Přehled katalogu
- 84 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 79% S fotografiemi
Nalezeno 84 výsledků
Procházejte veganská restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 84 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 33,616 recenzí a hodnocení.
“Jsem číšník a takže si všímám každé maličkosti, avšak zde to bylo naprosto dokonalé. Atmosféra a servis mě očarovaly, a u jídla jsem měl s každým soustem pocit jako bych se vznášel, příjemná obsluha byla jen třešničkou na dortu.”
“Útulná kavárna se super atmosférou. Dezerty byly výtečné a ne zbytečně přeslazené. Hezčí latte art mi asi nikdy nikdo na cappuccino neudělal.”
“Pro mě Jiná káva bude prostě vždycky jiná. ❤️ Přes všechny své mouchy... Nutno říct, že nejsem nezaujatá. Prima kultura, které je v Berouně jak šafránu, příjemné vege jídlo a přes odpoledne ideální klidné místo, kam zajít posedět s kamarádkou, s dětmi, s pracovním notebookem... A smysl za tím vším.”
“Ačkoliv jídlo jen sebou, uvařené v top kvalitě, obsluha vstřícná, milá a komunikativní. Jídlo vegetariánské, chutné a po výživové stránce vždy vyvážené.”
“Vždy moc.dobre jidlo velké porce čisté prostředi a ochota když si date kapsalon tak je strašné moc dobry pro1 osobu porce převeliká..děkuji moc Kluci Morisáci”
“Výborné jídlo, příjemné prostředí.”
“Z venku nenápadná restaurace, které bych si nevšimla. Na doporučení jsem kdsi vstoupila a příležitostně tam vždy zajdu. Dávám si jejich vynikající nápoj i jídla. Ráda tam zvu přátelé, které rádi něco nového. Obsluha a v pohodě. Ceny za mě dobré. Děkuji.”
“Krásné místo se skvělou obsluhou! Perfektně zvládli svatební shon i hosty”
“Milá obsluha, dobré míchané drinky i jiné pití a hlavně fantastické jídlo. Sice stánek, ale dostanete tu vynikající rajskou omáčku, ovocné knedlíky i zapečené těstoviny. Smažák a hranolky jsou samozřejmostí. V rámci Slap rarita.”
“Pěkné posezení na zahradě s přáteli. A chutné pivko doporučuji.”
“Opravdu skvělé místo, příjemné prostředí a personál, spousta dobrot a výborná káva!! Těším se na příští návštěvu a všem doporučuji, aby tam také zašli!!”
“Příjemné místo k posezení zejména v průběhu léta, kdy se dá sedět venku pod stromy.”
“Výborná káva, zákusky i zmrzlina. Příjemná obsluha. Možnost posezení i venku”
“Výborné jídlo a široký výběr za přijatelné ceny.”
“Vyborne vegetarianske jidlo, velky vyber. Obsluha prijemna - odchazela do zadu pracovat a nebyla stale pritomna. Ale kdyz jsem si dosla dozadu doobjednat čapati, tak byla mila a vse rychle zajistila.”
“Opravdu krásné prostředí s výhledem na řeku a zámek. Interiér velmi stylový. Jídlo bylo skvělé, dali jsme si Lamb Jalfrezi a neměl chybu. Určitě se zde znovu rádi vrátíme.”
“Dokonalé jídlo, skvělé prostředí i obsluha - menu se zde mění každý měsíc, tentokrát jsme si dali lívanec Benedikt s chřestem, vejcem, prosciotto a holandskou omáčkou. Lívanec byl skvělý, vše k době dokonale pasovalo. Chuťově jej ale překonaly turecké vejce, které doplnil pálivý salám a hummus - toto byl favorit aktuálního jídelního lístku. Na závěr jsme si dali ještě sladký lívanec s vanilkovým krémem a rebarborou, který byl také skvělý - hlavně rebarborový podklad. K tomu skvělé kafe, těším se na příští návštěvu.”
“Do Bistrotéky chodíme s rodinou pravidelně, tak už jsme vyzkošeli brunch, oběd, večeři. Obsluha je příjemná, ochodná a vytváří atmosféru klidu. Kvalitní suroviny, které jsou z jídla opravdu cítít a to jak z předkrmů, hlavních jídel i dezertů. Doporučuji.”
“Hezká kavárnička/cukrarna/pekárna. Misto v průchodu před kavárnou, kde lze i v zimě sedět venku pod dekou na "zahrádce" je krásné a příjemné, hezky vyzdobené. Objednává se na baru, poté vám objednávku donesou na místo. Káva výborná, od prazirny Kmen.”
“Nadmíru spokojená. Vracíme se do restaurace rádi a kdykoliv máte čas zajdeme na výborné indické jídlo.”
“Pizza, která ukazuje, že jednoduchost je luxus. Těsto je dokonale vyvážené – křupavé na povrchu, přitom není suché. Každý kousek náplně hraje čistou a plnou chutí, je cítit, že stojí na kvalitních surovinách bez kompromisů. A okraje? Typicky opálené jako u pravé neapolské pizzy – dodávají lehkou kouřovou vůni, ale žádnou hořkost. Tahle pizza není jen jídlo, je to zážitek. Děkujeme za něj!!! ❤️”
“Jedno z nejchutnějších míst, která můžete v Kladně navštívit. Přátelská obsluha, dostatečné porce, vynikající chuť.”
“Tohle bylo překvapení. Příjemné prostředí, čisté záchody, milá obsluha a výborné jídlo (bún-chá, bún bó nam bó, i thajské kari). Dali jsme si i Phó-bó, tam bych měl jedinou připomínku - vývar nebyl správně silný a výrazný. Porce byly velké, čepují pivo a mají i lahvové nealko. Dá se platit kartou. Parkovat lze přímo před restaurací, ale je to placené. Restaurace asi bude mezi místními oblíbená, bylo plno, občas někdo musel na stůl čekat. Je to každopádně dobrá volba!”
“Velmi klidné prostředí s perfektní milou a neskutečně rychlou obsluhou. Urcite jsme zde nebyli naposledy. Diky za mista jako je toto”
“Istanbul Kebab Kladno jsme vybrali podle dobrých recenzí a naše zkušenost je jen potvrdila. Objednali jsme si velký talíř přímo na místě a porce byla opravdu veliká. Ceny jsou nižší než u jiných podobných podniků, jídlo výborné a chutné. Navíc jsme měli štěstí na akci – při objednávce nad 199 Kč jsme dostali plechovku zdarma. Určitě doporučuju.”
“Perfektní! Milá obsluha, výborný kebab, velká porce, skvělá cena. Určitě se sem budeme vracet.”
“Dneska poprvé a buďte si jistí, že ne naposledy. Velmi příjemné překvapení za jídlo 11/10. Byli jsme tam na obědě. Chuťovka opravdu jsme byli spokojeni. Já měla smažené krevety za předkrm a hlavní ramen seafood.”
“Moc doporučuji, hezké a čisté prostředí. Příjemný personál a hlavně skvělé jídlo. Určitě ještě přijedeme.”
“Naprosto skvělé jídlo, velký výběr a fakt super dochucené. Paní za pokladnou vždy moc milá. Chodíme často, a vždy jsme moc spokojení.”
“Moc pěkná atmosféra a výborné jídlo. Uvnitř je to moc pěkné. Obsluha velmi ochotná.”