Přehled katalogu
- 25 Firmy celkem
- 2.3 Průměrné hodnocení
- 64% S recenzemi
- 16% S fotografiemi
Nalezeno 25 výsledků
Procházejte dermatologie v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 25 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 2.3/5 na základě 250 recenzí a hodnocení.
“Nejlepsi pani doktorka :) jenom hodne vytizena, sestricka taky super”
“Byla jsem na botox a jsem velice spokojená s výsledkem i příjemným personálem. Moc děkuji všem, ráda opět přijedu.”
“Dnes jsem byla na endoskopii u pana doktora Davídka a paní sestřičky Solfronkové. Tak krásně lidský a empatický přístup jsem dlouho nezažila. Vše proběhlo rychle a bez potíží. Recenze nepíšu, ale tady opravdu musím. Lidé na svém místě. Doporučuji!”
“Paní doktorka je odborník na svém místě.Vždy ochotnà,usměvavá a snaží se pomoct.Nikdy dlouho nečekáte,pokud jste objednaní.Sestřičky obě super,milé a přívětivé.Za mě pochvala všem.”
“Chtěl bych poděkovat pracovníkům kožního oddělení nemocnice v Českých Budějovicích za professionalni práci, odbornost I lidský přístup. Jezdím na pravidelné kontroly každý půlrok, objednání bez problémů. Díky práci lékařů tohoto oddělení mi byla odstraněna mateřská znaménka, bez jejichž excese bych měl velké problémy. Jmenovitě bych chtěl poděkovat doktorkam Kubanove, Kadlecove, Vodičkové i doktoru Paulatovi a dalším, včetně sestrickam na recepci za ochotu. Děkuji.”
“Mohu jen doporučit, profesionální přístup, maximálně milá a vstřícná pani sestřička.”
“Velice ochotná doktorka, příjemné jednání, doporučuji”
“Za mě plný počet, přístup pana doktora i sestry byl v pořádku,komunikace v pohodě...”
“Sympatická paní doktorka, vyšetřila kožní znaménka, dceři poradila s nehtikami”
“Paní doktorka, mi vždycky skvěle pomohla. Za mě rozhodně doporučuji.”
“Byla jsem tam před měsícem na kontrole,vše v pořádku na další jsem pozvána na únor. Paní doktorka je příjemná i sestra,ale ty čekací hodiny jsou opravdu strašné.”
“Doporučuji ještě návštěvu,s prosincem Anna končí, bohužel!”
“Vždy perfektní přístup jak paní doktorky,tak sestřičky. Jsem moc ráda, že se mám na koho obrátit. Děkuji.”