Přehled katalogu
- 181 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 70% S fotografiemi
Nalezeno 181 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Kraji Vysočina. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 181 výsledků v Kraji Vysočina. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 93,122 recenzí a hodnocení.
“Paní moc milá a ochotná Posezení příjemné a občerstvení skvělé”
“Příjemná minikavárna v Třebíči. Mají filtr, dobré zákusky. Věřím, že vnitroblok je v létě krásné místo na sezení.”
“Příjemná obsluha a perfektní poctivý burger. Je to ten typ burgeru, kde vše perfektně ladí a každá komponenta dává smysl a není tam jen tak pro nic za nic. K tomu domácí hranolky. Určitě doporučuji k návštěvě ☺️”
“Velice příjemný a svěží podnik na hezkém místě. Překvapivě dobře načepované pivo.”
“Předchvílí mě dovezli velký burger, co je na fotce. A kilo stripsů, co není na fotce. Spokojenost velká. Dovezla to slečna/paní s dlouhýmy vlasy, hodně příjemná osoba- za to jí posílám VELKÝ dík!!!”
“Byl jsem tu již mnohokrát a ještě jsem zde nenarazil na jídlo, které bych si s chutí nedal ještě jednou. A to jsem zkoušel i jídla, která bych si nikdy nedal. Fakt dobrý kuchař. Ceny normální, provozovna čistá a obsluha moc příjemná. Zvláštní kategorií jsou koláče. Třeba s vanilkou nebo tvarohem!!!”
“Dala jsem si pizzu ze sýrové sezony a skvělá, příště určitě navštívím znovu!”
“naprosto odladěný interiér a obsluha na úrovni (ty detaily typu servírování příboru apod. co už člověk skoro nikde nezažije jsou k nezaplacení), kterou bych v Jihlavě opravdu nečekal. Skvělé snídaně - velký výběr a vzhledově i chuťově vyladěné do posledního detailu. Zákusky francouzské cukrařiny rozhodně potěší. Měli jsme zde snídaně v rámci ubytování v hotelu a vždycky to stálo za to.”
“Kavárna s krásnou atmosférou nás okouzlila už při první návštěvě. Nabídka kávy a dezertů je velmi široká /nám moc chutnal Red velvet/. Také brunchové prkénko pro 2 osoby bylo vynikající.”
“Podnik, kde se vyplatí zastavit! Jídlo výborné, skvele vychucene, káva excelentní. Urcite doporucuji! Rada se sem vratim, az zase pojedu kolem! ❤️”
“Nejlepší Bun cha, které jsem v Česku měla. Příjemná obsluha.”
“Dnes jsem navštívila Cafe Kohout na náměstí v Chotěboři a byla jsem mile překvapena. Velmi příjemná nová kavárna s venkovním posezením, koutkem pro děti a velmi milou a ochotnou obsluhou. Dáte si tu výbornou kávu, zákusky i v bezlepkové formě, zmrzlinu, palačinky, domácí limonády a pokud máte hlad, čeká vás tu polévka, salát a třeba slaný koláč. Ochutnali jsme toho hodně a všechno bylo jako "od maminky" ;) K tomu si můžete nakoupit v bezobalovém koutku, či v koutku s lokálními potravinami a výrobky. Pokud zavítáte do Chotěboře, určitě doporučuji návštěvu. My se tady při nějaké cestě určitě opět zastavíme.”
“Navšítveno náhodně cestou...ale až zase bude cesta kolem, určitě zavítáme a rádi. Kvalitní a výborné jídlo, domácí hranolky a limči. Na výběr mají burgry i dle velikosti. Obsluha milá, usměvavá. Je zde otevřená kuchyně, takže vidíte jak je jídlo připravováno. Prostor hezky zařízený, žádná přeplácaná výzdoba. Určitě doporučuji navštívit.”
“Dokonalé ve všech ohledech, jídlo, pití, káva i zákusek. Příjemné prostředí, které vás nechce pustit zpět domů.”
“Velice dobře fungující restaurace široko daleko. S kvalitním jídlem, příjemnou atmosférou a dobrou obsluhou .”
“Dnes jsem si objednala avokádový chléb - avokádo se sušenými rajčaty a česnekem chuťově opravdu výborné, ale překvapila mě studená topinka i studené vajíčko (avo chléb pouze vytažen z vitríny, kde jsem na něj koukala a naivně myslela, že je pouze na ukázku), tak to jediné mě překvapilo, příště bych řekla, že chci raději teplý, dnes mě to bohužel vůbec nenapadlo. :) Jinak vše v nejlepším pořádku. Velmi milá obsluha, výborná káva i fresh.”
“Vynikající jidlo. Příjemná atmosféra v krásném, zeleném prostředí. Poprvé krémové houbové rizoto, podruhé grilovany lilek. Super osvěžující domácí límča a káva jako z pravé italské kavárny. Při další návštěvě Třebíče určitě zase navštívím. Nemám co vytknout.”
“Naprosto perfektní! Byli jsme zde již po několikáté, jak rodinou a malými dětmi, tak s přáteli v menší skupince. Seděli jsme venku, i vevnitř a vždy jsme byli maximálně spokojeni!! Jak s přístupem personálu tak s jídlem, to bylo pokaždé znamenité. Je smutné pozorovat, že je někdo schopen hanobit tak skvělou restauraci jen kvůli tomu, že se vše netočí jen podle hosta, který naprosto nerespektuje pravidla zařízení. Smutné.. Doporučuji všema deseti!!!”
“Moc pěkná stylová kavárna na krásném Jimramovském náměstí zařízená historickým nábytkem. Výborná káva i zákusky. Milá obsluha a rozumné ceny.”
“Nejlepší snídaně co moje žena kdy měla. Tak dobrá, že až příště pojedeme kolem, tak si sjedeme z dálnice jen kvůli tomuto podniku! Kvalita, porce, cena. Neni co vytknout. Neuvěřitelný latte art, medvídek na cappuccino byl tak krásný :)”
“Kulinářský zážitek, na který nezapomenu. Malebná hospůdka se dvěmi zahrádkami, kde můžete vychutnat své jídlo a při ošklivém počasí se posadíte uvnitř v malebném prostředí staročeské hospůdky. Vynikající jídla, skvělá obsluha, která vám vždy mile ráda poradí s výběrem. Doporučuji všem, kdo jede přes Vysočinu, vyplatí se dojet si na oběd či večeři. A ještě doplním - polévky jako od maminky.”
“Velmi pěkné prostředí, dobrá a rychlá obsluha. Velký výběr českých i zahraničních kvalitních vín, a i trocha dobrot na zakousnutí i k dobré kávě. Chodím pravidelně a vždy se rád vracím.”
“Po delší době jsem se zastavil a musím říct, že laťka je čím dál výše! Obsluha příjemná a kachna bezkonkurenční! ☺️”
“Byli jsme včera poprvé a musím říct že se nám strašně moc líbilo.Bylo hezké počasí a tak jsme seděli venku na zahrádce moc krásné místo. Vnitřní prostory byli také moc krásné a hezky zařízené. Palačinky na slano jsou výborné a určitě se budeme vracet abychom ochutnali všechny variace na slano. Zatím mohu opravdu doporučit ochutnat Sýrovou palačinku a Boloňskou palačinku ty nemají chybu a jsou výborné.”
“Poprvé super mix 2 druhů mas a po druhé za tyden už jen jeden druh”
“Jídlo bylo opravdu výborné a obsluha neuvěřitelně příjemná a ochotná. Moc děkujeme. :-)”
“Návštěvu této kavárny jsem si užila o něco víc než návštěvu nedaleké kavárny U Židovské brány, což jsem upřímně nečekala, neboť tento typ kaváren nemám tolik v oblibě. Ve finále jsem se tu ale cítila velice dobře a komfortně a mohla si v klidu číst, což je ostatně důvod, proč kavárny navštěvuji. Vyhovovalo mi tedy, že pokud jsem si sama neřekla, obsluha se mi víceméně nevěnovala - mám totiž zkušenost s tím, že v některých kavárnách může pracovníkům začít vadit, že tam jen vysedávám, čtu a velice pomalu popíjím limonádu. To se tu ovšem nekonalo. Samozřejmě se mě ale hned po mém příchodu ptali, co si dám, to ano. Dezert, který jsem si objednala, byl vynikající a k tomu veganský, což oceňuji, ač vegankou nejsem. Limonáda byla fajn, ale nijak se nelišila od domácích limonád, které seženete i kdekoli jinde. Interiér je velice příjemný, i "zahrádka" vypadala hezky a především byla dostatečně prostorná. Také se mi líbilo, že mají na prodej pár uměleckých děl a další drobnosti. Těším se na svou další návštěvu Třebíče a určitě nevynechám alespoň rychlou zastávku v této kavárně.”
“Absolutně úžasné místo. Výborná káva, skvělé zákusky, prvotřídní pralinky. K tomu milá a vstřícná obsluha a příjemná atmosféra. Paráda!”
“Skvělá restaurace, kde máte na výběr z různých koutů světové kuchyně! Knedlíčky byly vynikající a obsluha nám chtěla splnit všechna přání.”
“Velice příjemná kavárna, kde si člověk přijde jak u sebe doma v obýváku. Je zde útulná atmosféra a poklidná hudba. Nádherná vánoční výzdoba.”