Přehled katalogu
- 410 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 410 výsledků
Procházejte autoprodejce ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 410 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 28,632 recenzí a hodnocení.
“Profesionální přístup a lidské jednání. Tento autobazar mi byl doporučen díky skvělému přístupu a ochotě pana Pražana najít to, co opravdu hledáte. Výběrová káva bonusem. Doporučuji”
“Koupě nové Fabie. Naprostá spokojenost od objednání až po vyzvednutí auta. Velmi příjemná paní Andrýsková, nadstandartní péče o zákazníka. Určitě se sem budu vracet, doporučuji.”
“Je to skupina profesionálů, kteří dělají svou práci opravdu dobře. Auta jsou pěkné, připravené a v dobrém stavu. Rychlá a jasná domluva, teď už záleží aby technika šlapala jak má.✨”
“Jsem dlouhodobý a spokojený zákazník tohoto servisu a tímto bych chtěl poděkovat za naprosto profesionálně odvedenou práci při opravě mého vozu po střetu se zvěří. Zvláště pak vedoucímu servisních služeb za opravdu velmi vstřícný přístup.”
“Kupovali jsme auto z programu škoda plus. Komunikace supr, všechno jsme vyřídili během pár hodin a odjížděli s autem. Slečna velmi příjemná, neměli jsme s ničím problém”
“Dne 24.04.2019 jsem se vydal po vzájemné telefonické dohodě s panem Vystrčilem,koupit vozidlo Ford Mondeo MK4 r.v.2008, obsah 2.0 TDci 103 kW s nájezdem cca 320 xxx t/Km.Dával jsem na protiúčet Alfu Romeo GT 1.9jtd 110 kW s nájezdem poctivých 180xxx t/km-ověřeno CEBII,kožený interiér skoro v plné výbavě. Ford jsem si prohlédl po příjezdu bez účasti pracovníka tohoto Autobazaru,kde jsem zjistil na vozidle nějaké nedostatky a to hlavně laku na přední kapotě,ale to je bohužel,když původní majitel to nechá dojít tak daleko a toto neošetří hned v zárodku.Pracovník Autobazaru pak se mnou zajel na evidenční kontrolu,byl jsem s jednáním jak pana Vystrčila a jeho týmu velmi spokojen. Doporučuji tento Autobazar. Je možné si vybrané auto opravdu ověřit přes Cebii není to nijak drahé než tady pak bohužel některé nedobré zkušenosti. Auta užívaná nějakých 10 a více let vám soudní znalec řekne,kde mají nájezd větší jak 250 000 Km,že se jedná o vozidla na náhradní díly,kde vozidlo,když má STK lze provozovat na pozemních komunikacích,ale hodnotově(cenově)je někde jinde. Uplatňovat skryté vady je také do značné míry problém, kde vozidlo s nájezdem nad 250 000 Km,tak se zde jedná o vady z opotřebení !! Pak jen několik znaleckých posudků a obrátit se s žalobou na soud. Přeji Všem v tomto Autobazaru velmi dobrou koupi na základě prověření vybraného auta.”
“Mimořádně příjemná zkušenost s erudovaným a ochotným prodejcem. V nabídce skladem praktické a dobře sestavené vozy, nic není problém, jednání "na pohodu". Firmu mohu jedině doporučit.”
“Super myčka, jezdím pouze sem. Na rozdíl od myček na benzince obsluha nejdřív opláchne ručně wapkou.”
“Možná jsou lepší nebo levnější mechanici, ale těžko a dlouho budete hledat servis, kde se uzavírá dohoda „podáním ruky“ a přístup k zákazníkovi je jako za časů pana Bati.”
“Překvapivě (pro mně) velké parkoviště, parkování zdarma a bez problémů.”
“Parkoviště v těsné blízkosti přírodní nádrže pro koupání BALATON v Novém Hrozenkově”
“Výborná domluva i přes průběžné úpravy zakázky v průběhu oprav. Rychlé a upřímné jednání. Vřele doporučuji.”
“Přívětivý personál, rychlé vyřízení, vše proběhlo jako po másle. Děkuji za předání auta po pracovní době.”
“Pan Vacula strašně moc ochotný a hodný. Za mně super, vřele doporučuji ❤️”
“Absolutně jsem nadšený z mého nedávného zážitku na autobazaru Omega Car! Velká spokojenost mi zůstává v srdci i po skončení nákupu. Jejich schopnost řešit případné problémy byla zcela ohromující. Když jsem narazil na drobnou závadu u mého nového vozu, okamžitě jsem se obrátil na jejich zákaznický servis, který mi poskytl úžasnou podporu a vyřešil situaci rychle a profesionálně. Takový přístup je dnes velmi vzácný. Celkově, zkušenost byla skvělá a vřele doporučuji autobazar Omega Car všem, kteří hledají spolehlivého a profesionálního prodejce automobilů.”
“I když naše auto nepatřilo mezi ty krásné vozy přesto nám přednostně a ochotně pomohli. Děkuji.”
“Slušné jednání, příjemný personál. Rozumná odbavovací doba.! Za mne jedná z dobrých STK”
“Dávám pět hvězdiček technická proběhla na čas ještě mě vzali dřív než jsem byl objednaný. Někdo může mít špatné zkušenosti ale já je nemám.”
“Mám nejednu zkušenost jako zákazník, ale i jako dopravce. Je šílený zjistit , že někde necháte za léta opravdu dost jako zákazník a ve skladu vás následně-skladnik - má za nějakou lůzu. Tohoto řetězce se to netýká a jednají přátelsky z obou stran nepokrytecky:)”
“Za mě spokojenost. Vždy jsem vyřídil co jsem potřeboval. Slušný a lidský přístup. Prostě žádní machři....”
“Velmi vstřícný přístup. Zboží objednáno a dodáno v terminu”
“Jezdím často, za mě v pořádku. Navíc jsem dostal motorkářský bonus a motorka je na zimu jako nová.”
“Profesionální a rychlé jednání, vše perfektně vysvětleno. Určitě doporučuji.”
“Nové auta vždy solidní přístup!”
“Dlouhodobě (od 2009) zde servisuji auta. Naprostá spokojenost. Oproti "garážistům" jen samé výhody, zejména rychlost servisu. Doporučuji.”
“Mohu jen doporučit. Profesionální jednání a pán Vykoukal velmi ochotný.”
“Cena, výběr, dostupnost Jsem spokojený s nabídkou použitých autodílů a ochotou pracovníků vyhovět, ceny dobré”
“se servisem jsem velice spokojený mladý klučina mi opravoval auto a šlo vidět, že si s tím dost pohrál dokonce po opravě vysvětlil co a proč se tak stalo a poradil co dělat a nedělat. Příjemná komunikace a s cenou jsem byl taky velice spokojený. Vše funguje jak má.”
“Kupujte jedině v tomto autobazaru!!! Obrovský výběr aut, auta čistá, s doklady. Majitel p. Tichý je člověk na svém místě, s takovou ochotou a profesionálním přístupem jsem se ještě v autobazaru nesetkala. A to mi prošlo rukama již 14 aut. Koupila jsem tady nádhernou Hondu CR-V, dovoz z Německa, všechno s papíry, servisem, dokonce mi zkontroloval náplně na zimu, jako bonus mi i vymění olej, přihlásil auto, no fakt strašně ochotný člověk, pošetřil mi spoustu času a starostí s přepisem auta. Což mě jako člověku pracovně hodně vytíženého a neustále za volantem moc pomoho. Neskutečně vstřícné, milé a korektní jednání. Nakupujte jedině tady, kdyby šlo, tak dám 10 hvězdiček při mém hodnocení, opravdu ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ . Děkuji Vám pane Tichý.”
“Musím říct, že zde nakupuji poměrně často a veškeré díly i když nejsou skladem v blízkosti bydliště jsou borci z Kelly schopni stáhnout z hlavního skladu do druhého dne přes noc a ráno ho už místní dopravce Kelly je schopen doručit přímo na místo. Opravdu obrovská pružnost prodeje. Další plus je, že skoro každý díl je nabízen v několika cenových relacích tzn. i v jakosti kvality, takže si opravdu každý zvolí to co se mu hodí. Spokojenost prostě! ;-)”