Přehled katalogu
- 285 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 55% S fotografiemi
Nalezeno 285 výsledků
Procházejte penzion ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 285 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 46,053 recenzí a hodnocení.
“Vynikající penzion. Čistá koupelna i pokoj. Nejvíce mě však natchlo parkování s El. Bránou na klíč (všude kamery velké plus). Lze si zde i nechat dát snídani, to jsem ale nevyužil. Na závěr však musím podotknout malé mínus a to poněkud tvrdé postele. 5/5 Doporučuji”
“Nebyly jsme zde poprvé a vždy na výbornou. V roce 2024 kolektiv celé 8. třídy ZŠ, kde jsem dělala doprovod a letos skupina 15ti mých kolegů. V roce 2024 jsme měli omáčky a smažená jídla (více dnů) a letos nám připravili výborné minutky. Jídlo za nás perfektní, obsluhu máte moc příjemnou, parkování bez problému a místo to jen dokresluje. Děkujeme, určitě se vrátíme.”
“Na dovolenou jsem na dvě noci sháněl penzion a náhodou jsme vybrali tento, nakonec se to ukázalo jako nejlepší rozhodnutí. Majitel byl po celou dobu pobytu k dispozici, pokoje čisté a restaurace přímo v penzionu byla výborná, jídlo z čerstvých surovin, ceny rozumné. Kdykoli jsem se domlouval na něčem s majitelem, ve všem vyšel vstříc a evidentně je název penzionu i motem majitele - jak chcete vy, hlavně buďte v pohodě a užijte si dovolenou.”
“Děkujeme za super ubytování. Skvělá domluva. Poloha penzionu úžasná . Dobrá cena. A paní majitelka perfektní.”
“Příjemné místo, Milá obsluha a i před sezonou docela velká nabídka jídel”
“Příjemná obsluha, dobré jídlo i fajn ceny. Rádi zde jezdíme na oběd.”
“Slušné pokoje, pán Nebo majitel co mě ubytoval byl velmi příjemný. Nemám co vytknout”
“Tuto restauraci navštěvujeme skoro pravidelně při cestách do Vlašimi. Pokaždé jsme byli spokojeni. Obědová nabídka je dostačující, jídla mají domácký charakter, jsou chutná i vzhledově dobře naservírovaná. Obsluha bezchybná, prostředí příjemné, ceny velmi nízké - vzhledem ke kvalitě jídel... Vřele doporučuji. Milan Kouba”
“Po několikáté navštívené místo. Milujeme to tam! Krasne místo, nadherne procházky, obsluha která vyjde vstříc i když neví kam dřív skočit. Děkujeme.”
“Pěkná stylová hospůdka, super jídlo a atmosféra”
“Měl jsem pronajatý na víkend 2 apartmány a byl jsem velmi spokojen. Příjemný a poklidný penzion. Spalo se příjemně, všude čisto. Vřele ostatním doporučuji.”
“Tento moto víkend se opravdu vydařil. Velkou měrou přispěl i Penzion a Restaurace u Heroldů. Naprosto úžasná a přátelská atmosféra. Nic není problém. Mladá paní a mladý pán, co provozují tento podnik, to dělají s láskou a zapálením. Moc jim s manželkou přejeme, at’se jim to daří , čím dál lépe. Pes “Punky” se stará o to, aby vše bylo v naprostém pořádku:-). No a pak je tu ten”Démon v kuchyni” …..Chlapík s buřinkou, co vám vyjde vstříc. Ráno snídaně? Ok? Není problém…., “ Vím, že otevíráte až za 30 min.,ale šlo by pivko?” Jasně,pojďte dál…..jak bylo?Mám tam borůvky, co takhle lívanečky?…..No tvlll……prostě atmosféra-nááááádhera. Ještě jednou vám děkujeme za krásný víkend. Opravdu moc!”
“Upřímně nejde nic vytknout, k Hrusicím mám rodinnou vazbu a tudíž jsem rád, že i když tedy hospoda u Sejků už není, tak pokračuje podobný podnik v duchu tradice vedle. Bylo nás celkem 9 a tak nějak jsme si objednali každý něco jiného což kuchař vždy ocení :-D A v podstatě jsme to měli servírováno zároveň, takže velké plus. Jinak čistota, slečna na place usměvavá a jídlo velmi dobré. Cenově v pořádku, jídelák nepřekombinovaný a žádné tři stránky nesmyslů.”
“Pokoje čisté, wc sprcha taky i když sprcha chvilku musíte čekat než najede tepla voda. Co mě zklamalo, že jsem nemohla ráno uvařit vodu na mléko ( máme malé dítě ) a kafe. Jinak dobrý”
“Pokoje menší,ale čisté,pan domácí vstřícný, pro mě v naprostém pořádku,jen škoda že už nefunguje restaurace”
“Vzdy, kdyz jedeme kolem a je cas obeda nebo vecere, je Modra kocka jasna volba. Ted v sobotu cestou do Prahy si dame nejaky dobry obydek... mnam mnam”
“Pohodové, nenáročné ubytování. Na našich cyklotoulkách naprosto dostačující. Restaurace, vzhledem ke končící sezóně nefungovala, ale přes most je restaurace Pod hradem, kde obstojně vaří. Pivo (Černá Barbora) ovšem nepitné, tak že jsme byli brzo zpět a dali si v penzionu pár Plzní.”
“Sehr netter Chef, Frühstück sehr gut - danke! Angenehme Lage zum Entspannen, Zimmer sauber.”
“Výborně zařízené ubytování, doporučuji”
“Náš pobyt zde byl úžasný. Personál byl tak přátelský a vstřícný. Pokoj byl perfektní a snídaně byla vynikající!”
“Rychlé, snadné najít a parkovat”
“Krásné a velice příjemné místo vřele doporučuji”
“Velice krásné místo pro sportovní aktivity,vyžití a relax”
“Neuvěřitelné místo, dávám 12 z 12 za čistotu pokoje, wow! Skvělá lokalita a skvělá léčba. Nemohli nám dát pokoj, který jsme si rezervovali, ale dali nám dva samostatné, takže náš teenager byl na pokoji sám, což ho ještě více potěšilo. Nový nábytek, super čistá postel, cítil jsem se jako doma. doporučuji to. Pizzerie v přízemí je super třída, pizza z pece. Snídat můžete v nedaleké kavárně, 1 min chůze, dobrý výběr sladkých i slaných snídaní. Rozhodně doporučuji!”
“Dobrý den, moc děkujeme za úžasný týden prožitý ve Vašem penzionu. Moc se nám u Vás líbilo (zařízení uvnitř, gril, pergola, bezva bazén, krásná zahrada a výborný domácí med). Určitě se zase rádi vrátíme. Dana Wunschová”
“Nový majitel od ledna 2021, Italská pizza a těstoviny. Velká proměna restaurace a zahrádky. Pizza z Italských surovin a excelentní Italské víno.”