Přehled katalogu
- 523 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 81% S recenzemi
- 23% S fotografiemi
Nalezeno 523 výsledků
Procházejte porodnictví v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 523 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 13,461 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje porodnictví z měst jako Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Příjemné prostředí, usměvavá sestřička a příjemná paní doktorka. Co víc si přát :-)”
“Lékař, který Vám rozumí, poradí a vyléčí.”
“Vřele doporučuji pana Doktora. Je to doktor na správném místě , hodně mi pomohl ! A musím také pochválit jeho novou usměvavou a příjemnou sestřičku. :-)”
“Příjemní lékaři i sestřičky supr”
“Skvělá doktorka. Než jsem měla jí, vystřídala jsem pár různých gynekologů a na ní opravdu nikdo nemá. Objednací doba je rychlá, paní doktorka je vstřícná a rozhodně se vyzná ve svém oboru. Postarala se o mě skvěle přes moje první těhotenství s dvojčátky a teď jí důvěřuji i s druhým těhotenstvím. Odstěhovali jsme se 30 km z Prahy, ale mě to za to rozhodně stojí za ní cestovat. Mohu jen doporučit.”
“Chodím sem už roky,vždy spokojenost a už sem chodi i dcera”
“Paní doktorku mohu jen doporučit. Milá, pečlivá, člověk se nebojí zeptat, vše vysvětlí, vyšetření není stresující. Objednání je vždy v co nejkratším možném termínu, není problém poslat e recept. Hezké prostředí, prima sestřička.”
“Super péče, vstřícnost, moderní metody.”
“Paní doktorka je skvělá. Lékařka na svém místě. Má mnoho zkušeností z předchozích pracovišť. Příjemná atmosféra. Skvělá spolupráce, odpoví na všechny otázky. Doporučuji. T.G.”
“Profesionální přístup, pan doktor i sestřička moc příjemní a ochotní :-)”
“Velice děkuji panu doktorovi a sestřičce, že se mě ujali, aniž bych byla objednaná. Vyšetření bylo důkladné, proto mi následná léčba ihned pomohla.”
“Naprosto fantasticka doctorka, strasne rada ze tam hodim. Velice inteligentna, skvela. Sestricka take super. Spokojenost a bajecna atmosfera.”
“Výborná šikovná, zkušená ,moc mi pomohla od operace a jsem ráda že jí mám moc si ji vážím... Doporučuji.... poradi ti ráda... Doktorka i sestra úsměvem vás přivítají.”
“Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém. Pokaždé mě vyslechla.”
“Bydlím zde hezkou řádku let a zdravotní středisko je pro mě super, zubní, rehabilitace, praktický lékař,ortoped vše pod jednou střechou. Spokojenost se sestřičkami lékaři .”
“S paní doktorkou a sestřičkou jsem 15 let jen a jen spokojená. Děkuji za péči. Jsem moc ráda,že bude mít v péči i mou milovanou dcerku. Právě těhotenství s dcerkou nás dalo dohromady.”
“K panu doktorovi už chodím několik let a jsem spokojená. Shodou okolností jsem rodila a byla v péči u paní doktorky Nečaské a vše bylo perfektní. Poté jsem byla u paní doktorky na kontrole a pak i na vyšetření a je úžasná po profesní stránce, ale i po lidské. Vřele doporučuji! ❤️”
“Milá paní doktorka i sestřička, příjemné prostředí, profesionální přístup. Doporučuji”
“Bylo to dnes. A děkuji za doporučení tohoto konkrétního lékaře. Slušní lidé to velmi dobře vysvětlili. Děkuji za vaši práci”
“Mám s paní doktorkou zatím jen dobré zkušenosti. Je velmi příjemná, i paní sestřička, obě mi přijdou ochotné. V ordinaci má p.doktroka opravdu spoustu vybavení, troufám si říct, že lepší jak můj bývalí gynekolog z Prahy.”
“Dobrý den já jsem velice spokojená už několik let k němu chodím a jsem spokojená velice”
“K Paní doktorce chodím od svých 16.let... A jsem stále stejně spokojená i ve svých 33.letech. Častokrát mi velmi pomohla a díky ní mám své děti zdravé. Maximálně doporučuji ❣️”
“Dnes jsem byla na preventivní prohlídce u paní doktorky Marešové. Velmi příjemná sestřička i paní doktorka. Vše vysvětlí a vyšetření bylo nejšetrnější co jsem kdy zažila. Prostředí krásné, moderní, čisté.”
“Paní doktorka je nejlepší gynekoložka, kterou jsem dosud měla. Kdykoliv potřebuju poradit, vždy rychle odpoví popřípadě mě ještě ten den přijme, vyslechne a poradí jak postupovat dále. Dá se s ní vše moc hezky konzultovat a vždy dostanu odpovědi a rady, které potřebuji. Určitě doporučuji, neměnila bych.”
“Naprostá spokojenost. Pan doktor i sestřička vždy profesionální a lidský přístup.”
“Skvělá paní doktorka i sestřička. Velini příjemný přístup. Vazim si toho.”
“Velmi milá paní doktorko, pomohla mi. Děkuji.”
“K paní doktorce chodím už víc jak 15let včetně kamarádek a rodiny a všichni jsme moc spokojené a nikdy nebyl žádný problém. Rozhodně doporučuji a neměnila bych :) paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Děkuji za skvělou péči! :)”