Přehled katalogu
- 523 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 81% S recenzemi
- 23% S fotografiemi
Nalezeno 523 výsledků
Procházejte porodnictví v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 523 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 13,461 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje porodnictví z měst jako Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Vynikající lékař a velmi milá sestřička”
“Doktor i sestřička velice příjemný přístup k pacientovi.”
“K paní doktorce chodím necelý rok, ale takto empatickou, vstřícnou a ochotnou osobu jsem v lékařství ještě nepotkala. Když jsem k paní doktorce na začátku těhotenství přešla udělala jsem tu nejlepší věc jakou jsem mohla. Nic nenechává náhodě, je velmi precizní a pečlivá. Po všech komplikacích, kterými jsem si prošla jsem paní doktorce za tento přístup neskutečně, opravdu neskutečně vděčná.”
“Terka k nám dorazila na laktační poradenství druhý den po návratu z porodnice, vyšla nám vstříc s brzkým termínem. Vše nám v klidu vysvětlila, ukázala, dala nám cévky na dokrm a půjčila rebozo šátek na celé šestinedělí. Recenzi píšu se zpoždením, dnes je dceři téměř 7 měsíců a stále kojím i přes počáteční problémy. Děkujeme, Tereza”
“Paní doktorka je výborná. Vždycky příjemná, vše vysvětlí, odpoví na jakýkoli dotaz, přístup perfektní. Sestřička také bezvadná!”
“Nejlepší servis. Vynikající lékaři. Vřele doporučuji.”
“Doporučuji. Velmi milá paní doktorka. I když jdete na první prevetívnu prohlídku, nemáte se čeho bát. Paní doktorka je velmi empatická a odbornice v jednom.”
“Skvělá doktorka i sestřička. Objednává se na čas a téměř se nečeká. Ordinace moderní, čistá.”
“Obrovská spokojenost vřele doporučuji.Pani doktorka Jarošová.”
“V lékárně jsem neměla žádný problém”
“Manželka je s panem doktorem velice spokojená.”
“Hudeci jsou úžasní. Nesmirné vřely a osobní přístup, milá sestrická. Tyhle návštěvní lékaře mi vážně ani v nejmenším nevadí. :))”
“Jsem velice spokojená s oběma doktory. Mohu doporučit. Sestřička je naprosto skvělá.”
“Pan doktor je úžasný a pečlivý lékař který nic nepodceňuje. Vrele všem doporučuji! !!!”
“U mne je jednička doktor i sestřička. Při náhlém krvácení mě vzal bez objednání a jeho chování i péče byla a stále je skvělá. Bydlím na Praze 4, ale jinam bych nešla !!!!!”
“Hledala jsem novou ordinaci během těhotenství po předchozí špatné zkušenosti s jiným gynekologem. Všichni v ordinaci OB/GYN byli hodní, moc Dr. Leškové, PA Kláře, sestřičce a paní recepční děkuji za milý přístup, moc si toho vážím.”
“Špička v Praze. O tom žádná. Velmi milý přístup sestřiček, profesionalita a osobní přístup pana primáře Tesaře je bez konkurence. Absolutní důvěra z mé strany už několik let. Děkuji za perfektní péči, kterou mi dáváte.”
“Edit: 08/2025 Před týdnem jsem opět v hořovické porodnici přivedla na svět druhou dcerku a musím říct, že jsem se utvrdila v názoru, že lepší porodnici jsem si nemohla přát. Co se týká oddělení šestinedělí, tak ani tady nemohu říct nic špatného. Skvělý a milý přístup lékařů, sestřiček, sanitářek a dul. Oceňuji i zlepšení stravy a možnost využití snack baru 24/7. Jediné co bych vytkla jsou odlišné názory ohledně kojení. Po návštěvě nemocniční duly jsem opravdu cítila empatii a skvělou podporu, kterou ženy po porodu tak moc potřebuji, bohužel druhy den mě navštívila LP, která měla úplně odlišné rady (troufám si říct zastaralé) a informace na mě doslova "chrlila". Duly a LP by měly držet při sobě a poskytovat maminkám stejné informace dostatečně šetrně. Každopádně moje velké díky a uznání patří všem lékařům, porodním asistentkám, paní primářce na odd 6N a celému týmu profesionálů, kteří pečují o maminky a miminka. Je vidět, že svou práci děláte srdcem. Děkuji! 09/2021 Porodnice nezklamala. Skvělý přístup lékařů (již při poradnách) a porodních asistentek. Během porodu jsem byla o všem informována a všichni na mě byli moc hodní a empatie jim nechyběla. Totéž oddělení šestinedělí. Nemohu říct nic špatného. Žádný nepříjemný personál nebo protivné sestřičky. Jsem moc ráda, že jsem zvolila právě Hořovice a všem patří velké díky!”
“Recenzi dávám na základě vlastní zkušenosti. Po TEP kolenního kloubu jsem strávil na RHB 3 týdny a byl jsem maximálně spokojen. Mohu porovnávat, neb před rokem jsem byl po stejné operaci na RHB v jiném zařízení.”
“Dobrý den , chtěla bych poděkovat nemocnici Prachatice kam mě přivezli se zlomenými kotníky . Hlavně traumatologickému a ortopedickému oddělení . Velice příjemní byli na rentgenovém pracovišti sestra Pavla Jiráňová , sestřička na sále (bohužel nevím jméno ). kde mi kotníky rovnaly . Všichni lékaři byli velice empatičtí a odborníci na svém místě . Poděkování patří i primáři traumatologie J. Tišlerovi , který v nemocnici vypadal velice přísně , ale na kontrole nikdy nezapomněl dodat povzbudivá slova . I díky němu nebyla nakonec operace nutná . Děkuji i sanitářům a celému pomocnému zdravotnímu personálu . Přeji krásné pohodové Vánoce a hlavně zdraví všem i jejich blízkým . (dnes na Blaníku od 19h do 20 h písnička jako poděkování)Děkuji . Dana Šinková”
“Sice se občas čeká ale pan doktor je skvělý”
“Chodím sem téměř 20 let. Super milá sestrka a úžasný doktor. Neměnila bych!”
“Nejlepší přístup, nejlepší gynekolog, se kterým jsem měla tu čest. Děkuji paní doktorce a všem ostatním vřele doporučuji ☺️”
“Super pristup, ochotny a peclivy doktor a mila sestra!”
“Konečně lékař, kterého vaše zdraví opravdu zajímá. Profesionalita, preciznost. Velká spokojenost!”
“Moc děkujeme panu doktorovi Rapsovi za jeho péči a pomoc najít cestu k vytouženému miminku. Pan doktor má lidský přístup a hlavně je bez předsudků a díky němu jsme dnes už kompletní rodina. Kristýna & Veronika & Tobiášek”
“Já jsem s panem doktorem byla velmi spokojená, velmi mě zasáhlo že zemřel. Doufám že jeho nástupce bude taky dobrý jako on.”