Přehled katalogu
- 410 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 410 výsledků
Procházejte autoprodejce ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 410 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 28,632 recenzí a hodnocení.
“skvělý obchod, perfekní přístup k zákazníkům, všem doporučuji...velice ochotný a vstřícný personál, okamžitě pomohou a poradí vyřešit problém”
“Skvělý vedoucí, super servis, umí doporučit náhradní díly.”
“Velmi slušné a kvalitní služby. Doporučuji všem. Autosalon nemá v UH obdoby.”
“Velkoobchod s dobrou profesionální nabídkou autodílů zaměřený na vozy Škoda.”
“Když s autem na LPG tak jedině sem”
“Výborný servis, skvělá domluva.”
“Jeden stěrač přišel prasklý...Ale obratem prodejce poslal druhý...”
“Profesionální autoopravna, která po všech stránkách předčí autorizované servisy.”
“V Grandhotelu Tatra jsme byli s rodinou ubytováni přes Vánoce. Hotel dominuje Velkým Karlovicím a název “Grand” je určitě příhodný, už zdálky při příjezdu hotel září do okolí. Byl krásně a vkusně dekorován vánočními motivy a to jak interiér, tak okolí hotelu. Atmosféra byla skutečně kouzelná. Všude v hotelu bylo velmi čisto a apartmán Grand byl prostorný, hezký, měl krásný výhled a také byl naprosto čistý. Měli jsme pěkně měkké ručníky, pohodlné postele, dvě velké TV a k dispozici prémiovou kosmetiku Nuxe. Děti zde měly svoji vlastní dětskou kosmetiku a dostaly na přivítanou roztomilé kachničky. Jak župany, tak pantofle byly připraveny pro dospělé i děti podle věku a předpokládané velikosti. Někdo si zde dává skutečně záležet, to velmi cením. Je pravda, že v apartmánu tohoto typu za tuto cenu bych očekával kromě sprchy též vanu, která zde ovšem nebyla, i když by se to stavebně vyřešit zřejmě dalo. Restaurace byla opět krásně vyzdobená a naprosto čistá. Byl zde i jakýsi bar, ovšem ten jako by byl upozaděn na úkor lobby a moc k návštěvě nelákal. Snídaně byly velmi dobré, s lokálními produkty a s prémiovým nádechem. Slabinou zde bylo jen umístění automatu na kávu, který byl schován za sloupem a byl těžko přístupný, obzvlášť, když bylo kolem více hostů. Vedle celkové atmosféry a čistoty restaurace zde musím jako další highlight vyzvednout místní kuchyni. Vše, co jsme zde měli v rámci vánoční polopenze i á la carte, bylo skutečně znamenitě a nápaditě připraveno z velmi kvalitních surovin. Skvělý tataráček se zauzeným žloutkem, fantastická fazolová polévka, divočák se šípkovou omáčkou…vše skutečně excelentní. Bravo kuchyni! Servis na restauraci byl milý a přátelský a i docela efektivní, ovšem scházelo trochu finesy, aby to ladilo s vysokou kvalitou podávaného jídla. Pokud jste měli to štěstí a obsluhoval vás přímo místní pan sommelier, bylo všechno perfektní. To se ovšem nedá říct o všech a někdy se nám na stole například válely nepotřebné příbory, nebo sklenice a přístup byl trochu rozpačitý. Také management restaurace je trochu zvláštní - pokud si jeden večer po diskuzi s panem sommelierem objednáme 2 dražší láhve vína, proč nám není tento expert automaticky k dispozici další večery? Nám by to bylo milejší a restaurace by jistě víc vydělala. Co se týče zahraničního personálu z Filipín, všichni byli velmi milí, usměvaví, úslužní a snažili se mluvit česky, což musí být dost obtížné, takže to oceňuji. Bohužel jsem byl svědkem několika rasistických poznámek od ostatních hostů, což mi přišlo velmi líto, nicméně chápu, že Češi i Slováci před sebou mají ještě pár generací cestu, než pochopí, že svět nekončí jejich okresním městem. Oceňuji také čistý a krásný bazén a wellness, hernu pro děti, vánoční aktivity (malování, vyrábění atd…) a skvělý večerní koncert v lobby. Škoda jen, že když jsem 2 dny před příjezdem do hotelu volal a chtěl informace o tom, jaké aktivity zde budou a kdy (protože byly slíbené v rámci vánočního pobytu), abych podle toho naplánoval další výlety, velmi milá recepční mi nebyla schopna informaci poskytnout. Přišla nakonec s dobrým řešením, tedy příslibem, že mi později zavolá jakási paní manažerka a všechno mi poví, což se bohužel nikdy nestalo. O nenafouknutém skákacím hradu v 1. patře hotelu se již nebudu více rozepisovat, ale zmíním skvělý přístup, kdy manželka zapomněla svoji kosmetiku v koupelně a hotel nám jí ochotně pošle i do zahraničí! Děkujeme moc! I když výše zmiňuji jisté menší nedostatky, celkově můžu hotel vřele doporučit jak rodinám, tak párům jakékoliv věku. Skvěle se vyspíte, znamenitě se najíte, odpočinete si v příjemném a čistém wellness a bude o váš dobře postaráno. Pokud management zapracuje na lepší personalizaci servisu i mimo pokoj, tenhle hotel by klidně mohl být v kategorii 5*.”
“Naprosto unikátní přístup k novým zákazníkům i o víkendu. Potom, co mě auto nechalo v sobotu na dálnici na cestě do Zlína, to zde během několika hodin dokázali vyřešit. Ještě ten den jsem s autem odjel a to i přes to, že měli dílnu narvanou k prasknutí. Naprosto doporučuji a pokud mi zase někdy klekne auto kdekoliv na Moravě, nechávám odtáhnout rovnou sem. Naprostá spokojenost a rozhodně doporučuji. Navíc kluci jsou strašní sympaťáci a pokud se jenom trochu zajímáte o car camping, dokáží vám zpříjemnit zbytek dne skvělými příběhy i nápady pro vaše auto.”
“Více než spokojenost. Prodejkyně Kateřina Zouharová má příjemné vystupování, při tom obrovskou znalost problému. Ochotně našla nejlepší řešení podle našich potřeb. Vůz jsme získali neskutečně rychle, podmínky byly skvělé a vše bylo bez starostí. V dnešní době nevídané. Velké díky.”
“Moc děkuji všem za velikou ochotu pomocí, po cestě do Pardubic se mi porouchalo auto , pánové velice vstřícní se snahou mi ihned pomoci . Tímto dávám vědět, že jsem v pořádku dojela a ještě jednou velice děkuji.”
“Tady nemám co řešit,naprostá spokojenost.”
“Autosalon IVOS mohu jedině doporučit. Koupě nového vozu Subaru Forester byl velmi příjemný zážitek. Vše co bylo na dálku 400 km domluveno platilo po našem příjezdu bez výjimky - výbava a příprava nového vozu, odkup našeho staršiho vozu. Zaškolení na automat, trpělivé vysvětlení všeho co se nového vozu týkalo. Cítili jsme se skvěle a určitě se do tohoto autosalonu vrátíme. Těch 400 km stojí za to. Děkujeme panu Trávníčkovi a jeho týmu. Mašatovi”
“Po dlouhé době jsem našel profesionální servis. Vynikající komunikace majitele, 100% kvalita práce, krátké termíny objednání. Naprostá spokojenost, už nebudu se svým vozem jezdit nikam jinam. Rozhodně doporučuji. Navíc je zde nejlepší ruční myčka v Zlínském kraji.”
“Ze začátku trochu zmatek. V Brně na Hájecké jsem marně hledal logo TowPoint. Poté jsem zjistil, že montáž provádí firma Auto Horák. Jinak přístup na jedničku. Tažné zařízení za půl dne profesionálně namontováno. Vše vysvětleno a s pány se pěkné povídalo. Byli hodně ochotní. Výhrada pouze k platbě v hotovosti. To mě dost překvapilo. A dejte si do Brna cedulku s Vašim logem. Myslím ze by to to lidem pomohlo. Děkuji.”
“Výměna čelního skla pres Arval a vse šlo podle plánu. Skvělé služby”
“Od předváděcí jízdy až po koupě auta velká spokojenost.”
“Profesionální, kvalitní a rychlý Zlínský BMW servis, který ví, co dělá a na který se dá spolehnout. Velmi mi pomohli s elektronickou závadou automatické převodovky, kterou jsem řešil v jiných servisech měsíce. V mém případě jasná volba - určitě doporučuji!”
“V ReLegends jsem kupoval auto a překvapil mě vstřícný a ochotný přístup. Jde vidět, že v ReLegends přistupují k autům s láskou a respektem. Kluci byli ochotní a zařídili vše, co bylo potřeba.”
“Opravili i to, co v autorizovaném servisu neuměli. Naprostá spokojenost.”
“Na to že sousedí s Áčky, se o klienty nemusí vůbec obávat. Nabídka slušná, ceny rozumné, stav vozů extra, personál vstřícný... auto jsme si vybrali na netu, dojeli vlakem, na nádraží pro nás dojeli, prohlídka byla zevrubná-včetně napojení diagnostiky naším mechanikem, projížďka 12km...zkrátka profesionální jednání! DOPORUČUJI! .”
“Porouchalo se mi auto na dovolené, 250 km od domova a Simcar mě zachránil. Když jsem jim vysvětlila zoufalou situaci, auto opravili prakticky během pár hodin a za - pro mě nečekaně - nízkou cenu. Což jsem ocenila zejména poté, co z prvního autoservisu, kam mi auto odtáhli (cca 3km), mi po dvou hodinách zavolali, že neví, co s tím je a že s tím nedokážou nic udělat, za což si pak naúčtovali 900 Kč (300 odtah a 600 "diagnostika").”
“Rychlé objednávky a dodávky ND.”
“Během týdne jsem tam byl dvakrát na nějaké drobnosti. Pokaždé mě obsloužil někdo jiný a pokaždé to byl skvělý a ochotný přístup.”
“Nevidím důvod pro dvě hvězdy, dopoledne jsou schopní doobjednat co nemají skladem na odpoledne tentýž den.”
“Tuhle prodejnu mohu vřele doporučit. Ochota, vztřícnost s rychlé jednání jak při nákupu, tak při prodeji. Chtěl bych poděkovat hlavně panu Hlaváčkovi za jeho pomoc. M.F.”
“S nákupem jsem byla nadmíru spokojená, velmi vstřícné jednání prodávajících. Jeli jsme až z Chebu a pánové byli ochotni na nás počkat i do pozdějších večerních hodin. Auto v top stavu. Mohu jen vřele doporučit”
“Servis mohu velmi doporučit. Autoservis jsme byli nuceni navštívit pro dovolené, kdy nám přestalo auto fungovat. Pán byl moc ochotný a ještě týž den nám ho dal dohromady, abychom mohli bez komplikací odjet domů. Ještě jednou Vám velice děkujeme.”