Přehled katalogu
- 214 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 92% S recenzemi
- 71% S fotografiemi
Nalezeno 214 výsledků
Procházejte denní lázně ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 214 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 51,918 recenzí a hodnocení.
“Byli jsme dnes na večeři a musíme velice pochválit obsluhu. Přes nízký věk se velice orientoval a věnoval. Flambování u stolu byl příjemný zážitek, doporučení vhodného vína i mimo nápojový lístek oceňuji. Francouzská polévka byla výborná. Prostředí příjemné, dýchá na vás nostalgie z dřívějších let. Obsluha za nás na jedničku!”
“Dobře vybavené, příjemná obsluha.”
“Úžasná slečna na recepci nám vyšla ve všem vstříc, malý pejsek nebyl problém, pokoj čistý s okny na náměstí, postele pohodlné, na pokoji minibar, denně úklid. Snídaně ve stylovém klenutém sklepě, prostředí krásné, jen mi chyběla sladká varianta (sušenka byla, ale domácí koláč by byl top, zvlášť, když k hotelu patří i kavárna, kde dělají např. výborné wafle). V hotelu je 2x výtah, což obzvlášť ocení hůře mobilní klienti, v takto historické budově to nebývá obvyklé. S parkováním trochu adrenalin, ale pokud člověk plánuje více nocí, dá se na infocentru města pořídit zvýhodněná karta. V docházkové vzdálenosti je pak parkovací dům, sazba max. 50,-den. Ale 48 hodin již za 500,-, to jsme nějak nepochopili a raději přes noc auto převezli pod okna hotelu, kde se vždy našlo místo (město má i super parkovací online web). Celkově nás hotel velmi mile překvapil a město Kroměříž jistě ještě někdy navštívíme, historické centrum se zámkem je překrásné.”
“Dobrý den, chci se podělit o své pocity, dojmy a fotografie ze Slováckého dvora. Přijeli jsme s přáteli v jedno nedělní dopoledne, byli jsme totiž nedaleko v Uherském Hradišti na slavnostech vína a na tento resort jsme dostali tip. Krásné prostředí tohoto místa umocňuje velmi přátelský přístup personálu. Dýchá na vás atmosféra rodinného podniku a opravdu se cítíte být váženými hosty. Vyžití zde najdou zejména rodiny s dětmi. Na své si, v místní restauraci, přijdou však i rodiče. Toto místo mohu jen doporučit. Přeji vám vše dobré, mnoho úspěchů a spokojených klientů. S přátelským pozdravem Myšák”
“Byla jsem zde na měsíční lázeňský pobyt. Vše bylo v pořádku, jen si dejte pozor na dodržování časování procedur, chodit pozdě, byť jen o minutu není žádoucí. Jinak pokoje a úklid naprosto v pořádku, jídlo výborné, velký výběr. Personál celého hotelu vstřícný, milý, až na výjimky, ale každý máme někdy blbý den a pracovat s tolika lidmi je velice vyčerpávající. Pri pohybových problémech bych asi příště volila jiný hotel,schody jsou prostě všude. Tělocvična by měla být volně dostupná až do večera, ne, že se ve 3 zamkne, vzhledem k tomu,že fyzioterapeut doporučuje cvičit si,ale to je v kompetenci paní ředitelky. Neberte si s sebou ručníky, ani župan, při přecházení na procedury se musíte oblékat, chce to hodně pohodlného oblečení, a všude vám na utřeni dají prostěradlo. Na bazén se chodí do Paláce.”
Veřejný bazén ve Zlíně je super. Je to perfektní pohybová aktivita a plavání je zdravé.
“Děkujeme za příjemně strávený pobyt . Pobyt byl dárkem k 45. výročí svatby od našich dětí a na krásnějším místě jsme ho nemohli oslavit. I přes nepřízeň počasí bylo v chatě o zábavu postaráno. Moc děkujeme.”
“Milá obsluha. Velmi mile nás překvapily snídaně s domácím jogurtem a velkým výběrem, každý si najde co mu chutná. Do wellness bych zavedla ale vstup od 15let. Bohužel nám zážitek zkazily děti jiných ubytovaných kteří si spletli wellness s aquaparkem :/”
“Byli jsme ubytováni v apartmánu, apartmán byl pěkný, čistý, včetně koupelny a WC. Apartmán je i solidně vybavený, lednice, kávovar, 2 TV, varná konvice, trezor. U velké TV je bohužel jen pár německých pořadů, více nešlo naladit. Vchod do apartmánu je u vzduchotechniky z kuchyně, tak jde občas cítit zápach, nic strašného. Wellnes parádní, výřivka, bazén, finská a parní sauna. Rovněž privátní výřivka super, k dispozici i vodní postel, sprcha a WC. Personál milý, vstřícný, ochotný, na jedničku. K dispozi je adventure minigolf, biliárd a kulečník, šipky, stolní fotbal. Snídaně v pohodě, i když výběr není extra velký, ale dostačující, každý si vybere. Jídlo v restauraci bych ohodnotil tak na 4 hvězdy, protože třeba svíčková byla moc dobrá, ale halušky s bryndzou, byly slabší, bryndza nebyla skoro cítit. Ceny v restauraci přijatelné, lze platit platební kartou. Zdarma parkování, wifi.”
“Krásný bazén, skvělá vířivka. Ceny velmi pohodové. Byl jsem se synem a užili jsme si skluzavku. Bylo málo lidí. Šatny a sprchy čisté. Sportu zdar.”
“Pokoje útulné a čisté,obsluha vždy sympatická,usměvavá a nápomocná.Kuchyně taky výborná,wellnes super a chválím že vždy na wellnes pustí jen rodinu a nikoho dalšího.Když se mi stal úraz ochotně se o mě postarali do příjezdu RZS a poté se skvěle postarali o mě starší děti a vždy se starali zda ví jak jsem na tom a takto by to mělo být všude.Byly jsme zde podruhé a určitě se ještě rádi vrátíme.”
“Milý a ochotný personál, pěkné pokoje, pravidelný úklid, procedury jsou v pohodě a mimo plavání v bazénu jsou všechny přímo v budově. Jediné mínus dávám jídelně, která je maličká, je tam neskutečné horko. Vaří dobře a pozitivní je výběr z více jídel. U léčebny je pěkné hřiště. Jen tam přes den chybí stín, který je zde pouze ráno a pak až večer. Jsme tu již po druhé a jsme tu moc spokojeni.”
“+ Navštívili jsme Hotel Kopanice v období sv. Martina, husa tak k večeři byla jasnou volbou a rozhodně jsme "nešlápli vedle". Byla výborná. Vlastně, vše, co jsme ochutnali z jídelního lístku, bylo mňam. + Rodinný pokoj nás překvapil svou velikostí. Oceňuji polohu hotelu, je tam naprostý klid a krásné výhledy na Karpaty. Rádi se opět vrátíme. + Mile mě překvapilo wellness a rozhodně bych ráda doporučila masáže, které paní masérka rozhodně umí! Skvělý relax. - Malou výtku bych měla k polopenzi, měli jsme delší pobyt a střídali se pouze dvě polévky, z toho jedna byla stále vývar s knedlíčky.”
“Měli jsme apartmán s výhledem na náměstí a bylo to naprosto nádherné. Pro dítě byla připravena postýlka, dokonce do ní dali i hračky. Rodiče bydleli v jiném pokoji bez výhledu, ale i jim se vše moc líbilo. Interiér je krásný, personál velmi příjemný a snídaně bohatá. Velkým plusem je i infrasauna pro hosty, kterou jsme po dlouhých procházkách po městě opravdu ocenili. A samozřejmě nejlepší je samotná poloha hotelu – přímo na náměstí. Doporučuji všem, kdo chtějí strávit pohodovou dovolenou s rodinou. Skvělá volba!”
“Dostali jsme s přítelem poukaz s pobytem a wellness v sedmém nebi. Ranč je od wellness 20 minut pěšky, pěkná procházka přírodou při řece Bečvě. Vířivka byla na můj vkus trochu vlažná, ale nakonec jsme si to moc užili. Poté nás čekala večeře, která nás nezklamala.. mají na výběr od pizze až po guláš.Na výběr jsme měli ještě z předkrmu nebo zmrzliny, vybrali jsme si zmrzlinu, která byla sladkou tečkou. Zpátky na ranč jsme nakoukli do stájí, pán byl velmi ochotný nám vše ukázat a dokonce si i oslíky pohladit. K dispozici jsou i hry na večer za 50kč. Bar na ranči zavírá kolem 20:00, ale i po zavírací době máte k dispozici lednici s vínem, pivem nebo brambůrkami.. ráno jen nahlásíte personálu, co jste si vzali. Ráno nás překvapila snídaně formou bufetu na které snad nic nechybělo. Ranč je moc krásný a ukrytý v přírodě za městem. Ve výběhu běhají koně a za příplatek můžete mít i projížďku. Pokoj byl menší, ale útulný, zcela dostačující. Koupelna byla na poměr pokoje velká. Na pokoji najdete i menší “kuchyňku” a ledničku, kde trochu uschováte. Navštívili jsme i čokoládovnu s ochutnávkou. Na výběr bylo několik druhů čokolády s nejrůznější druhy pralinek. Poslední zastávkou byl obchůdek s pivními šampony a různými pivními produkty. Personál byl velmi ochotný a příjemný, jak na ranči tak i u pivovaru.”
“Krásné a klidné místo, přehrada před penzionem a příroda všude okolo, také vaří pro ubytované - v bio kvalitě z vlastních chovů. Jídlo jako od maminky. Penzion dobře udržovaný, přátelský personál. Nic není problém a tady je svět ještě v pořádku.”
“Hotel splnil očekávání po všech stránkách. Skvělá dostupnost všemi dopr.prostředky, blízkost centra i přírody. Krásně vybavený pokoj, čistota v něm i celém hotelu. Snídaně s pestrým výběrem, nabídka výborných jídel po celý den. Veškerý personál vstřícný, ochotný. Velké poděkování a pochvalu vyjadřujeme paní Pavle, která byla přítomna v restauraci po celou dobu našeho pobytu a která měla navíc pohotový, positivní přístup ke všem hostům a vytvářela velmi přijemou atmosféru v restauraci. Rády opět přijedeme.”
“Naprostá spokojenost, paní recepční úžasná, příjemná, ochotná, ostatní personál též. V Hotelu bazén, sauna, dětský koutek, prostě vyžití pro všechny. Jídlo velmi chutné, všude čisto. Doporučujeme všem věkovým skupinám . určitě se sem vrátíme. Děkujeme za pár krásných dnů.”
“Opět jsme navštívili Harmonii chtěla bych ještě jednou poděkovat všem,starali se o nás opravdu vzorně. Už se těšíme na jaro kdy pojedeme zase. DĚKUJI Janíková”
“Hotel Duo v Beskydech je pro nás srdeční záležitost. Už několikrát jsme zde byli na táborech či ozdravných pobytech s dětmi po onkologické léčbě a pokaždé nás mile překvapil osobitý a vstřícný přístup personálu, který se snaží maximálně vyhovět specifickým potřebám celé naší skupiny. Krásné horské prostředí, čerstvý vzduch, dechberoucí výhledy – a k tomu rozlehlý venkovní areál, sportovní zázemí, travnatá plocha, tábořiště nebo bazén… to všechno vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt těla i duše. Vybavení je sice retro, ale funkční a čisté, jídlo výborné a vařené s láskou. Děkujeme celému týmu hotelu – za nás je to místo, kam se vždy rádi vracíme”
“Čistý hotel, s velkými prostornými pokoji, zařízenými ve stylu 1. Republiky. Na snídani výběr ze kterého si každý vybere.”
“Krásný penzion na dobrém místě.Pokoje velké a velmi dobře vybavené.Snídaně formou bedniček ke dveřím.Jen mi malinko vadila otevírací doba hospůdky i když chápu že turisti od 18 hod už nechodí a pro ubytované asi nemá cenu delší otevírací doba .”
“Byli jsme 1.až 4. října, pobyt, služby, personál vše naprosto super”
“Super zážitek! Obsluha rychlá, milá a fakt profíci. Jídlo? Velmi chutné – skvěle dochucené a krásně naservírované. Takhle si představuju fajn pozdní oběd. Určitě doporučujeme a rádi se vrátíme!”
“Pěkný penzion na pěkném místě, ceny úměrné poloze. Možnost vycházek do krásné přírody, či rozhlednu Brdo.”
“Příjemný hotel. S terasy z barem pěkný výhled přímo na zámek a celé náměstí.”
“Velmi kvalitní masérské služby. Pokud jsou potíže svalové a podobně, dokáže je pan Strnadel řešit a po několika masážích je zase fajn. Ceny jsou přiměřené a nejsou nijak přemrštěné. Služby jsou vykonávány v rodinném domě pana maséra, kde má vybavení a parkovat se dá přímo u objektu.”