Přehled katalogu
- 181 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 70% S fotografiemi
Nalezeno 181 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Kraji Vysočina. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 181 výsledků v Kraji Vysočina. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 93,122 recenzí a hodnocení.
“Výborné jídlo na nečekaném místě. Stavte se až pojedete kolem stojí to za to.”
“Restaurace v kubánském stylu potěšila příjemnou a přiměřeně aktivní obsluhou i dobrým jídlem. Hovězí vývar byl silný a plný chuti. Burger s trhaným masem výborný, jen maso mohlo být trochu lépe vychucené a houska průměr. Čepovaná Plzeň byla, jak má být. Návštěvu zde určitě doporučuji.”
“*200g Hovězí burger s camembertem, cibulovým chutney, brusinkami, slaninou, polníček, rajče, chipotle majonézou, hranolky 269,- víkendová nabídka. Výborný burger se šťavnatým masem, kvalitní camembert a přísady spolu s kuchařským uměním dávají skvělý chuťový zážitek. Obsluha velmi příjemná a ochotná. 22.6.2025”
“Velmi pěkné asijské jídlo. Barmská jídla jsou nejlepší a velmi chutná. Jsem rád, že tady v Havlíčkově najdu jídlo své země.”
“Velmi dobré jídlo. Milá obsluha. Přes oběd může být plno, tudíž si na stůl počkáte.”
“Oběd dne 16. listopadu 2025. Jídlo výborné. Přesto, že bylo plno (podařilo se nám ulovit poslední volný stůl), jídlo nám přinesli docela rychle. Jídlo pěkně servírováno. Za 3 obědy (polévky + hlavní jídla) jsem platil kartou 976 Kč plus pití 222 Kč. Doporučuji navštívit.”
“Narazila jsem náhodou na tento Fast food. Dobře se parkovalo. Je kde si sednout. Ceny za mě ok. Jídlo bylo rychle připravené, fresh, je to většinou jídlo smažené, ale žádná pachuť starého oleje, zelenina čerstvá, porce víc než poctivá. Smažák v housce jsem měla po letech a pecka. Obsluha moc milá a rychlá. Doporučuji s doufám, že se ještě někdy vrátím.”
“Výborný durum kebab, velká porce, milá obsluha.”
“Dnes to vypadalo jako sekaná z marketu,lepší maji o 30metru do kopce :)”
“Strávili jsme zde skvělý víkend, takže můžeme jen dopručit. Velmi příjemný penzion v srdci Vysočiny, výborný servis, ale hlavně nás moc překvapila kuchyně. Pan kuchař má od náš 1* dvakrát podtrženou :D a moc rádi se sem zase vrátíme!”
“Perfektní místo pro rychlý a vydatný oběd. Obří řízek s bramborovým salátem a kiwi točená limonáda, co víc si přát ;-)”
“Návštěvu tohoto motorestu doporučuji. Široká nabídka chutného teplého jídla, salátů, chlebičků, ovoce, pití a o domácích koláčích ani nemluvě. Personál je ochotný, poradí, vysvětlí a je vidět, že je neotravujete. Určitě je lepší se zastavit zde než ve fastfoodech.”
“Vlastně nejlepší místo na jidlo v Telči :) hezke prostřední u rybníka a ted i krasna nova budova :)) urcite doporučuji”
“Nejlepší poke!!! Velké porce, všechno čerstvé a dobře ochucené.”
“Kebaby jsem zkoušel všude v okolí, od Prahy až k Brnu, ale přijde mi to skoro až vtipné že nejlepší kebab je doopravdy tady ve Světlé. Nic se chuti nevyrovná, krásná cena, otevřeno prakticky 24/7 a k tomu super porce zeleniny a výborné omáčky. PS: Doporučuji kebab box s nudlemi všechny omáčky ;)”
“Restauraci jsme navštívili náhodně na nedělní oběd při projíždění Žďárem a byli jsme nadšení! Moc dobré jídlo, hezké prostředí, ale hlavně velmi milá a profesionální obsluha - i v případě naprosto plné restaurace, to už se moc nevidí. Určitě se rádi stavíme, až někdy zase pojedeme kolem.”
“Malinkatá hospůdka v naprosto pohodovém stylu, s výběrem jednoduchých, moc dobrých jídel, výtečné pivo Rychtář a Plzeň. Součástí hospůdky je možnost zahrát si ping-pong!! Ceny více než příznivé a obsluha milá, pozorná a velmi velmi ochotná!!!”
“Dnešní firemní oběd, 4 chlapy, super obsluha, Kofola na 1*, pizza Capriciossa, po dlouhé době jsem si mooooc pochutnal. Okraje krásný, spodek pizzi tak jak má být. Určitě se vrátím, strašně příjemný interiér, zvláště v období vánoc. Fakt jsme odjížděli nadšení. Všeci 4...”
“Restaurace velmi pěkná. Jídlo maximální spokojenost. Polévka česneková se sýrem a topinkou luxusní, poctivá. Polévka gulášová hodně poctivá, hutná, žádná vodová. Masa hodně, chuťově top. Tatarák a k tomu 8 pul topinek, cibulky, česnek - jemný maso, chuťově dobrý. Bramborák domací plněný hermelínem, žena chválí. Děti nezklamaly a daly si smažák s hranolkama. Fajnové, že dětské porce sýra i hranolek v nabídce. Hodně doporučujem, budeme se tam vracet často.”
“Zatím nejlepší pizza co jsem kdy jedl akorát mě mrzí restaurace nebude fungovat ale pouze na rozvoz”
“Moc dobre jídlo všechna čest v kuchyni , obsluha příjemná a milá měli by je platit zlatem ,protoze ten neskutečný frmol a stejně to zvládli perfektně si urcite zaslouží velikou pochvalu a obdiv.”
“Zastavili jsme se na pracovní oběd s kolegy a i když restaurace zvenku nevypadá nic moc, tak na jídle jsme si opravdu velice pochutnali. Burgery byly opravdu velké a výborné jak uvádí, takže rozhodně stojí za to navštívit.”
“V Panském dvoře jsme strávili dva dny se třemi dětmi(5+2+2). I přes to, že nás bylo pět jsme se pohodlně vešli do třílůžkového apartmánu. Apartmán byl klidný, čistý a kuchyňský kout dobře vybavený, včetně myčky na nádobí. Rozhodně by nebyl problém si uvařit. Apartmány jsou v podkroví bez výtahu. Ubytování je 3 min pěšky(s dětmi 10min) od herny a restaurace. Celý areál Panského dvora je krásný a klidný. Hernička s kavárnou je pro ubytované přístupná zdarma. Hřiště pro děti super, personál milý a vstřícný. Jen štěpka, která je na zemi, při větším počtu dětí a při větším pohybu hrozně práší. Je lepší si počkat, když není moc plno. Stravovali jsme se v místní restauraci. Personál byl úžasný, s dětmi neměl nejmenší problém, i když dělaly trochu neplechu. Dokonce jsme dostali i papír a pastelky, aby se děti při čekání na jídlo zabavily. Vytíženost restaurace byla vysoká ,i přes to, že jsme zde byli koncem října, a proto opravdu doporučujeme zařídit rezervaci, přesně jak se píše v poznámkách pro ubytované. Jídlo bylo skvělé. Hovězí picanha, kachní prso sous-vide i tatarák byly úžasné. Škoda, že jsme se nezdrželi dýl, abychom mohli ochutnat všechno z menu. Také nebyl problém se domluvit a nechat si jídlo připravit na večeři s sebou na apartmán. Všechno bylo bez problému a s úsměvem. Rádi se sem někdy vrátíme.”
“Chválím samoobslužné nápojové automaty na kávu nebo čaj, díky kterým se nemusíte postavit do fronty k pokladně, ale obsloužíte se sami. Velký výběr hotových tradičních českých jídel a také spousta čerstvého obloženého pečiva, které právě doplňovali za pult. Všude bylo čisto. Najdete zde také odpočívadlo s mnoha parkovacími místy.”
“Pamatujete kebab v Brně na hlaváku? Byl prostě famózní...tak zde se k němu opravdu přiblížíte... jednoduše chválím...roky stejný a stejně skvělý!”
“Dokonalé místo s neuvěřitelnou energií. Je úžasné a naprosto vhodné pro jakékoli akce, přednášky, svatby, koncerty, oslavy, atd. Čistý vzduch a krásné okolí lákají k procházkám. Milý a vstřícný personál je pak tečkou za velmi unikátním zážitkem. Nezapomeňte zajít na terasu. Pokud jste citliví a víte, pak pochopíte, že tento prožitek popsat nelze.”
“Příjemná a rychlá obsluha. Dobré jídlo za 118 Kč.”
“při projížděni Žďárem jsme se nechali zlákat dobrými recenzemi na tenhle kebab a muzeme potvrdit. byl vynikajici.meli jsme v tortile a velky talir s hranolkama.moc nam chutnalo vratili by jsme se znovu”