Přehled katalogu
- 285 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 285 výsledků
Procházejte penzion ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 285 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 46,053 recenzí a hodnocení.
“Pobyt byl opravdu super. Jsme mladý manželský pár se skoro 2 letou cácorkou a vše bylo bez problému. Měli jsme apartmán, všude čistota, prostředí moderní a jídlo?? Výborné! Hlavně důležité je, že personál byl usměvavý, což se taky moc nevidí, a jelikož nejsme tak daleko ( cca 30 minut cesta autem), tak určitě zase přijedeme ☺”
“Pěkné a pohodlné ubytování. Moc ochotný a vstřícný správce.”
“Úžasný, klidný, kompletně vybavený, čistý a velmi prostorný penzion. Nachází se pod menším rybníkem, což tomu jeste dodává atmosféru. Pokoje jsou velké, velmi prostorné, sociální zařízení to samé, ciste, ručníky k zapůjčení. Kuchyň plne vybavena, nechybí vážně vubec nic. Za penzionem uzasne prostory ke sportu, možnost grilování, posezení pod pergolou, venkovní kuchyň na léto také k dispozici. Místo je velmi klidne, ale jen pár minut autem od města. Doporučuji rodinám s dětmi, opravdu nebudete zklamání.”
“Skvělý příjem. Přišli jsme na check-in pozdě, někde v 22.30 a majitel na nás stále čekal. I když řekl, že není s našeho pozdního příchodu nadšený, přijal nás s pivem a jídlem :) pak jsme od něj dostali ještě doporučení na turistiku, jak a kam máme jít abychom užili to nejlepší co je tady. Samotné ubytování je dobré, čisto, ticho a příroda kolem, žádná chyba. Snídaně bylo fajn také.”
“Za mě spokojenost. Apartmánek útulný, koupelnička malá, avšak stačí. Snídaně poměrně bohaté a chutné. Obsluha milá a příjemná. Pokud se nebojíte protržení hráze přehrady, ideální místečko. :)”
“Restaurace je nejen na klidným místě, ale i uvnitř panuje klídeček. Byli jsme na rychlý narozeninový večeři, obsluha byla milá a pohotová, pivo i jídlo v pořádku, nejlepší bylo asi carpaccio. Hezký vnitřní prostory a celkově příjemná atmosféra.”
“Včera jsme navštívili v počtu šesti kamarádů restauraci - husí hody . Všechna jídla (předkrmy , polévky i hlavní jídla) byly vynikající ! Obsluha velmi milá, usměvavá a velice rychlá. Vše jsme završili rohlíčky s mákem a výbornou ořechovicí . Diky za krásný večer , určitě přijdeme zas .”
“Milá a rychlá obsluha. Naše jídlo (kuřecí kung pao a svíčková s knedlíky) bylo vynikající a pochutnali jsme si. Čepovaný Birell byl krásné načepovaný. Cením a velké plus dávám možnost platby přes Qrko.”
“Chtěla bych timto poděkovat především příjemnému a ochotnému personálu servírek v době advetního víkendu za jejich slušný přístup a obsluhu.Velmi příjemné prostředí a vynikající menu. Opět se příště rádi zastavíme na příjemné posezení.děkujeme.”
“Výborné jidlo, příjemné prostředí i obsluha. Kachna s červeným zelím neměla chybu !”
“Je to sice už asi dva měsíce ale pořád vzpomínám, při svém povolání poznávám spoustu ubytování a tohle bylo jedno z nejlepších, rozhodně doporučuji.”
“Vynikající rodinný penzión - zvlášť doporučuji domácí limonádu. Žádná dehtová malinovka nebo přeslazená kola. Moc dobré jidlo, příjemná obsluha - doporučuji zvlášť teď o Velikonocích na kašpárkovic speciality ☺☺☺”
“Hodně fajn penzion, přímo v centru Nymburka. Pokoje i společné prostory jsou moc pěkné a útulné. Projezdil jsem už během služebek leccos, v ČR i zahraničí, a můžu konstatovat, že tohle ubytování patří mezi topky, kde jsem se cítil fakt dobře.”
“V Penzionu Mlýn Kamenice jsme byli již poněkolikáté, měli jsme zde i svatbu, a nemůžeme vůbec nic vytknout. Je to tu naše srdcovka, a to jsme již navštívili spoustu míst. Všude klid, čisto, úžasná paní majitelka, která nám vždy ve všem vyšla vstříc. Snídaně bohaté, každý si přišel na své. Večeře výtečné, porce dostatečné, rozmanitý výběr ze 3 jídel. Nerozumíme těm, kteří měli problém s malým výběrem, porcemi nebo službami penzionu. Penzion leží v malé vesnici u rybníka, není to žádná velká restaurace nebo pětihvězdičkový hotel uprostřed města, a proto již z logiky věci je nutné k tomu tak přistupovat. Co se pití týče, výběr byl více než dostatečný, od nealka po alko, kávu... Velmi oceňujeme soukromí a posezení u apartmánů. Venku je vyžití pro děti, trampolína, houpačka, pro dospělé i bazén, odpočinek na lehátkách. U penzionu je rybník s kapry, který dodá místu ještě větší kouzlo. Pokud někdo hledá klid a odpočinek v blízkosti krásné přírody a se skvělým personálem, kterému jsme vděční za příjemně strávený čas, je tento rodinný penzion stvořen přímo pro něj. My se sem budeme rozhodně nadále vracet.”
“Dokonalé jídlo, skvělé prostředí i obsluha - menu se zde mění každý měsíc, tentokrát jsme si dali lívanec Benedikt s chřestem, vejcem, prosciotto a holandskou omáčkou. Lívanec byl skvělý, vše k době dokonale pasovalo. Chuťově jej ale překonaly turecké vejce, které doplnil pálivý salám a hummus - toto byl favorit aktuálního jídelního lístku. Na závěr jsme si dali ještě sladký lívanec s vanilkovým krémem a rebarborou, který byl také skvělý - hlavně rebarborový podklad. K tomu skvělé kafe, těším se na příští návštěvu.”
“Byli jsme na Kladně na svatbě a zabrali jsme úplně celý penzion. Všichni maximálně spokojeni především s přátelským a vstřícným přístupem pana majitele i úrovní samotného ubytování. Do budoucna přejeme vše dobré a všem doporučujeme.”
“Absolutně skvělá kuchyně a velmi milá obsluha. Nejlepší svíčková a buchtičky! Dětská jídla taky perfektní.”
“Teď tu ještě sedíme a už musím pět chvalozpěvy. Nevím, jak odtud odjedeme, protože 200 g smažený sýr jsem neviděla už dlouho nikde. A ta kopa hranolek a pořádná porce tatarky. To vše za neuvěřitelných 155,- Kč. Neskutečné. Na jídelním lístku není jediné jídlo, které bych si nedala. Ač jsme v kempu cca 16 km odtud a kvůli rekonstrukci silnice jsme šli asi kilák pěšky navíc, rozhodně se vyplatilo sem zajít. Koukali jsme do talířů i lidem kolem nás a vše vypadalo lákavě. Bohužel se do nás ale už nic nevejde. Snad nám vyjde sem do konce týdne zajet ještě jednou. Obsluha výborná, milá, usměvavá. Všechna čest. Moc děkujeme.”
“Upřímně nechápu že tuhle restauraci může hodnotit někdo míň než 4 hvězdičkami. Jídlo se nedá popsat slovy. Obsluha byla slušná a milá. Určitě doporučuji”
“Pěkný penzion v centru města. Příjemný personál. Čisté pokoje. Výhled hned na náměstí a všude blízko.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Absolutně perfektní místo na svatbu! Měli jsme v Penzionu Smolotely svatbu a nemohli jsme si vybrat lépe. Krásné a klidné prostředí, nádherný areál s venkovními i vnitřními prostory, perfektní pro svatební obřad, hostinu i večerní zábavu. Personál byl naprosto skvělý – milý, ochotný a připravený pomoci s každým detailem. Jídlo bylo výborné, všechno krásně připravené, všechno klaplo na jedničku. Naši hosté si chválili jak atmosféru, tak ubytování, a my jsme si mohli opravdu užít den bez stresu. Je vidět, že tady dělají svatby srdcem. Pokud hledáte místo, kde se o vás opravdu postarají, Smolotely doporučujeme všemi deseti. Moc děkujeme za nádherný den, na který nikdy nezapomeneme! ❤️”
“Příjemné, pohodové a útulné prostředí a milá paní majitelka. Domluva skvělá, navíc za super cenu.”
“Není to hogo fogo, ale ve finále to nevadí. Jídlo výborné, kuchaře to očividně baví, a umí. Nejsem fanda malých pivovarů, a různých druhů piv, ale i to se tu pít dalo. Určitě lepší jak krusovice v restauraci pod Lipou.”
“Návštěva této restaurace byla velmi příjemným gastronomickým zážitkem. Pokrmy byly připraveny s důrazem na kvalitu surovin, chuťovou vyváženost a precizní prezentaci. Obsluha působila profesionálně, diskrétně a vstřícně, což výrazně přispělo k celkové atmosféře podniku. Interiér restaurace je elegantní a udržovaný. Poměr ceny a kvality plně odpovídá nabízené úrovni. Restauraci lze bez váhání doporučit a rádi se sem v budoucnu vrátíme.”
“Mám jen pozitivní zkušenost a penzion mohu vřele doporučit. Pokoje čisté, dostatečně velké a dobře vybavené. Snídaně výborná a "třešničkou na dortu " je vstřícný a ochotný pan majitel.”
“Krásné a moderní ubytování, výborná gastronomie a příjemná obsluha. Pan provozovatel i servírka jsou lidé na svém místě. Děkujeme za skvělý pobyt.”
“Přidávám se k pozitivním recenzím. Penzion jsme navštívili jako velká skupina a pobyt neměl chybu. Příjemná atmosféra, výborné jídlo, bazén, zahrada, posezení. Skvělý výchozí bod pro výlety do okolí. Všechny naše požadavky se majitelé snažili splnit. Děkujeme a snad se za rok zase setkáme.”
“Naprostá spokojenost! Skvělá obsluha, krásné prostředí, super pokoje - nemám, co vytknout”