Přehled katalogu
- 158 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 27% S fotografiemi
Nalezeno 158 výsledků
Procházejte stomatologická klinika v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 158 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 3,347 recenzí a hodnocení.
“Pro lepší orientaci je k dispozici recepce a samozřejmě orientační tabule.Celá poliklinika je typ budovy s atriem (to není přístupné), ale chodba v přízemí se prochází celá kolem budovy, pro někoho to může být matoucí. Budova má svoji historii, je to na ní vidět a pro vlastníka není zřejmě úplně jednoduché provádět nějaké úpravy. Množství odkazů i samotná vitráž otevírá zajímavou otázku, která budova tady na Denisovo nábřeží byla vlastně ta lázeňská?”
“Paní doktorka i sestřička jsou skvělé a empatické a s dětmi to opravdu umí. Dcera se po předchozích zkušenostech u jiného pana zubaře bála ošetření, ale proběhlo to bez nejmenšího problému a slziček.”
“Vždy jsem měl strach ze zubaře. Tady nemám. Moc šikovný pan zubař i paní zubařka. Mohu doporučit”
“Prošla jsem v Praze několik zubních soukromých pracovišť,kde jsem se setkávala většinou ne s velkou ochotou a dlouhými objednacími termíny.Měla jsem zájem o snímatelné zubní náhrady + teleskopické náhrady.V Praze toto nikdo neprováděl,až přes internet jsem našla Zubní kliniku Zvolánek Dental v Plzni.Objednala jsem se.Zde jsem se setkala od recepce,po sestřičky a techniky s nesmírnou laskavostí,chtěla bych vyzdvihnout profesionální práci, jemné a něžné paní doktorky Peškové.A sám pan doktor Zvolánek je velký profesional, velmi pečlívý, nesmírně zručný a příjemný.Nelituji cest do Plzně na kliniku pana doktora,naopak,jsem šťastná,s jakou profesionalitou mi byli zhotoveny náhrady. Když protetické problémy, jen pan doktor Zvolánek a jeho tým,moc a moc jim děkuji za vstřícnost, nesmírnou laskavost a profesionalitu.Zuby díky této klinice mám nádherné a hlavně funkční.”
“Prvni ma navsteva u pani dr.Hessove z duvodu nouzoveho osetreni vylomeneho zubu. Ochotne me prijala I kdyz jeji klientela je naplnena a ja jsem byl tlacen datumem meho odletu z republiky. Lekarka na me zapusobila velice kladne, jedna mile a s citem, venuje maximalni peci. Zkusenosti v jejim oboru z in primo vyzaruji a takovych neni dnes mnoho. Jsem velice s jeji praci a peci spokojen a stejne tak ma manzelka a zrejme stovky dalsich Preji pani doktorce mnoho uspechu v jejim oboru a hodne stesti v jejim osobnim zivote. Karel Arnold”
“Byla jsem maximálně spokojená. Příjemné a klidné prostředí. Profesionální přístup a ošetření.”
“S péčí i personálem jsem nadmíru spokojen. Paní doktorka Hádková i paní hygienistka Boudová by zasloužily medaili za lidskost. Sestřička to samé.”
“Mám dítě s vývojovou dysfazií, je proto obtížnější mu vše vysvětlit i zjistit jeho názor. Zároveň se velmi až hystericky bojí bolesti. Pan doktor je ale tak úžasný, citlivý a zkušený, že mému synovi spravil dva kazy, aniž by syn brečel, křičel či jakkoli odporoval, a to bez injekce. Synovi vždy vše ukázal dopředu, aby se nebál. Všechny mámy tak mohou být klidné a bez stresu, pokud jejich dítě ošetřuje Dr. Kharboutli! Doporučuji!!!”
“Velmi přijemný personál a prostředí. Paní doktora Kreuzová se vám o zuby postará, jak o svoje a je vidět, že ji práce baví. Vřele doporučuji”
“Dnes jsem byl na výplni a naprostá spokojenost! Injekce na umrtvení mi nebolela vůbec a následný zákrok také ne. Skvěle sehraný tým sestřičky a paní zubařky Khabibuliny. Mockrát vám děkuji:)”
“Může to znít zvláštně, ale k tomuto zubaři se těším. Díky.”
“Velmi dobrý dojem. Lékař je velmi citliví a příjemný”
“Šárku znám už mnoho let, chodily jsme spolu do školy. Několikrát jsem u ní byla na aroma masáži a také si od ní nechávám míchat olejíček s ÉO na proti bolestivé menstruaci. Člověk se díky aroma péči krásně uvolní. Určitě Šárku doporučuji, je velmi empatická, citlivá, pečující. :)”
“Paní doktorka je velice ochotna, milá, empatická a hlavně šikovná! Moc pomohla synovi, vzala nás hned druhy den! Jediné, co nám schází je, že jí nemáme v Praze. Ještě jednou dekujeme!”
“Nejlepší zubní centrum po všech stránkách. Pan doktor mi zachránil zub, který předchozí lékař už odepsal. Jsem mu nesmírně vděčná, že mě zbavil i opravdu velkých bolesti.”
“Dobra zubarka.Jen delsi cekaci doby.”
“Velmi dobrý přístup k dětem. Snad se dcera konečně přestane bát zubařů. Dekuji.”
“Kdyby slo dat tisic hvezd, tak je dám... Ja sem dospělá a bojim se, ale pana zubare ne... A sestricka je take skvělá! Je to uzasna dvojka❤️ a chovani k detem.... Neni treba nic rikat... Dobre, nejlepsi pristup maji... ale i k nam dospelim... Jak sestricka tak pan zubař, nikdy k jiným...”
“Dnes jsem byl poprvé u p. Nováka a jsem nadšený, opravdu se vám snaží pomoci a snaží se svou práci odvést co nejlépe, celkově skvělý přístup.”
“Rádi bychom touto cestou poděkovali panu doktoru Peškovi za vynikající a příkladnou péči, kterou zahrnuje celou naši rodinu poslední cca 4 roky. Stav našeho chrupu se zlepšil tak výrazně, že to významně ovlivnilo kvalitu našeho života ve velmi pozitivním slova smyslu. Srovnáváme-li péči našeho předchozího dentisty z nejmenované střediskové obce v jižních Čechách a péči pana doktora Peška, je rozdíl tak propastný, že se těžko hledají slova. Zároveň však vyvstávají slzy vzteku, že jsme jeho služeb nevyhledali již dříve. Mezi léčbou zaříkáváním a profesionální aplikací nejmodernějších lékařských metod a materiálů jsou nůžky rozevřené stejně, jako mezi londýnským hostelem bez dveří u toalet a hotelem Tichota z Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále... Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!”
“Vzdy odchazim spokojen. I kdyz jsem mel bolavy zub a nebyl jsem obednan, nikdy me pani doktorka nevyhodila, ale vysla vstric jakmile se uvolnilo misto”
“Za mě nejlepší zubař ! Bezbolestné a rychlé :)”
“Super pristup i vysledky a opravdu skoro pro kazdeho :-)”
“Úžasná paní doktorka MDDr. Ester Papazionová. S dnešním zážitkem u ní jsem se dlouho nesetkala, přestože sem chodím roky k MUDr. Sýkové (nyní na mateřské d.), která mě každou návštěvu tlačila na dent. hygienu. Tato paní doktorka je nejen příjemná, laskavá, naslouchající, pečlivá, ale i PRECIZNÍ ve své práci. Vše, co dělá, předem vysvětlí. Paní doktorka mi zpříjemnila celý den. :) 1********”
“Velmi příjemné prostředí celé kliniky, vstřícný a ochotný personál včetně paní doktorky Petrmichlové. Odcházím vždy spokojená.”
“Byla jsem na epilaci a dokonalé ,doporučuji. Přístup úžasný .(sestřička ukrajinka,zapomněla jsem jméno ,tímto se omlouvám)Pečlivá,příjemná. Přijdu znovu .”
“Poklona a velký dík veškerému personálu a hlavně příjemnému panu doktorovi, který nás dnes zachránil minimálně před probdělým a proplakaným víkendem. Celkem daleko od domova se synovi (6 let) udělal váček (spíš vak) a pan doktor nás vzal prakticky bez čekání (po předchozí telefonické domluvě). I přes usedavě brečící dítě a hroutící se rodiče si celou dobu veškerý personál zachoval úžasně milý a lidský přístup. Zoubek je venku, otok skoro pryč a dítě se velmi rychle oklepalo a po cca dvou hodinách už zase dovádí. Ještě jednou děkuji moc.”