Přehled katalogu
- 458 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 3% S fotografiemi
Nalezeno 458 výsledků
Procházejte vlakové nádraží ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 458 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 18,834 recenzí a hodnocení.
“Moudra na stěnách me osvítila jako pani Marie. Vlaky jsou ok”
“Neratovice jako město je nádherný líbí se mi tady a je tu všude přehled a víte kam jdete je tu těžké se stratit je zde páš restaurací a mám to tady celkově dost rád.”
“Od vlakové zastávky Posázavského Pacifiku se vydáme k dominantě Chocerad kostelu Nanebevzetí P. Marie. Odtud vede Cyrilometodějská červená stezka Posázavím. Půjdeme proti proudu, okolím Stříbrné Skalice až k Sázavskému klášteru v Sázavě. Podle vody k osadě Kloučky. Zde můžete odbočit na žlutou, vyjít na hřeben a po silničce se dostat na vrchol Čapík. Jsou odtud pěkné výhledy, také přímo na kamenolom. Pak seběhnete chatovou osadou zpět k Sázavě. U lomu je hospoda Na Marjánce. Kousek po silnici a pak vystoupat na hřeben na Krkavčí skály odkud je pohled na řeku i město Sázavu z výšky. Včetně odbočky je výlet dlouhý asi 12 km.”
“Špičkově zrekonstruovaná nádražní budova, k dispozici čekárna”
“Stařičké smutné nádraží. Až bude dým jen obláčkem, jen obláčkem, který hned vítr zcuchá, ať letí sbohem za vláčkem, ach, za vláčkem, mamince kolem ucha. Ať plnou parou uhání, ať uhání, lokomotiva s vlakem, ať zní to ještě se strání, ach, se strání, rozkvetlých vlčím mákem. Až vlak nám zmizí v zatáčce, až v zatáčce, jak dlouhá, tmavá stužka, snad padne jiskra do svlačce, ach, do svlačce, jak svatojánská muška.”
“Právě jsem odešel, abychom se přesunuli směrem na Kutnou Horu (Kuttenberg), abychom přinesli dopis muži společně s mužem jménem Hans Capon.”
“Pěkná zastávka má své kouzlo. Také hodnotím pozitivně restauraci v budově žel. zastávky.”
“Velmi starobylé místo. Přesně takovou, jakou jsem si Českou republiku představoval.”
“Malé udržované středočeské nádražíčko”