Přehled katalogu
- 4,644 Firmy celkem
- 3.2 Průměrné hodnocení
- 73% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 4644 výsledků
Procházejte nemocnice ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 4,644 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.2/5 na základě 284,110 recenzí a hodnocení.
“Bili jsme pátek ulekaře spejskem na vyndávání stehů, měli jsme radost a řekl že to má krásné.Také Vám přejeme hodně zdravíčka.”
“S touhle veterinou jsem spokojený. Přístup je příjemný, všechno probíhá v pohodě a bez zbytečných nervů. Kočky to tam zvládají dobře a nemají s tím problém. Budu tam chodit dál, protože jsem spokojený já i ony.”
“Paní doktorka Dyrhonová je výjimečná odbornice – pečlivá, empatická a vždy ochotná pomoci. Velice si cením lidského přístupu a schopnosti vše srozumitelně vysvětlit. Pokud hledáte kvalitní péči a lidskost, tak je Skymed tou nejlepší volbou.”
“Paní doktorku i sestřičku doporučuji, mám jen dobré zkušenosti. K paní doktorce chodím od začátku, co má v Milovicích ordinaci.”
“S pojišťovnou Allianz jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Profesionální přístup a ochota pomoci. Zaměstnanci jsou vstřícní, jednání je rychlé a jasné. Máme zde sjednáno více produktů.”
“Úžasný přístup, pomoc při výběru brýlí, trpělivost.”
“Super místo je to lepší než aby se seděl doma hráli videohry”
“S lékařkou jsem spokojená, jen je občas umění se tam dovolat..”
“Odnáším si z této porodnice naprosto skvělou zkušenost. Nikdy jsem nezažila tolik milých a profesionálních lidí ve zdravotnictví, jako právě zde. U porodu se všichni maximálně snažili vyhovět mému porodnímu přání a potřebám. Porodila jsem na mou žádost na čekacím pokoji na porodním gauči a jsem vděčná, že jsem tu možnost měla a porodnice se snaží jít s dobou. Do rukou jsem byla svěřena nejmilejší porodní asistentce, paní Bc. Imbrové, která tuto náročnou zkušenost udělala o moc snesitelnější a příjemnější. Byla velikou oporou. Opravdu jsem ještě nezažila, že by byl někdo ve zdravotnictví takto trpělivý, laskavý a empatický. Ubytováni jsme byli s partnerem na rodinném pokoji, který byl krásný a člověk se i v porodnici mohl cítit jako doma, což nám usnadňovalo první dny sžívání se s miminkem. V porodnici jsem se cítila v bezpečí, protože nám neustále byl k dispozici tým profesionálů, kteří byli ochotni nám se vším pomoct a poradit a to dokonce i v noci. Právě sestřičkám vděčím za to, že je můj tříměsíční syn plně kojený a s kojením jsem to i přes nesnáze nevzdala. Po odchodu domů jsem také věděla, že mým odchodem to nekončí a mohu se na porodnici stále obrátit, kdyby bylo něco v nepořádku a zavolat nebo přijet pro radu. Po příjezdu domů mi po pár dnech také z porodnice volali, aby se ujistili, že vše zvládáme a je vše jak má být. Mimo jiné jsme před porodem s partnerem absolvovali předporodní kurz, který byl organizovaný Slánskou porodnicí ve spolupráci s centrem Generace a byl pro nás velmi přínosný. V rámci informovanosti také nemocnice Slaný pořádala seminář u nás v Lounech, na kterém jsem se mohla zeptat na všechny otázky a dozvědět se další důležité informace. I jejich webové stránky a sociální sítě pro mě byly před porodem přínosem a napomohly mojí přípravě. Věřím, že Slánská porodnice se bude neustále posouvat dál s dobou a zprostředkují příjemný zážitek ještě mnoha maminkám. Kdybych si měla někdy znovu vybrat, tato porodnice je jasná volba a všem ji doporučuji!”
“Super, moderní, skvěle dostupný.”
“Chtěla bych moc poděkovat panu doktoru Aleši Tomanovi za výbornou péči. Je skvělý a pečlivý lékař. Dále děkuji celému personálu gynekologie za ochotu a krásný přístup k pacientkám. Já jsem byla velice spokojena. S pozdravem Jitka Němečková”
“Pani Dr. Kačírková je skvělá lékařka. Empatická a hodná. Dekujeme”
“Rozhodli jsme pro tuto porodnici z vážných důvodů a také na doporučení pana doktora MUDr. Černého, ačkoliv jsou blíže jiné porodnice okolo Loun. Dnes jsem si odvezl domu ženu i se synkem a všem jsme osobně poděkovali při loučení. Nicméně rádi bychom se podělili o naší zkušenost i pro další maminky, pokud by váhaly, kam jít rodit. Všichni doktoři/doktorky i všechny sestry, no prostě kompletní skvěle sehraný a ochotný tým/personál na porodním i šestinedělním oddělení byl pro nás něčím, s čím jsme se snad ještě nesetkali, nebo jen vzácně. Přístup veškerého personálu nebyl jen profesionální, ale hlavně lidský, přátelský a milý, ačkoliv jsme nikoho neznali a pro jiné se mohli zdát vystrašeně a neustále se vyptávali, jelikož se jednalo o náš první porod, navíc velmi komplikovaný, tak vždy nám ochotně pomohli i poradili. Dále prostředí, vybavenost, pomůcky, péče a další služby jako úklid/čistota a vynikající vitamínové snídaně i nemocniční strava nemělo sebemenší chybičku. Po třídenním strávení nám nejvíce přirostly k srdci sestřičky Lucinka Aschenbrennerová, Hanička Kindlová a i další, bohužel jména si už přesně nepamatuji, ale bylo jich mnohem více. Všechny sestřičky byly pro nás anděly a stejně tak i doktorky, i doktoři. Jménem celé naší rodiny včetně Martínka vám VŠEM MOC a MOC DĚKUJEME a pokud se nám ještě někdy poštěstí otěhotnět, tak porodnice Kladno je pro nás jasnou a jedinou volbou, kam se rádi vrátíme, ačkoliv to nemáme nejblíže. DÍKY, PORODNICE KLADNO ZA VŠECHNO!!! Hodnocení minimálně 6 hvězd z 5ti.”
“Moje zkušenost se týká opravdového mista soutoku tj. uzounkého cípu souše mezi Labem a Vltavou. Ano lze se tam dostat. I bez lodi. Dál vám radit nebudu, ať si to dobrodružství užijete naplno. Ale je to bomba!”
“Naprostá spokojenost. Nik je profesionál. Šla jsem se 7 letým dítětem, které není schopné vkročit do žádne ordinace. Nik ho naprosto přirozenou a klidnou komunikací přesvědčil, že treatment bude přínos a bude vše v pořádku. Byla jsem velmi mile překvapena, jak zkušeně s dítětem jednal. Nedošlo na slzy a po odchodu se dítě jen usmívalo od ucha k uchu. Se mnou to mělo v podstatě stejný průběh! :) Děkuji mockrát. Byla jsem na sezení 3x a až to bude potřeba, určite půjdu znovu k Nikovi!”
“Rodinné fitko s rodinou atmosférou a se skvělíma instruktorama.”
“Vždy milá kadeřnice. Odvádí kvalitní práci.”
“Nutně potřebuji nabíječku do auta. A bum pecka za hubičku. Potřebuji HDMI a prodlužku po 2ks celkem za 300. Prostě paráda”
“Za mě naprostá spokojenost. Můj mechanik skončil a doporučil mi tennto servis. Takže sem prevadím všechna auta a zatím nemám výhrady.”
“Vždy příjemné prostředí a dobře poradí :)”
“Krásné a důstojné místo,velmi milí a ochotní zaměstnanci ❤️”
“Pro mě jde o absolutně bezkonkurenční místo. Nádherné, skvělé, tiché, vracím se sem vždy velmi ráda a s velkou pokorou. Obecně to, že mám buddhistický retreat prakticky půlhodinu od baráku, je super.”
“Chtěli jsme na svatbu místo, kde budeme mít vše na jednom místě. Statek Vletice byl jedním ze tří míst, které jsme chtěli navštívit. Když jsme dorazili sem, už jsme jinam jet nepotřebovali. Pan majitel je vstřícný, chápavý a velice zkušený. Přestože jsme se s ním neshodli na všem, vždy jsme našli kompromis a bylo zřejmé, že tak jako my chce, aby vše proběhlo k všeobecné spokojenosti. Odpustil mi špatně pochopené instrukce i spuštění požárního alarmu, s úsměvem a bez zlé krve. Statek je neskutečně atmosferický, krásně nám vyšlo počasí, byť jsme kvůli vlhkosti nemohli využít vše, co jsme chtěli. Nicméně, vše proběhlo, jak mělo a k naší velké spokojenosti. Máme nádherné vzpomínky, krásné fotky a doufám, že se na statek v budoucnu vrátíme. Děkujeme za vše!”
“Nejlepší doktorka a sestřička!Příjemné rodinné prostředí.”
“Pobyt byl naprosto bezchybný. Obsluha vždy příjemná, usměvavá a ochotná, a to ať už paní/pan recepční, číšník/servírka, tak obsluha v kavárně :-) Jídlo výborné, pokoj čistý a wellness perfektní. Určitě se ráda vrátím.”
“Nejlepší paní doktorka. Zachránila mi život.”
“Příjemný pan doktor. Je vidět, že rozumí svému oboru. Vřele doporučuji.”
“Všechno je skvělé! + pára + obsluha lázní + pivo z tanku + šašlik a další pěkné věci.”
“Strašně ráda jsem pomáhala lidem v Magdalene. Oni dokázali otevřít oči mě a já, zas jim. Psycholožka, která tam bývala byla skvělá a dokázala vše brát velmi pozitivně.”