsou hodne oldschool a nepohodlne, tohle misto by si zaslouzilo vic. Nejaka pekna ratanova kresilka by potesila oko i zadnici :D. Jinak celkove moc doporucuju. Objednate uvnitr ale obsluha donese ven, za nas vse super.”
“Nehodnotím kavárnu / palačinkárnu, neboť skončila sezóna a majitelé dočasně zavřeli. Hodnotím ovšem ubytování. Majitelé jsou super, velmi příjemní, nápomocní, vstřícní, okamžitě reagují a dobře si uvědomují, že recenze jsou pro ně též důležité a ví co zákazníci očekávají, což se jim vcelku daří a není tedy divu, že i na booking.com mají svkělé hodnocení. Každopádně hodnotím apartmán č. 3, který se nachází ve 2. patře, v domě by to chtělo na chodbě trochu zlepšit osvětlení a vyměnit vypínače na modernější (nic důležitého), na schody (první+poslední) dát reflexní pásky, zaizolovat některé dveře, neboť zbytečně jimi může táhnout, apartmán má předsíňku, kde je možné si odložit bundy, tašky, boty, atp. Z chodby se hned vstupuje do kuchyně, která je příjemná a během rána, dopoledne zde krásně svítí sluníčko (pokud tedy samozřejmě svítí), Kuchyňská linka je vybavena dvouplotýnkovou indukcí, moderním dřezem, v lince najdete snad veškeré vybavení od talířů, hrnečků, nejrůznějších skleniček, příborů, otvíráku na víno, atd. Dále v kuchyni najdete lednici a myčku. Bohužel vybavení není nejnovější, ale s tím se počítá a je to vcelku pochopitelné. Jak indukce, tak myčka teda vydávají burácející zvuky, avšak nic nebouchlo, takže ok funkční ;-) z kuchyně se přechází do obýváku, levá část je určena pro spaní, kde je velká pohodlná manželská postel, věšák na oblečení vč. mobilního úložného prostoru na oblečení, na pravé straně je televize, rozkládací sedačka, konferenční stolečky a dvě lampy. Z této místnosti se přechází ještě do ložnice, kde jsou další tři lůžka a dvě křesla. Všechny místnosti a okna jsou situovány na náměstí, takže ráno a dopoledne jsou místnosti krásně prosvětlené, ale to i po zbytek dne. V neposlední řadě z kuchyně se vchází do koupelny, kde je i toaleta. Vše je vcelku moderně zařízené, možná by bylo vhodné vyměnit sprchovou hlavici za modernější, ale i tak je zcela funkční. Voda teče se skvělým tlakem, takže nikdo nemusí mít strach i o teplotu vody. Co bych osobně změnil, či vylepšil je osvětlení apartmánu, které by si zasloužilo něco modernějšího a něco co bude více svítit, především v kuchyni, kde u linky není žádné osvětlení. Celkově apartmán je pro dovolenou a relax naprosto skvělý, útulný a hlavně čistý. Majitelé se o vše starají, což je znát a pokud někdo najde nějaký nedostatek, pak věřím, že majitelé určitě na daných věcech budou časem postupně pracovat a vylepšovat. Každopádně v okolí to bude asi jedno z nejlepších ubytování a rozhodně lepší, než vedle v zámecké baště, nebo jak se to jmenuje, zde máte svůj klid, přes náměstí je vietnamec, další je cca. 200 metrů směrem vpravo od apartmánů, kde mají široký sortiment. Na zámek je to též skutečně jen pár kroků. Takže pro poznávání blízkého okolí, rychlé nákupy, atd. je toto zcela ideální ubytování, které mohu vřele doporučit, snad každý se zde musí cítit jako doma a útulně.”
“Velice příjemná malá kavárna s milou obsluhou. Pochutnali jsme si a v teplém letním odpoledni tu byl příjemný chládek. Rádi se sem opět vrátíme.”
“Příjemná atmosféra, dobrá káva a hlavně zákusek. Obsluha je ochotná, usměvavá Děkujeme Také můžeme doporučit welnes.”
“Super pivo, výborná káva, dobrá pizza a rychlá obsluha.”
“Příjemná vinárna, velký výběr nejen vín ale od všeho něco. Obsluha milá a i místní “štamgasti” Rád se vrátím.”
“Velmi příjemné prostředí, úžasná obsluha, skvělé zákusky, prima káva, nádherná výstava obrazů...”
“Když jsem jel okolo, nemohl jsem jakožto milovník kávy tento podnik minout. Musím říci, ze káva co se přípravy a chuti tyka je zde průměrná, ale vše ostatní okolo to vytáhne na 5 hvězd. Úžasná obsluha která vám projasní všední den, krasne prostředí se spoustou hraček pro děti a spousta krásných výrobku na prodej. To vše ještě navíc pro dobrou věc. Přeji tomuto projektu mnoho úspěchu a určitě se sem budu vracet.”
“Velmi sladká návštěva, která nás potěšila nejen kávou a trubičkou. Líbil se mi také interiér, žádná sterilní moderna, ale retro styl proutěných židlí a klasická vitrína i pult vás přesunou v čase, do dob kdy si lidé chodili číst denní tisk v držátku na noviny. A tahle atmosféra sem prostě skvěle padne.”
“Příjemné klidné rodinné prostředí, skvělé víno.”
“Super místo, které v Hranicích chybělo. Dát si třeba po návštěvě doktora snídani, nebo při čekání na autobus kafe a dobrý zákusek.”
“Velmi příjemné překvapení. Nádherné prostředí, velmi příjemná obsluha, výborná káva.”
“Samoobslužná degustace s pestrou nabídkou českých vín. Útulné prostředí, vše ok. Vracíme se sem rádi.”
“Nejlepší kure s rýži jaké jsem kdy jedla, spokojenost na 100%”
“Nejsem vyznavač rumů. Nikdy mě to nebralo. Ale tady jsem si rum dala! Je to nebe v hubě. A to jsem jen přičichla a bylo jasno. Mňam.”
“Objednali jsme si zde svatební zákusky a musím říct, že s tak výbornými zákuskami jsme snad ještě na žádné oslavě nesetkali. Nádherně nazdobené, čerstvé a velmi krásně voněly. Až budeme potřebovat zákusky k dalším příležitostem, tak už víme kam se obrátit. Paní byla velmi milá a vstřícná, zákusky nám perfektně zabalila k přepravě. I cena byla super. Ještě jednou děkujeme, všichni si moc pochutnali.”
“Vinotéka patřící k hotelu U Zlatého kohouta. Skvělé víno a pán, který nám ho podával, byl velmi ochotný, dobře trefil, co nám bude šmakovat, a měl o víně vynikající přehled. Moc hezké prostředí.”
“Báječný posezení se skvělým pivem, vínem, pizzou, tousty u rybníka, pod stromem mezi jinými sklepy, protože je umístěn v ulici Sklepní!!!! Už berou i platební karty. V případě vedra, můžete sedět uvnitř v klimatizovaném prostoru.”
“Útulná kavárna, ochotná obsluha, výborná káva a chutné dezerty - naprostá spokojenost.”
“Moc se nám tu opět líbilo! Bohužel káva byla dnes v nabídce “kyselá”, ale i tak jsem si vybral něco jiného. Cheesecake byl naprosto famozní, bohužel foto nevložím, protože se po něm zaprášilo dřív než byla provedena případná fotodokumentace :-) velmi milá obsluha a velmi pěkné prostředí v pohodlných křesílkách nám dokreslila krásný gastrozážitek. Jak pojedem přes Kyjov, určitě se zase stavíme ;-)”
“Moc hezká, trochu schovaná kavárna s fakt skvělou výběrovou kávou. Za mě nej kafe v ZR ;) a moc cením možnost alternativního mléka, který je fakt chuťově skvělý.”
“Musím říct, že kdykoliv se mi zasteskne po Itálii, jdu rovnou sem. Skvělé pití, výborné sýry a vždycky milá obsluha. Holky mi pokaždé poradí s výběrem a je vidět, že dělají práci, která je baví. Díky, že takové podniky u nás máme ❤️”
“Moc dobrá vína mají. Hezké a klidné prostředí a sýry a uzeniny k vínu přišly taky vhod.Pani je moc milá a a ochotná.”
“Velmi příjemná vinárna, milá obsluha. Krásné posezení. Děkuji doporučuji”
“Stylová hospoda s výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou. Jídla jsou chutná a poctivě připravená, personál je pozorný a přátelský. Prostředí je příjemné a čisté, včetně toalet. Skvělé místo pro oběd, večeři nebo posezení s přáteli.”
“29.11 2025 sem navštívil tuto kavárnu, nemám co bych vytkl, výborná snídaně, milá obsluha, dobrá cena. Vše na jedničku s hvězdičkou. Až budu příště hledat, kam na jídlo, volba bude jasná”
“Krásná kavárna s pěkným interiérem a malým, ale krásným stylovým venkovním posezením. Zákusky a káva chutná, ceny přiměřené umístění kavárny (kousíček od náměstí). Možnost platit kartou. Návštěvu určitě doporučuji.”