Přehled katalogu
- 2,732 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 32% S fotografiemi
Nalezeno 2732 výsledků
Procházejte stomatologická klinika v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,732 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 65,144 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje stomatologická klinika z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Sice paní doktorka trochu ukecanejsi jinak špičková mi pomohla”
“Jsem šťastná, že jsem konečně našla skvělou zubařku, která Vám vše ochotně vysvětlí, nemusíte se bát bolesti, práce je to kvalitní a zub kontrolují ještě dlouho po zákroku na případně komplikace. Musím vyzdvihnout doktora Bartoše a paní doktorku Luňáčkovou, ke které právě docházím a jsem velmi spokojena.”
“Naprostá spokojenost, bez čekání, objednaný cas odpovídá skutečnosti”
“Velmi milé překvapení. Naše dítě je přes extrémní strach v podstatě neošetřitelné. Jezdíme od kliniky ke klinice a všude bez úspěchu. To, co tady svým přístupem dokázala jak paní doktorka, tak i skvělá sestřička bylo nevídané. Děkujeme za nadstandardní a citlivý přístup. Za cenné rady, toleranci, trpělivost a pochopení.”
“Byla jsem u paní Matouškové a návštěva byla moc příjemná. Hezké prostředí, lidský a pečlivý přístup, nic nebolelo a všechno srozumitelně vysvětlila. Odcházela jsem spokojená, můžu jen doporučit.”
“Chtěl bych poděkovat paní doktorce Králíčkové a její sestřičce za neskutečně profesionální přístup k pacientovi , velice příjemné a pohodové vystupování a bezbolestnost při ošetření. Nesmím opomenout ani paní z laboratoře a recepce. Díky a paní doktorku moc doporučuji.”
“I touto cestou chceme poděkovat paní doktorce Pilařové za její přístup k našim pejskům. V květnu jsme se museli rozloučit s 16-ti letou jorkšírkou a dnes jsme byli zaregistrovat našeho nového mazlíčka . Paní doktorka nám zodpověděla všechny dotazy a přidala i pár rad. Děkujeme Herdovi”
“Příjemné prostředí. Personál není nějak přehnaně familierní, ale jsou milí a ochotní. Pan doktor si dává záležet, aby zákrok nebolel. Kvalitu nemůžu hodnotit, nevyznám se v tom.”
“Chtěl bych poděkovat za dnešní zákrok paní doktorce Kazdové a paní sestřičce z 5teho patra. Taková jemnost, a ukázání že trhání zubů nemusí ani bolet jsem opravdu nečekal. Mám od dětství trauma ze zubařů ale tentokrát jsem poprvé odcházel bez bolestí a s úsměvem. Moc děkuji ❤️”