Přehled katalogu
- 351 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 81% S fotografiemi
Nalezeno 351 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 351 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 207,214 recenzí a hodnocení.
“Asi nejlepsi burgery na kladne. Skvela pratelska obsluha a jidlo za tu cenu paradni. Radi se s klukama vracime.”
“Při večerním návratu domů nás zachránilo právě toto příjemné bistro/restaurace. Dali jsme si bagely s kozím sýrem, farm. hranolky a česnečku. Chutnalo nám všem velmi. Ceny adekvátní a příznivé.”
“Rádi sem jezdíme s mojí ženou na kávičku a dortiky z Prahy. Je to úplně jiná atmosféra než někde v kavárně v Praze. Velice příjemné místo a také personál.”
“Skvělé. Husa, kachna, knedlíky všeho druhu, lokše, vynikajicí kaldoun, spousta předkrmů. Lívance s rozvarem a šlehaným tvarohem. Bylo to výborné. Obsluha vzorná a milá. Neváhejte a zkuste to.”
“Starší hospoda,, restaurace,, příjemný personál, rychlá milá obsluha. Jídlo skvělé moc jsme si pochutnali. Určitě se k nim vrátíme.”
“Pizza i kebab byli výborné. Pochutnával jsi celá rodina. Obsluha byla příjemná a vstricna. Oba pánové jsou skvělý”
“Vyborne vegetarianske jidlo, velky vyber. Obsluha prijemna - odchazela do zadu pracovat a nebyla stale pritomna. Ale kdyz jsem si dosla dozadu doobjednat čapati, tak byla mila a vse rychle zajistila.”
“Ráda bych pochválila jak kuchyň tak obsluhu. Jídlo bylo vynikající a originální “víkendová nabídka”, krásné servírování. Opravdu jsme si pochutnali. Krásné prostředí, příjemné osvětlení i hudba. Je vidět i cítit snaha, aby hostům nic nechybělo. Děkuji :)”
“Opravdu krásné prostředí s výhledem na řeku a zámek. Interiér velmi stylový. Jídlo bylo skvělé, dali jsme si Lamb Jalfrezi a neměl chybu. Určitě se zde znovu rádi vrátíme.”
“Naprostá špička. Vynikající chutné burgery a hranolky. Obsluha bezkonkurenční, takhle si představuji zájem o zákazníka. Kdo nebyl, tak ať tam frčí. Doporučuji a určitě se sem vrátím.”
“Pokud pro vás není prioritou luxusní prostředí a přijmete občas svérázný styl obsluhy, pak si užijete skvělé jídlo. Byla jsem zde s rodinou mnohokrát a vždy nám moc chutnalo.”
“Dokonalé jídlo, skvělé prostředí i obsluha - menu se zde mění každý měsíc, tentokrát jsme si dali lívanec Benedikt s chřestem, vejcem, prosciotto a holandskou omáčkou. Lívanec byl skvělý, vše k době dokonale pasovalo. Chuťově jej ale překonaly turecké vejce, které doplnil pálivý salám a hummus - toto byl favorit aktuálního jídelního lístku. Na závěr jsme si dali ještě sladký lívanec s vanilkovým krémem a rebarborou, který byl také skvělý - hlavně rebarborový podklad. K tomu skvělé kafe, těším se na příští návštěvu.”
“Stylová hospoda s výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou. Jídla jsou chutná a poctivě připravená, personál je pozorný a přátelský. Prostředí je příjemné a čisté, včetně toalet. Skvělé místo pro oběd, večeři nebo posezení s přáteli.”
“Skvělé jídlo a poctivé porce za rozumnou cenu. Moc dobré chlebíčky. Rádi se vracíme.”
“Do Bistrotéky chodíme s rodinou pravidelně, tak už jsme vyzkošeli brunch, oběd, večeři. Obsluha je příjemná, ochodná a vytváří atmosféru klidu. Kvalitní suroviny, které jsou z jídla opravdu cítít a to jak z předkrmů, hlavních jídel i dezertů. Doporučuji.”
“Hezká kavárnička/cukrarna/pekárna. Misto v průchodu před kavárnou, kde lze i v zimě sedět venku pod dekou na "zahrádce" je krásné a příjemné, hezky vyzdobené. Objednává se na baru, poté vám objednávku donesou na místo. Káva výborná, od prazirny Kmen.”
“Nadmíru spokojená. Vracíme se do restaurace rádi a kdykoliv máte čas zajdeme na výborné indické jídlo.”
“Nejlepší pizza co jsem kdy jedl. Vzal jsem už poněkolikáté cestou na chatu a naprostá spokojenost. Skvělá obsluha co ví co dělá a dělá to skvěle. Určitě jsem nebyl naposled. :)”
“Skvěle vychucená jídla a moc příjemné prostory. Obsluha též fajn. Vřele doporučuji.”
“Nemám co dodat,perfektní obsluha,výborné jídlo, bylo nás 6 a čekání bylo opravdu malé. Za nás nejvíc top jsou hranolky!! Výborné!!! Ceny super,čistota a nádherný útulný salonek.”
“Pizza chuťově výborná, jen nám chyběl nápojový lístek, který byl aktuálně ve výrobě, ale naprosto to chápu. Byli jsme zde asi druhý den po otevření. Obsluha naprosto super, jako je u Ella’s zvykem. Určitě se znovu vrátíme.”
“Při zpáteční cestě z dovolené v Mariánských lázních jsme se stavili v Berouně. Restauraci jsem vybrala dle recenzí na googlu a musím potvrdit, že to byla skvělá volba! Výborné zapečené brambory s trhaným masem velmi příjemně překvapily. Hezké prostředí, milý a vtipný číšník! Děkujeme a vřele doporučujeme!”
“Krásné prostředí. Výzdoba i prostor je krásně vyřešený. Příjemná, milá a vstřícná obsluha. Vynikající jídlo. Vše skvěle dochuceno. Prezentace jídla na jedničku. Byly jsme velice spokojeni, určitě přijdeme zas.”
“Pizza, která ukazuje, že jednoduchost je luxus. Těsto je dokonale vyvážené – křupavé na povrchu, přitom není suché. Každý kousek náplně hraje čistou a plnou chutí, je cítit, že stojí na kvalitních surovinách bez kompromisů. A okraje? Typicky opálené jako u pravé neapolské pizzy – dodávají lehkou kouřovou vůni, ale žádnou hořkost. Tahle pizza není jen jídlo, je to zážitek. Děkujeme za něj!!! ❤️”
“Do Ikigai jsme zavítali již dvakrát, pokaždé na večeři kolem 18-19h. Šli jsme bez rezervace a bylo zde dost míst volných k výběru. Jídlo zde pokaždé bylo zážitkem po chuťově i vizuální stránce. Vše je opravdu vymazlené! Vyzkoušeli jsme zatím různé druhy sushi, poke bowl nebo gyoza knedlíčky. Obsluha zde pokaždé byla velmi milá. Jídlo servírovali za krátkou chvíli. Prostor je světlý, čistý, vzdušný a příjemný (nicméně nejsou zde žádné menší kouty či zástěny, takže sezení má krapet jídelnový nádech).”
“Jedno z nejchutnějších míst, která můžete v Kladně navštívit. Přátelská obsluha, dostatečné porce, vynikající chuť.”
“Hospůdka sice z venku nic moc,ale kuchyně naprostá dokonalost.obrovske porce (opravdu obrovske) za lidové ceny,velice příjemná obsluha,výborná káva.velice doporučujeme”
“Nejlepší kebab v Kolíně oproti Sultánovi na Hradbách o level výše, příjemný a pozitivní personál. Kebab suprově nandaný a a zabalený, díky tomu krásně vyvážený chutě při každém kousnutí. Také + za hodně ubrousků a vlhčené ubrousky navíc to posouvají zase o kus dále, zkrátka mohu jen doporučit.”
“Prostředí velmi příjemné. Obsluha v pořádku. Jídla nám moc chutnala (burger jak s hovězím tak i s trhanym vepřovým, farmářský salát, i dětské kuřecí), limonády skvělé. Jen dezerty nás maličko zklamaly (pavlova až příliš obyčejná, cheesecake už lehce jetej, ten jablkový, od kterého jsme si nic neslibovali nakonec nejlepší). Jako 5* je moc, ale 4* zase málo....”
“Tohle bylo překvapení. Příjemné prostředí, čisté záchody, milá obsluha a výborné jídlo (bún-chá, bún bó nam bó, i thajské kari). Dali jsme si i Phó-bó, tam bych měl jedinou připomínku - vývar nebyl správně silný a výrazný. Porce byly velké, čepují pivo a mají i lahvové nealko. Dá se platit kartou. Parkovat lze přímo před restaurací, ale je to placené. Restaurace asi bude mezi místními oblíbená, bylo plno, občas někdo musel na stůl čekat. Je to každopádně dobrá volba!”