Přehled katalogu
- 181 Firmy celkem
- 3.4 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 181 výsledků
Procházejte dermatologie v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 181 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.4/5 na základě 11,513 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje dermatologie z měst jako Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Moc děkuji za perfektní přístup obou paní doktorek,velmi příjemný a empatický přístup,ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji. Filip Novák”
“Jelikož jsme potřebovali dojít na preventivní prohlídku, a MediClinic máme za rohem rozhodli jsme se zajít sem. Čekala nás velice příjemná a milá paní doktorka i sestřička, vše nám bylo vysvětleno a byli jsme opravdu rádi za takový přístup.”
“Vždy ochotná a usměvavá paní lékárnice. Se vším vždy dobře poradí. Když jsem potřebovala co neměli na skladě, obratem dodali. Děkuji.”
“Na lymfologii docházím od roku 2020 a jsem (dlouhodobě) velmi spokojená. Poprvé se mi dostává péče, která mi skutečně pomáhá a řeší můj zdravotní stav. Lymfoterapeutky Jana a Lena k práci přistupují vysoce profesionálně, v osobní rovině jde navíc o skvělé ženy. Doporučuji všema deseti, pokud hledáte lymfo pomoc)”
“Po první návštěvě musím velice kladně ohodnotit profesionální a hlavně lidský přístup sestřičky na recepci. Pan doktor Junášek sympatický profesionál. Prostředí příjemné. Vřele doporučuji.”
“Pani doktorka ,Šárka Slavíková je velmi příjemný , lidský člověk , který si ziskà vaší důvěru , umí vám poradit ve vašem rozhodování. Přijela jsem za ní ze Šumavy a rozhodně nelituji ,určitě jsme se neviděli naposled .Jsem velice spokojena s její prací a ještě jednou děkuji paní doktorko .♥️”
“Dobrý den,paní doktorka Fraňkova velmi příjemná,chodím cca 1x za rok,posledně v srpnu 2025 mi odstranila bradavičku,která mi vadila v podprsence.Je říjen ani známky po bradavičce.Je opravdu fajn, vlastné jsem u ní už asi 10 let.”
“Moc hezka ordinace, pristup lekaru skvely. Objednate se na cas, ktery byl dodrzen.”
“Byla jsem velmi mile překvapena vystupováním paní MUDr. Synkové. Chovala se ke mně velmi mile a srdečně. Celý proces léčby postupoval tak, jak měl. Upřímně, když čtu tady ty recenze, tak nevím, kde dané osoby byly, protože za mě je realita úplně jinde. Mohu jen doporučit. Opravdu se vyplatí vyčkat na profesionála. Ještě jednou moc děkuji celému týmu a hlavně paní doktorce.”
“Za mne velice příjemná paní Masérka, zajímá se o vaše zdravotní problémy. Masáž vynikající velice mne pomohla zdravotně a určitě se budu vracet na další. Cenově velice dostupné vřele doporučuji.”
“Pěkné, čisté prostředí, příjemný personál. Nabídka služeb i pro muže. Určitě stojí za vyzkoušení.”
“Paní doktorka je ochotná, milá, kultivovaná, laskavá a profesionální. Doporučuji každému pacientovi, kterému na těchto vlastnostech záleží.”
“Profesionální přístup, paní doktorka velmi příjemná. Doporučuji.”
“Na odběry už nechodím jinam. Moc milé a ochotné sestřičky, vše proběhne vždy rychle a hladce a to jsem mdlobař, kterému krev nikdy neteče. Vřele doporučuji!”
“Po pěti letech neúspěšné léčby akné, zklamání a frustrace z různých přístupů lékařů jsem konečně narazila na někoho, kdo mi opravdu pomohl. MUDr. Pertlová je nejen špičková odbornice, ale také empatický člověk. Věnovala mi čas, vyslechla mou dosavadní cestu a navrhla léčbu, která zafungovala. Díky ní mám po letech čistou pleť a zpátky sebevědomí.”
“Naprostá spokojenost, milý personál, hezké prostředí, paní doktorka velice profesionální a navíc téměř nečekáte”
“Potřeboval jsem akutní pomoc s kožním problémem, paní doktorka mne objednala hned na druhý den. Vynikající péče, vše dopodrobna vysvětleno. Všem moc doporučuji a přeji paní doktorce mnoho (nejen pracovních) úspěchů :-)”
“Hodnotit místo, kde berou krev je možná divný, ale paní/slečny zde byly tak neodolatelně pozitivní, vtipné a příjemné, že nemůžu jinak! Přátelská atmosféra, žádné otrávené obličeje ani zbytečné čekání, prostě vše co si člověk může přát, když jde na něco tak nepříjemného jako je odběr krve.”
“Milý přístup a jednání sestřiček na recepci,jsou vždy usměvavé a snaží se maximálně vyhovět.”
“Skvělá paní doktorka i sestřička, za mě perfektně a odborně odvedená práce a navíc obě velmi sympatické a milé :-)”
“Včera jsem navštívil poprvé paní doktorku a byl jsem příjemně překvapen, její přístup je lidský - vyslechne a poradí, bez čekání a s milým přístupem. Děkuji”
“Maximální spokojenost a profesionalita.”
“Budu se opakovat, ale byla jsem moc spokojená s veškerou péčí.”
“Skvělá péče,mohu jen doporučit.”
“Paní doktorka Čepelová i sestřička obě jsou milé, vstřícné,vždy se snaží pomoci, doporučuji.”
“Velmi milá paní doktorka a hodně mě i dceři pomohla. Mohu jen doporučit.”
“Polikliniku Parník mám ráda . Všichni doktoři na jednom místě , od rentgenu až po chirurgii , nosní , ušní , kožní , oční , urolog , neurolog , dietolog , dětský doktor , no prostě na co si člověk vzpomene . V přízemí lékárna , jídelna , toalety , odběr krve , fyzioterapie , ale i malá kantýna , když čekáte déle a chcete jen skočit na kávičku a něco malého , ať už sladkého , či slaného . Z druhé strany budovy je i veterina , velké parkoviště . Navíc to mám kousek , v docházkové vzdálenosti .”
“Skvělý personál (lékaři, sestry i pomocný personál) - všichni byli velmi milí, komunikativní. Komplexní screening byl velmi důkladný, podává skutečně velký přehled o aktuálním zdravotním stavu. Jediné, na čem bych osobně zapracoval, je design a vnitřní vybavení kliniky, které už úplně neodpovídá aktuálním trendům, ale spíše době kolem roku 2000 (nábytek, inventář, některé části technického vybavení) - myslím si, že u kliniky tohoto typu jde o zásadní věc a že je zde určitý potenciál ke zlepšení.”