S manželkou jsme měli letos v červnu svatbu na Zámku Liblice a s odstupem času můžeme s naprostou jistotou říci, že jsme si nemohli vybrat lepší místo. Výběru svatebního místa jsme věnovali opravdu hodně času a snažili jsme se najít co nejlepší poměr ceny a kvality. Právě Zámek Liblice tuto rovnováhu splňuje naprosto výjimečně – paradoxní je, že jsme jej objevili vlastně náhodou, když jsme původně hledali pouze místo pro samotný obřad. Především nás přesvědčil profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Skvělá paní manažerka Tomčány, milý a ochotný personál a celkově velmi osobní přístup k našim přáním rozhodly o tom, že zde uspořádáme celou svatbu – a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Plánování svatby není nikdy jednoduché a ani s námi to nebylo vždy snadné. Přesto paní Tomčány s neuvěřitelnou trpělivostí řešila veškeré naše dotazy, požadavky i změny a vždy se snažila najít řešení, které nám maximálně vyhovovalo. Díky podpoře a zkušenostem místního týmu jsme měli po celou dobu jistotu, že vše dopadne dobře – což se v den svatby jednoznačně potvrdilo. Objevilo se sice několik nečekaných situací, ale vše bylo vyřešeno tak profesionálně, že jsme se my jako novomanželé nemuseli o nic starat. Rodina i přátelé byli ze svatby nadšení. Velmi chválili nejen nádherné prostředí a jedinečnou atmosféru, ale také vynikající jídlo a celkovou organizaci. Venkovní obřad za krásného počasí byl nezapomenutelný a proběhl naprosto hladce právě díky skvělé koordinaci ze strany personálu Zámku. Velkým bonusem navíc pro nás je, že se jedná o místo, kam se budeme s manželkou rádi vracet – ať už při příležitosti výročí, nebo kdykoliv jindy, když pojedeme kolem. Rádi bychom také vyzdvihli fakt, že i na takto reprezentativním a elegantním místě lze uspořádat svatbu za velmi rozumnou cenu, což ve všech ohledech předčí „rustikální“ statky či stodoly za neúměrně vysoké částky. Ještě jednou bychom chtěli celému týmu Zámku Liblice upřímně poděkovat za vše, co pro nás udělal, a za nezapomenutelný svatební den.
Fotografie
Recenze
-
Martin ★★★★★
-
Slavomír Kafka ★★★★★
Nádherný hotelový komplex s neuvěřitelně přívětivými zaměstnanci. Naprostá spokojenost s ubytováním, výtečné 7-mi chodové menu, bohatý snídaňový bufet (průběžně doplňovaný). Úžasné soukromé wellness pro dva Christiana, kde si můžete užít opravdu nerušený soukromý relax. Kvalitně odvedená i objedaná masáž. Opravdu doporučuji.
-
Veronika ★★★★★
Byli jsme na prohlídce zámku v rámci Dne medu. Vzhledem k využití zámku, ke kterému je posledních cca 70 let přizpůsoben, se nejedná o klasickou prohlídku interiérů, jak ji tradičně známe z jiných památek. Nicméně podívali jsme se do mramorového (zimního) sálu, některých pokojů, které slouží k ubytování, rovněž do konferenčního sálu a zejména jsme se dozvěděli informace z historie sídla a o jeho stavitelích a pozdějších vlastnících. Paní průvodkyně mluvila s nadšením a bylo znát, že je pro ni místo srdeční záležitostí. Jako kunsthistorička bych uvítala zmínku i o architektovi budovy a uvedením zámku do kontextu s jeho dalšími realizacemi, ale chápu, že tohle laickou veřejnost asi tolik nezajímá.
-
Tereza Kastlerova ★★★★★
Pobyt byl naprosto bezchybný. Obsluha vždy příjemná, usměvavá a ochotná, a to ať už paní/pan recepční, číšník/servírka, tak obsluha v kavárně :-) Jídlo výborné, pokoj čistý a wellness perfektní. Určitě se ráda vrátím.
-
Martin Červ ★★★★☆
Zámek je relativně pěkně zrekonstruovaný, některé detaily se ale neřešili a proto to občas je trošku ..... zvláštní. Každopádně, nechápu dvě jednolůžkové postele v pokoji "deluxe" a nějaké detaily rekonstrukce. Co bylo skvělé, tak byla recepce a personál. Co bylo méně dobré, tak z hlavní nabídky neměli ani jeden sekt a drinky, vypadaly jako z klasické putiky, bez jakéhokoliv vizuálního nápadu ale chuťově dobré. Co se týče jídla byla to velká spokojenost ale objem polévek by mohl být stejný. Celkově ale spokojenost
-
Kateřina Göblová ★★★★☆
Dali jsme si s manželem a dcerou Piknik. Trochu mě mrzelo, že piknik se podává v papírové krabici a ne v koši. Chtěla jsem využít pikniku k profi fotkám. Také se na poukazu psalo, že stačí záloha 500,-, na místě však byla požadována 1000,- Piknik obsahoval vše, co měl, bohužel však místo čokoládového koláče s višněmi jsme dostali obyčejný muffin. Dorazili jsme o 10 minut dřív, bylo nám sděleno, že vše se dělá čerstvě, tak musíme vyčkat na objednaný čas. Piknik jsme dostali v 11:20, místo v 11:00. Nevim tedy, zda na nás nezapomněli. Jelikož je ale zahrada, i zámek, opravdu nádherná a i tak jsme si užili společný čas. Hodnotím pozitivně.
-
Jura Pichler ★★★★☆
Poseděli jsme na posvatebnim pikniku v zámeckém parku. Exkluzivní prostředí, obsah jídel na odpovídající úrovni, využili jsme nabídku zapůjčení dek. K dokonalosti mi chybělo pouze pár papírových ubrousků, balená sůl + pepř a pro efekt profesionálů jídlo podávat opravdu v piknikovém koši a ne v papírové krabici...
-
Jiřina Lysáková ★★★★★
Nebyla jsem zde ubytovaná, ani jsem neměla možnost si zde ockoli dát. Byla jsem pouze po svatbě vyzvedávat partnera, ale zámek moc krásná stavba! Zámek postavil hrabě Arnošt Josef Pachta z Rájova. Zajímavostí je, že je zde výjezdní sídlo Akademie věd. Pyšnit se může oceněním v Historic Hotels of Europe Awards 2022. Navíc patří mezi jedny z nejzachovalejších barokních skvostů Čech. Doporučuji projít i nádhernou zahradu. Moc doufám, že se sem ještě budu moci vrátit a ochutnat něco dobrého.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Zámek Liblice - Konferenční centrum AV ČR?
Zámek Liblice - Konferenční centrum AV ČR se nachází na adrese Liblice 61, 277 32 Liblice, Česko
Jaké je telefonní číslo Zámek Liblice - Konferenční centrum AV ČR?
Můžete kontaktovat Zámek Liblice - Konferenční centrum AV ČR na čísle +420 315 632 111
Jak se dostanu k Zámek Liblice - Konferenční centrum AV ČR?
Trasu k Zámek Liblice - Konferenční centrum AV ČR najdete zde odkaz