Přehled katalogu
- 179 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 82% S recenzemi
- 21% S fotografiemi
Nalezeno 179 výsledků
Procházejte dětský zubař v Kraji Vysočina. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 179 výsledků v Kraji Vysočina. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 18,467 recenzí a hodnocení.
“Skvělý lidský přístup, moc milá pani, vše vysvětlí, poradí. Určitě doporučuji.”
“Příjemná paní doktorka i sestřička”
“Naprostá spokojenost, chodím sem od malička”
“Příjemné prostředí a přístup k pacientovi”
“Úžasný pan doktor zachránil mi zuby dneska bych možná byla bez nich, super přístup bez bolesti sestřičky jsou také fajn hlavně ať nám dlouho vydrží přeji pevné nervy a zdravíčko”
“Skvělá zubařka, dlouhé objednací doby”
“Dobrý den,musím pochválit prodavačky u salámu a pultového masa,ochotný, usměvavý a příjemný.Moc děkuji. Ernyesová Vyskytná a přeji hezký den”
“Šla jsem k paní doktorce v době její zubní pohotovosti a moc děkuji za milý a citlivý přístup a hlavně ochotu pořádně vyslechnout.”
“Moc milá a ochotná paní doktorka i sestřička.”
“Kvalitní zubní středisko s několika ordinacemi. Pokud vím, všichni tamní zubaři mají dobrou pověst.”
“Profesionální přístup, příjemné vystupování, jsem šťastná že máme takové profíky v NMNM”
“Perfektní práce, profesionální přístup a výborný tým, u kterého je vidět, že svoji práci dělají rádi.”
“Velký dík paní doktorce Doležalové i její zdravotní sestřičce. Ochota, odbornost, spolehlivost, vybavení ordinace, vysoce profesionální, ale zároveň i ryze lidský přístup.”
“Chodím sem nakupovat pravidelně. Kaufland je velmi dobře zorganizovaný, nedělá mi problém se v uličkách zorientovat. Když už něco nemůžu najít, tak personál je velmi vstřícný a vždy mi poradí. Někdy jdu nakoupit i v podvečerních hodinách a nestalo se mi, že by někdy chybělo zboží, které jsem hledala.”
“Příjemná paní zubařka a dobrý přístup sester”
“Pan doktor nám, už dvakrát pomohl přestože nejsme jeho pacienti.”
“Příjemné a profesionální jednání.”
“Paní zubařka je velmi ochotná, milá, poctivě vykonává svou práci, je lidská a přizpůsobivá. Dcera měla neuvěřitelné problémy se zoubky, každý zubař ji poslal na chirurgii a paní zubařka to vzala do vlastních rukou. Dnes má dcerka všechny horní zoubky nové a konečně se může bezbolestně najíst a usmívat se. Jelikož jsme ze Slovenska paní zubařka přeložila své pacienty aby se přizpůsobila k naší situaci, nikdy jsem se s takovým profesionálním a lidským přístupem nesetkala. Její práce je dokonalá a profesionální, můžu jen doporučit.”
“Profesionální péče o vaše zuby. Čekací termíny nejsou většinou krátké a odpovídají aktuálnímu vytížení střediska.”
“Pani doktorka velice příjemná, ordinace moderní, velmi profesionální přístup... Za mě žádné připomínky......”
“Výborná sochařka. Dokáže i velké plomby krásně promodelovat.”
“Kvalitní péče, nadstandardní přístup.”
“Páni doktorka Martina Kohnová je velmi příjemná a ochotná. Umí komunikovat s dětmi. Dcera se jí nebojí. Co je důležité,a každá návštěva je v klidu. Ordinace je čistá, moderní a prostory mají hezké. Čekárna je krásně vybavena. Sestřička Lada je taky super, a na jakýkoliv dotaz ráda odpovídá. Dá se s nima o všem domluvit. Doporučuji!”
“Měl jsem částečně zlomený přední zub. Oprava byla provedena pečlivě a velmi profesionálně. Děkujeme za pomoc a je škoda, že pan doktor Pešek už nemůže vidět další pacienty (což také svědčí o kvalitě jeho práce).”
“Spolužák z gymplu, vždy velmi svědomitý, upřímný a pracovitý. Jsem vděčný, že mohu být jeho pacientem a že ho tu máme! I když jsem se jako malý návštěv zubaře děsil, tak teď se na ně i těším :) díky!”
“Pana doktora Ilka mohu vřele doporučit. Jeho přístup je tak profesionální a zároveň lidský, že ani nevím, co by se dalo zlepšit. Také se mi líbí, jak všechno v ordinaci běží jako na drátkách. Využívají se moderní technologie, vše se podepisuje na tabletech a objednací doba skutečně platí…což se v dnešní době moc nevidí. Všiml jsem si více věcí, které bych chtěl pochválit, ale na to zde není bohužel prostor. Možná bych jen ještě vypíchl ve skutečnosti tu nejdůležitější věc ze všech…a to, že je to Doktor u kterého cítíte, že mu na vás skutečně záleží a skutečně pro vás chce to nejlepší! A toho si na panu Ilkovi vážím ze všeho nejvíce. Děkuji Vám za vše.”
“Dobrý den byl jsem tam poprvé a Dr. je prostě super, zachránil mi zuby a zato moc velká pochvala a milé řady se tam vrátím a doporučuji tam chodit.”
“Paní doktorka i sestřička jsou mladé, příjemné a velice kvalifikované. Jsme s nimi naprosto spokojeni.”