Přehled katalogu
- 2,732 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 32% S fotografiemi
Nalezeno 2732 výsledků
Procházejte stomatologická klinika v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,732 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 65,144 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje stomatologická klinika z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Moje dentální hygienička ( Nguyenová Hanka) je velmi milá, profesionální a pečlivá. Vždy všechno srozumitelně vysvětlí a během ošetření je citlivá a ohleduplná. Je radost k ní chodit – její práce je opravdu kvalitní a mám z ní vždy dobrý pocit.”
“Byla jsem zatím jen na konzultaci ohledně rovnátek, ale už teď musím pochválit profesionální a milý přístup. Pan doktor vše jasně vysvětlil, paní na recepci je příjemná a ochotná a sestřička moc milá. Cítila jsem se v ordinaci opravdu pohodlně a v dobrých rukou.”
“Bál jsem se zubaře, doposud.Na 100.mikro mi dělají můstek a větší profesionalitu a preciznost jsem ještě nikde neviděl. Doporučuji všem, komu záleží na svých zubech. Za mě obrovské díky MDDR. Hruškovi a jeho týmu.”
“Dobré ráno. V této klinice jsme si nechali vyčistit zuby. Personál byl velmi milý. Doktor nám vše vysvětlil a provedl odstranění zubního kamene. Jsem moc ráda, že jsem do této kliniky šla.”
“Paní doktorku Kelblovou mohu vřele doporučit. Pomohla mi překonat dlouholetý strach ze zubařů a díky ní se na návštěvu ordinace dokonce těším. Prostředí celé kliniky je moderní, čisté a velmi příjemné, takže se v něm člověk cítí pohodlně a hlavně v klidu. Paní doktorka je moc milá, pečlivá a vše podrobně vysvětlí. A pokud máte z minulosti špatné zkušenosti se zubaři, mohu vás ujistit, že u paní doktorky Kelblové budete v těch nejlepších rukou a návštěva bude za odměnu!”
“Úvodem bych rád podotkl , že nejsem žádný velký spisovatel , který se nějak velkolepě rozepisovat, tak pouze v krátkosti. Co se týče zubařů není mi stydno přiznat, že jsem ultra posera a kdybych mi někdo řekl, že mě bolesti dožene dobrovolně na zubní pohotovost asi bych mu řekl, že to se stane až v pekle začne sněžit. V pekle asi mrzne , protože jsem dnes opravdu chtě nechtě musel. Naštěstí jsem si dle recenzí vybral Bladent . Od prvního hovoru jsem byl velice příjemně překvapen milým a příjemným jednáním. Samotný personál počínaje recepcí byl super příjemný. Sestřičce i paní doktorce Kujalové patří můj obrovský dik za pomoc za to jaký mají přístup, jak vše vysvětlím řeknou co budou dělat stále si s vámi povídají což Vám úplně odbourává nějaký strach , obavu ze zákroku. Ve zkratce jsem měl po sedmičkou zánět jak .... a zub se nedal zachránit, musel ven a šel ven úplně bez bolesti . Ještě jednou mnohokrát děkuji, doufám že dlouho nebude třeba zubaře vidět, ale jestli ano a jestli to půjde tak jedině sem . Ať se Vám daří s pozdravem Petr Dvořák”
“Moderní vybavení, osobní přístup a bez bolesti! Podařilo se mi u zákroku usnout :-D doporučuji.”
“Zubní klinika FAdent dnes téměř zachránila život mojí mamce. Byla jsem nadšená z rychlost v obdržení termínu, v neděli voláno, v pondělí hned termín. Mamka tvrdí, že samotný zákrok byl koncert. Skvělý přístup jak po telefonu, tak i osobně. To, že si člověk připlatí si myslím, že vůbec nevadí, když je ošetření bez bolesti a velmi rychlé. Luxusní práce. Velmi děkuji celému týmu”
“Vždy jsem měl strach ze zubaře. Tady nemám. Moc šikovný pan zubař i paní zubařka. Mohu doporučit”
“Prošla jsem v Praze několik zubních soukromých pracovišť,kde jsem se setkávala většinou ne s velkou ochotou a dlouhými objednacími termíny.Měla jsem zájem o snímatelné zubní náhrady + teleskopické náhrady.V Praze toto nikdo neprováděl,až přes internet jsem našla Zubní kliniku Zvolánek Dental v Plzni.Objednala jsem se.Zde jsem se setkala od recepce,po sestřičky a techniky s nesmírnou laskavostí,chtěla bych vyzdvihnout profesionální práci, jemné a něžné paní doktorky Peškové.A sám pan doktor Zvolánek je velký profesional, velmi pečlívý, nesmírně zručný a příjemný.Nelituji cest do Plzně na kliniku pana doktora,naopak,jsem šťastná,s jakou profesionalitou mi byli zhotoveny náhrady. Když protetické problémy, jen pan doktor Zvolánek a jeho tým,moc a moc jim děkuji za vstřícnost, nesmírnou laskavost a profesionalitu.Zuby díky této klinice mám nádherné a hlavně funkční.”
“Celou ordinaci mohu vřele doporučit! Paní doktorka Kellerová je precizní a profesionální s maximální pečlivostí, což je pro mě při ošetření nejdůležitější. Zároveň chci poděkovat celému týmu- sestřičkám i recepci. Díky jejich laskavému a příjemnému postupu je každá návštěva bez obav a stresu. Dekuji!!!”
“Profesionální péče, velká ochota vůči pacientovi, doktorka Sas odvádí excelentní práci a zvládne i napravit chyby od předchozích zubařů. Také její půvabná sestřička byla velice milá, komunikativní a celou dobu se starala o pacientovo pohodlí. Kliniku a ordinaci 6 mohu jen doporučit.”
“Dneska, jsem měl dentální hygienu u slečny Korobko Viktorie a naprosto super výsledek a přístup !!”
“Velmi ochotný a odborně vyspělý kolektiv. Pan doktor je odborníkem na svém místě. Měl jsem nateklou tvář a teď večer mám po problémech. Děkuji vám všem za ochotu a vysoce profesionální péči a přístup se kterou se v dnešní době pacient jen málo kde setká. Ještě jednou děkuji Druhý den mi volal šéf a kontroloval můj stav. Prostě perfektní péče o pacienta od začátku až do doléčení. Vypadá to jako pohádka ale ta to není je to realita”
“Ještě nemohu říci, půjdu poprvé. Spíše by mě zajímalo jake bere pojišťovny. Má na jedné stránce napsáno, že bere jen Revírní bratrskou pojišťovnu a Oborovou zdravotní pojišťovnu.”
“Tyto ženy vi co dělají! Měl jsem velmi špatné zkušenosti se zubaři, ale tady to vše krásně prepsali. I zvuk vrtačky je jiný a mnohem příjemnější. Celý zážitek bych hodnotil 6 hvězdičkami z 5. Plus paní doktorka Hanka (Evu jsem nezažil) je moc příjemná a komunikativní a cele to jenom dokresluje ze zde dostane člověk skutečně prvotřídní sluzbu!”
“Přišel jsem sem,protože jsem měl zuby v hrozným stavu Pan doktor mi vše vysvětlil narovinu,udělal plán a od tý doby konečně vím,jaké je to,když člověk nema bolesti zubu,sice finančně hodně nákladný mou vlastní chybou,ale jsem rád,že konečně mě nebolí zuby a postupně mi je dávají dohromady a můžu se zase smát a taky musí pochválit paní doktorku Seryjovou ,která je na mě strašně hodná,milá a hezky se ke mně chová a ještě musím pochválit paní sestřičku nevím,jak se jmenuje pracuje s Paní doktorkou,ale je taky milá a hodná. Těším se den ode dne víc,jak budu mít krásný zuby díky paní doktorce Seryjove a panu doktorovi .”
“Výborný a milý přístup ke zvířátkům. Ochotni , vše vysvětlí co se bude provádět celkově za mě super .”
Zubní klinika v Praze je místo, kam jsme s partnerem přišli. Já na hygienu, on na výplň.
“Moderně vybavená klinika, velmi ochotný a profesionální přístup. S akutní bolestí jsem využila pohotovost v neděli a přes úplně plnou čekárnu jsou lékaři i sestřičky ochotný a milý :) zákrok úplně bez bolesti”
“Na zubařském křesle paní doktorky Gabrielové většinou dělám tři věci: usnu, vymýšlím reklamní kampaň nebo přemýšlím, jak vylepšit procesy v naší reklamní agentuře. Že vám spravuje zuby si většinou nevšimnete. Hodně zde používají rentgen, takže ví o zubech mnohem více. Veškeré úkony se hradí. Jsou drazí, ale výkon tomu odpovídá. Jsem klientem asi už 10 let. Když jsem někdy několik měsíců mimo ČR, vždy si sem zajdu před cestou zkontrolovat a případně opravit zuby.”
“Chtěl bych moc doporučit kliniku TrenDent. Dnes byla manželka s naším 3 letým synem na kontrole. Přístup sestřiček na recepci, až po sestřičku u pana doktora Růžičky a samozřejmě pan doktor osobně, byl naprosto úžasný. Všichni moc milí a ochotní. Pan doktor i sestřička v ordinaci se k malému krásně chovali, vše vysvětlovali a dávali malému čas aby se nebál. Nakonec dostal syn malý dáreček a diplom za statečnost. Od prvních zoubku jsme docházeli se synem do jiné soukrome kliniky a ten přístup se nedá absolutně srovnat. Jsem rada ze jsem na doporučení kamarádky přešla do TrenDent a mohla se přesvědčit, ze dobří a empatičtí zubní lékaři ještě existují. Podotýkám, že syn má velký problém s tím si nechat čistit zuby, v podstatě od doby co mu narostly stoličky tak každý den bojujeme s čištěním. Takže aby se mu pan zubař mohl několik minut šťoural v puse chtělo opravdu důvěru. Ještě jednou velké díky.”
Zubní klinika na Zbraslavi je místo, kam chodím jak k zubařce, tak na dentální hygienu. Vždy se setkám s profesionálním a milým přístupem.
“Přístup sestřiček i paní doktorky profesionální. I k dětem mají super přístup. Nemohu si na nic ztěžovat. Den předem mi přijde upozorňující SMS, že mám objednaný termín. Ústní hygiena i zubní ordinace na jednom místě.”
“Profesionální přístup a hlavně to umí i s dětmi , skvělá péče”
“Dr. Dabdoub je velmi profesionální a komunikativní. Ordinace je velmi moderně zařízena, takže celkově návštěva byla příjemná.”
“Vždycky jsem měla strach ze zubařů a proto moje zuby dopadly katastrofálně a bohužel mě čeká celková zubní protéza. Ale po návštěvě stomatologie Třebíč jsem zjistila že to není tak hrozné, záleží na přístupu atd. A tady musím velice pochválit profesionální přístup paní doktorky byla velice milá, pokaždé mě informovala co zrovna dělá a bude dělat. Zákrok byl naprosto bez bolesti a když jsem přece jen ucítila bolest tak doktorka okamžitě přestala a dodala ještě injekci. Také mě chválila že to zvládám na to že jsem měla takový strach. A po celou dobu se mě ptala jestli je vše v pořádku. Takovou zkušenost se zubařem jsem nikdy neměla. A po zákroku jsem měla obavy že budu mít velké bolesti a ono nic díky pečlivé práci a také jsem dostala antibiotika takže hojení probíhá dobře. Nyní mě čeká druhé kolo trhání zubů ale už vím že to nebude tak hrozné. Doporučuji toto stomatologické centrum je zde velmi profesionální přístup k pacientům a milý personál”
“Chodím do této ordinace od roku 2001. Jsem od začátku velmi spokojená jak s přístupem recepční,tak s přístupem doktorů,sestřiček .. Velké poděkování recepční paní Buchtové za velmi profesionální přístup,vždy my se vším vyšla vstříc,jak jen bylo možné. A pan doktor Novosad je opravdu jednička, je prostě velká kapacita a stále má úsměv na tváři ,jeho profese je velmi náročná a hlavně zodpovědná. Velke díky doktorovi Novosadovi. Vřelé díky paní doktorce Kyselové .. Vynikající,profesionální ,vždy jsem měla nějakou otázku a okamžitě mi odpověděla s úsměvem.Stomma může být pyšná ,že má paní doktorku Kyselovou v jejím kolektivu. Hygienistka paní Němečková taky vynikající! Opravdu vše s **************”
“K paní doktorce chodím kolem 15 let, vždy stejně příjemná spolu s personálem, nikdy žádný problém. Jediný problém byl stav mých zubů po předchozí lékařce. To jsme dali v prvním, možná druhém roce dohromady , naučila mne jak se starat o zuby a dnes je hygiena zubů pro mne denní samozřejmostí. A proto ji mohu jen poděkovat za dlouholetou stálou péči a za to že se nebojím zasmát s otevřenou pusou.”
“Profesionální péče, vstřícní zaměstnanci a velice milý pan doktor, který před každým zákrokem vše pečlivě vysvětlil a udělal vše proto, aby ošetření bylo co nejméně nepříjemné.”