Přehled katalogu
- 838 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 838 výsledků
Procházejte autodíly ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 838 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 72,093 recenzí a hodnocení.
“Bezva prodejna s příjemným personálem a velkým výběrem nářadí do zahrady i dílny zahradní techniky, domácích potřeb, spojovacího materiálu, potřeb pro řemeslníky i domácnost, substrátů aj. Servis nářadí a zahradní techniky. Doporučuji”
“Vešel jsem dovnitř a během 10 minut našel a vyzkoušel, co jsem hledal. Navíc, příjemná paní prodavačka mi řekla své zkušenosti s kvalitou produktu, který jsem chtěl za dobrou cenu koupit a který jsem také koupil.”
“Jsem dlouhodobý a spokojený zákazník tohoto servisu a tímto bych chtěl poděkovat za naprosto profesionálně odvedenou práci při opravě mého vozu po střetu se zvěří. Zvláště pak vedoucímu servisních služeb za opravdu velmi vstřícný přístup.”
“Od Sportovny si objednávám boty již několik let. Jsem maximálně spokojený, jak s kvalitou bot, tak i s velkým výběrem, rychlostí vyřízení objednávky a v neposlední řadě s cenami. Když není k dispozici požadovaná velikost boty, tak si nastavím hlídacího psa a firma mi během několika málo dní požadovanou velikost zajistí. Prostě super !!!”
“Kupovali jsme auto z programu škoda plus. Komunikace supr, všechno jsme vyřídili během pár hodin a odjížděli s autem. Slečna velmi příjemná, neměli jsme s ničím problém”
“Velké díky chlapům na pobočce skrz pomoc s reklamací a vyjmutí grafické karty z pc.”
“Dne 24.04.2019 jsem se vydal po vzájemné telefonické dohodě s panem Vystrčilem,koupit vozidlo Ford Mondeo MK4 r.v.2008, obsah 2.0 TDci 103 kW s nájezdem cca 320 xxx t/Km.Dával jsem na protiúčet Alfu Romeo GT 1.9jtd 110 kW s nájezdem poctivých 180xxx t/km-ověřeno CEBII,kožený interiér skoro v plné výbavě. Ford jsem si prohlédl po příjezdu bez účasti pracovníka tohoto Autobazaru,kde jsem zjistil na vozidle nějaké nedostatky a to hlavně laku na přední kapotě,ale to je bohužel,když původní majitel to nechá dojít tak daleko a toto neošetří hned v zárodku.Pracovník Autobazaru pak se mnou zajel na evidenční kontrolu,byl jsem s jednáním jak pana Vystrčila a jeho týmu velmi spokojen. Doporučuji tento Autobazar. Je možné si vybrané auto opravdu ověřit přes Cebii není to nijak drahé než tady pak bohužel některé nedobré zkušenosti. Auta užívaná nějakých 10 a více let vám soudní znalec řekne,kde mají nájezd větší jak 250 000 Km,že se jedná o vozidla na náhradní díly,kde vozidlo,když má STK lze provozovat na pozemních komunikacích,ale hodnotově(cenově)je někde jinde. Uplatňovat skryté vady je také do značné míry problém, kde vozidlo s nájezdem nad 250 000 Km,tak se zde jedná o vady z opotřebení !! Pak jen několik znaleckých posudků a obrátit se s žalobou na soud. Přeji Všem v tomto Autobazaru velmi dobrou koupi na základě prověření vybraného auta.”
“Mimořádně příjemná zkušenost s erudovaným a ochotným prodejcem. V nabídce skladem praktické a dobře sestavené vozy, nic není problém, jednání "na pohodu". Firmu mohu jedině doporučit.”
“Super myčka, jezdím pouze sem. Na rozdíl od myček na benzince obsluha nejdřív opláchne ručně wapkou.”
“Rád bych poděkoval týmu Pneu plus km za vstřícnost a ochotu pomoci si jinde neřešitelným problémem - demontáž bezpečnostního šroubu kola po ztrátě klíče. Vyřešeno telefonicky, návštěva a demontáž proběhla do hodiny, i přesto, že jejich rozvrh byl na ten den plný.”
“Možná jsou lepší nebo levnější mechanici, ale těžko a dlouho budete hledat servis, kde se uzavírá dohoda „podáním ruky“ a přístup k zákazníkovi je jako za časů pana Bati.”
“Překvapivě (pro mně) velké parkoviště, parkování zdarma a bez problémů.”
“Parkoviště v těsné blízkosti přírodní nádrže pro koupání BALATON v Novém Hrozenkově”
“Výborná domluva i přes průběžné úpravy zakázky v průběhu oprav. Rychlé a upřímné jednání. Vřele doporučuji.”
“Výborný osobní odborný přístup.Servis na vysoké úrovni.Doporučí variantu výběru kola nebo komponentů.Praktické zkušenosti aplikované do nabídek .”
“Přívětivý personál, rychlé vyřízení, vše proběhlo jako po másle. Děkuji za předání auta po pracovní době.”
“Pan Vacula strašně moc ochotný a hodný. Za mně super, vřele doporučuji ❤️”
“Absolutně jsem nadšený z mého nedávného zážitku na autobazaru Omega Car! Velká spokojenost mi zůstává v srdci i po skončení nákupu. Jejich schopnost řešit případné problémy byla zcela ohromující. Když jsem narazil na drobnou závadu u mého nového vozu, okamžitě jsem se obrátil na jejich zákaznický servis, který mi poskytl úžasnou podporu a vyřešil situaci rychle a profesionálně. Takový přístup je dnes velmi vzácný. Celkově, zkušenost byla skvělá a vřele doporučuji autobazar Omega Car všem, kteří hledají spolehlivého a profesionálního prodejce automobilů.”
“I když naše auto nepatřilo mezi ty krásné vozy přesto nám přednostně a ochotně pomohli. Děkuji.”
“Prodejna má výbornou polohu. Je součástí nákupního centra ve Starém Městě, Výhodou je bezbariérový přístup do prodejny a blízkost parkoviště, které je od prodejny jen přes chodník. Tato prodejna nabízí kola značky Merida a vlastník má výhradní zastoupení této značky pro Českou republiku. Sortiment prodejny je přiměřený nákupní síle zdejšího regionu. Je zde možné změřit šířku sedacích kostí pro výběr cyklistického sedla. Procedura měření probíhá tak, že se podle pokynů pracovníka posadíte do křesílka, jehož část pro sezení je vybavena paměťovou pěnou. Poté, kdy se z křesílka zvednete, zůstanou sedací kosti vytlačené do paměťové pěny a pracovník je změří. Na základě šířky sedacích kostí, si můžete vybrat vhodné sedlo. V prodejně nabízí, k zapůjčení na kauci, sedla italské značky Selle Italia. Půjčovní doba je tuším sedm dnů.”
“Byl jsem v autoservisu, ochota a přístup mechaniků je perfektní. Velká spokojenost!!!!”
“Nechal jsem zde vyměnit autobaterie všechno proběhlo v poradku. Následná kontrola a dobíjení zdarma. Za mě super pristup”
“Slušné jednání, příjemný personál. Rozumná odbavovací doba.! Za mne jedná z dobrých STK”
“Dávám pět hvězdiček technická proběhla na čas ještě mě vzali dřív než jsem byl objednaný. Někdo může mít špatné zkušenosti ale já je nemám.”
“Vybral jsem si lehátko a kruh do vody a veliká spokojenost. Paní Lucie byla Moc šikovná a pomohla s výběrem”
“Mám nejednu zkušenost jako zákazník, ale i jako dopravce. Je šílený zjistit , že někde necháte za léta opravdu dost jako zákazník a ve skladu vás následně-skladnik - má za nějakou lůzu. Tohoto řetězce se to netýká a jednají přátelsky z obou stran nepokrytecky:)”
“Makro je hlavně pro podnikatele,neb převládá zboží k odběru v celých baleních .Běžný zákazník zde taktéž najde sortiment,který je po kusech či malém balení....Samozřejmě jsou zde některé cenově relace ve vyšší sféře( cherry rajčata 500g za 99,oo Kč ,což je asi o 40 proc.dražsi než v marketech při slevových akcí ), ale zase některé jiné zboží přijde levněji a lze koupit po kusech ...”
“Velkoprodejna pro kutily, která má v sortimentu vše, co potřebuje ten, kdo zařizuje, nebo zvelebuje dům, či byt. Od stavebních materiálů, přes dřevo, vodo-topo, elektro až po zahradu. Navíc za ceny, které jsou konkurenceschopné. Personál je ochotný poradit a ve svém oboru se vyzná. Před areálem je prostorné parkoviště a nákupní vozíky jsou dostatečně prostorné a praktické, aby se do nich vše pohodlně vešlo. Byla pro mne radost, zde nakupovat.”
“Tímto bych chtěl velmi vřele doporučit uto společnost a obchod. Především bych chtěl poděkovat paní Jitce Hluché a panu Markovi Uťěkalovi. Oba byli naprosto genialni, neskutečná ochota, podpora ve všech formách, jednoduše bezkonkurenční! Jako SVJ jsme objednávali Raabkey WiFi jednotku + čtečku čipů. Nejen že bylo vše velmi rychlé, ale ta komunikace byla skutečně balada. Byl jsem neskutečně šokován jejich přístupem, který se v dnešní době zcela vytrácí. Toto bylo opravdu něco neskutečného a domnívám se, že vedení společnosti bych si jich mělo enormně cenit, protože mít takové zaměstnance je k nezaplaceni. Tak enormně ochotni a napomocni, že by od vedení společnosti měli dostat speciální odměny. Netuším zda i ostatní zaměstnanci jsou tak úžasní, nicméně zanechali ve mně velmi pozitivní dojmy a jsem neskutečně rád, že existuje ještě taková společnosti, která má takový přístup. Ještě jednou jim velké díky a všem osobně mohu vřele doporučit. Toto je skutečně skvěle fungující firma a především paní Hluchá a pan Utěkal. Pevné věřím, že uvedení společnosti si tuto recenzi přečte.”
“Za mě spokojenost. Vždy jsem vyřídil co jsem potřeboval. Slušný a lidský přístup. Prostě žádní machři....”