Přehled katalogu
- 159 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 159 výsledků
Procházejte palírna v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 159 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 28,908 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje palírna z měst jako Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Perfektní exkurze s obchodním ředitelem. Ochutnávka všech piv byla třešničkou na dortu. Pivo které tento pivovar produkuje patří k nejlepším v naší republice. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Doporučuji.”
“Krásné romantické místo ideální k odpočinku a relaxaci, pokoje čisté a vybavené, příjemné posezení v restauraci, jídlo vynikající dávám palec nahoru a doporučuji”
“Pivovar s výhledem na koníky. Různé druhy piva, cena kolem 50 Kč. K zakousnutí třeba utopenec. Velká zahrádka.”
“Skvělé prohlídky, pivo a pohlednice. Můžete zde zakoupit dárkové balení s pivem, které stojí stejně jako v pivovarské restauraci o kus výše, ale ZDE LZE platit kartou, takže pokud si nechcete zbytečně špinit ruce nebo podporovat šedou ekonomiku, koupíte si věci tady. Po dvoře běhalo asi sto mladistvých oblečených v tradičních venkovských kostýmech z 19. století :)”
“Byly jsme zde na Wohnoutech. Počasí vyšlo 19.9. na jedničku s hvezdickou. Padlo nějaké to lokální bílé vínko.”
“Příjemné misto s opravdu velkým výběrem piv, mladá a šikovná výčepní, komunikativní a s dobrým prekledem. Nakládaný hermelin byl špicovni. Budu se těšit někdy příště :-)”
“Skvělý způsob, jak vidět město. Měli jsme anglicky mluvícího průvodce, který nám řekl hodně o historii Prahy.”
“Nová příležitost k občerstvení nejen pro Káranské, ale hlavně pro projíždějící cyklisty. Pivo jako vždy vynikající a dobře čepované, navíc se specialitou, kterou v Praze na Korunní na čepu nedostanete - Káranskou devítkou. Doporučuji zastavit se a zkusit! O rok později - v červenci 2024 - přidána nová dobrůtka k pivu - klobása z udírny, pěkně velká, hodně masitá a s křupavou kůrčickou. Pravda dražší...”
“Vyjeli jsme na prodloužený víkend. Krásné procházky do okolí. Po příjezdu nás čekal útulný pokoj. Restaurace spojená s pivovarem nás potěšila i gastronomicky. Jídlo bylo perfektní. Obsluha a personál celého podniku byla vstřícná, milá a co musím pozitivně kvitovat je ochota zaslat zapomenuté věci na pokoji obratem. U hotelu je vnitroblok s jezírkem a posezením. Parkovací plocha hrdost velká i pro plnou naplněnost hotelu. Snídaně je možné si připlatit i na místě. Čerstvé pečivo a velký výběr možností snídaně potěší i náročnější gurmány. Při příští cestě do okolí Bechyně se opět rádi ubytujeme zde.”
“Nechci kazit hodnocení, protože ve výsledku byl víkend perfektní, tak snad jen pár připomínek, které by vše dle mého pohledu zlepšilo - především časy wellness, při příjezdu to totiž vypadalo, že jediný čas, jak si vybrat 3h wellness, bude v sobotu během večeře...nevím, kdo takové věci vymýšlí, ale mít večeři 18-21h s neomezeným vínem a wellness 17-21h, mi přijde snaha, aby hosté jedno z toho nezvládli...navíc emailová dohoda byla 15-21h. Nakonec to dobře dopadlo, vše bylo druhý den podle původní dohody, ale v sauně ani před ní nepijeme alkohol, takže tento souběžný čas večeře a wellness nám přijde pro případný příští pobyt dost nešťastný. Pokoj pro 4 (S1) nám na tu chvilku, co jsme v něm byly, vyhovoval, byť má šikmé stěny podkroví tak, že je problematické se dostat nahoru i z postele, člověk má stále strach, že se někde bouchne. Ještě že naše dámská jízda nebyla moc náročná a jsme stále dost ohebné :-) ale pro někoho by to mohl být problém. Postele super pohodlné. V areálu probíhala svatba, ale nijak to nerušilo. Prohlídku jsme zvládli jen destilerku, tu musíme moc pochválit, profík pan Jirka ji učinil světlým bodem dne, nečekaly jsme nic, odcházely jsme nadšené. Nákup v shopu cestou domu pak byl samozřejmostí. Možná dávat na vědomí před příjezdem, že je třeba rezervovat časy prohlídek a jaké jsou možnosti, by nebylo špatné, host by si pak lépe víkend naplánoval. Ale jsou to detaily, víkend byl super, Paleospa krásné se vším, co očekáváme.”
“Občas hodně hlučno, poslední dobou o dost dražší než jidlnde, ale pivo dobré...”
“Prohlídka pivovarem byla příjemná a moc se nám to líbilo”
“Další malý řemeslný pivovárek na východ od Prahy. Tento pivovar byl obnoven - po padesáti letech! První, zkušební várka zde byla symbolicky uvařena 17. prosince 2018. Pravidelná výroba byla zahájena v roce 2019. Nyní již pivovar vaří pravidelně. Orientuje se na spodně kvašená piva. Konkrétně Světlý ležák 12¨, Sváteční ležák 12¨a polotmavý Šemberský granát 11¨. Pivo si zde můžete zakoupit v PET-lahvích anebo sudech. MICHAL STEIN”
“Sklízeli jsme 6,5 kilo výborných malin do koši a kilo do bříšek! Ta je fakt tady nejlepší!”
“Absolvoval jsem prohlídku pivovaru s úžasnou průvodkyní. Paní dala spoustu zajímavých informací od historie až k výrobě piva. Byla to velmi dobře strávená hodina. V rámci prohlídky máte možnost ochutnat i nefiltrované a nepasterizované pivo.”
“Moc dobré pivo i jídlo, příjemná obsluha a hlavně super rychlá. Jídlo moc dobré horké dochucené skvěle. Pokud bude možnost, dejte si česnečku!❤️”
“Supr výčep! Slavie je prostě všude.”
“Velmi příjemná zastávka při procházce z hradu. V každém ročním období, ale teď v zimě příjemné zahřátí.”
“Super destiláty, fakt kreativní věci, jemné a moc dobré”
“Nádherné prostředí pivovaru i přilehlého parku”
“Super moštárna. Levné a kvalitní mošty”
“Moderní ale přesto historická zemědělská rodinná farma. Historická pro svůj původ i společnou práci snad všech generaci rodiny a příbuzných Millerů z Holubic. Moderni pojetí novodobé zemědělské výroby živočišné i rostlinné. A práce i na všech možných souvisejících odvětvích. Sady, kompostování, moštárna, palírna, Včelařství..... A stálý rozvoj je vidět na celé činnosti. Jenom corona teď omezila velmi oblíbené Dožínkové slavnosti. Přeji vám do dalších let hodně úspěchů protože bez zemědělství se nedá v samostatné soběstačné společnosti žít! Moc vám fandím!!!”
“Paráda! Tady je svět ještě v pořádku. Díky za to a jen tak dal!”
“Super vyber, excelentní služby, kdo miluje whisky musí navštívit i Jindrizskou věž, kde má firma whiskerii.”
“Byli jsme s firmou jako skupina. Po zavolání nám do 20 minut zařídili soukromou exkurzi mimo čas pro veřejnost. Takže dobrá práce paní recepční. No a pak prohlídka, měli jsme takového mladého kluka, skoro ho odnesl na nádvoří vítr, ale hlas měl jako zvon. Jeho výklad byl odborný a zároveň velmi zajímavý. Nakonec ochutnávka, pivečko výborné. No za nás 5 hvězd, moc se nám to líbilo.”
“Nemohu než doporučit, pálenky famózní a v boji proti rýmičce bezkonkurenční. Již nyní plánuju další výlet na jih :-D”
“V sobotu 8.6.2024 jsme byli zde na exkurzi a zakoupili jsme si domů místní pálenku a griotku. Obojí je mimořádné kvality. Vřele doporučuji.”