Přehled katalogu
- 227 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 227 výsledků
Procházejte motocyklový servis ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 227 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 62,388 recenzí a hodnocení.
“Pan majitel mi vyrobil po domluvě speciální zařízení k inv. vozíku.”
“Kompletni servis Babetty. Dobre odvedena prace.”
“Skvele dostupne Tesco se zajimavymi nabidkami. V okoli dalsi obchudky a Alza box. A oteviraci doba do 22hod, velmi ochotny personal, napriklad vcera 22:45 jdu platit velky nakup a pani pokladni me posila na velkou pokladnu, kde mi ochotne pomaha uplatnot vsechny kupony v me appce, zatimco ja po narocnem sportovnim dni uklizim nakup. Jeste jsem se tady nesetkala s neprijemnou pani pokladni a i proto sem rada chodim.”
“Rychlý nákup žádné čekání vše jak má být”
“EcoWheel jsem teď měl možnost 3 měsíce využívat jejich skútr, konkrétně žlutou Vespu a musím říct, že to byla paráda. Nejenom, že to vypadá nádherně a všichni se za tím otáčeli (několikrát se mi dokonce stalo, že si ji lidi fotili), ale hlavně to zrychlení a rychlost je šílené. Přitom na ten můj typ stačí úplně normální řidičák na auto. Nabíjení je ekonomicky úplně jinde než klasický benzín. Přes léto jsem najel kolem 1000 km a vyšlo mě to celkově asi na 420 Kč. To je fakt skoro zadarmo. Co bych ještě vypíchnul je, že jednání bylo naprosto super. Majitel byl velmi příjemný a kdykoliv máte nějaký problém, prostě se mu ozvete a hned to s vámi vyřeší. Žádný stres. Upřímně už si další léto bez téhle vespy nedokážu představit. Po Praze jsem jezdil o 40 % rychleji, protože jsem nemusel stát v kolonách a to je obrovská úspora času i nervů.”
“Skvělá domluva, pan majitel vyšel vstříc a dobrá věc se podařila.”
“Dobré nakupování jede Lhota a Avia jedné straně je dopuštění radikální změnu v neděli bude to nejlepsi nejlepší cečas se zeptat zda někdo nemá případně ny CZ a panoaka tuzemský tomam tuzemský výrobce tuam hrozně rád blbec světa B.”
“Prima kluci Prima servis Prima jednání prostě super”
“TOP level v oboru renovace motocyklů!!!!!!!”
“Skvělý servis i přístup ke klientovi”
“Velmi vstřícný a proaktivní přístup. Zachránili nám vánoční cestu do Španělska a opravili rychle a dobře auto den před štědrým dnem. Půjčili nám v mezičase náhradní auto.”
“Z pozice řidiče, vstřícné jednání, dobrá vykládka. Hodnotím 8/10”
“Fantasticky milý, profesionální a rychlý. Nejteplejší doporučení”
“Výborná zkušenost. Pán velice ochotný při řešení komplikací s dopravou.”
“Peter je obětavý a odvádí solidní práci za rozumné ceny.”
“Vstřícný přístup a ochotný servis. Doporučuji.”
“Spousta věcí k zakoupení a příjemné ceny.”
“Příjemný personál, rychlá obsluha, dobrá trasa”
“V roce 2017 jsem si nechal udělat úpravu motoru na Škoda Octavia 2013 VRS 2.0 TDI 135 kW na Stage1 + 33kW. V servisu mi zdarma vypli omezovač a funkci start stop. To, že jsem odjížděl s pocitem, že auto jede neskutečně jsem měl v hlavě, jak dlouho to vydrží. Na dálnici v Německu max rychlost 252 km/h. Dnes je rok 2020 mám ujeto od úpravy 120 tis km a auto jede pořád jak má od akcelerace po max rychlost. Spotřeba dlouhodobá 6.9 l/100 km. Za mě super a diky chlapi”
“Profesionální servis,rychlý a kvalitní. Servisujeme zde všechny naše vozidla. Pneuservis,mechanický servis+Motoservis..... Vřele doporučujeme všem. Vstřícní a poctivý.”
“Pohodový člověk, který mi ochotně opravil motorku na počkání a bez objednání. Diagnostika nakonec nebyla potřeba. Naštěstí se nejednalo o nic vážného. Doporučuji!”
“Nejrozšířenější a nejlepší auta od 15ti a 17ti let - Aixam! Příjemná obsluha, poradí a rádi pomohou s čímkoliv v oblasti mopedaut. Nejlepší prodejce a servis v ČR!”
“Velice ochotný a příjemný pán, který mi ochotně pomohl s píchnutou zadní gumou na motorce. Hned se mi věnoval i když evidentně měl dost své práce. Moc děkuji, že jsem nemusel řešit odtah do Plzně. Vřele doporučuji a Více takových solidních lidí. Ne jako u jejich konkurence o pár ulic výše v Kolárově ul. kde jsem se bohužel setkal s pánem ze kterého arogance a neochota jen čišela.”
“Byla jsem tam v pondělí 10.6,a byla za pokladnou paní Eva,nejen že byla velice milá, ochotná za pokladnou,ale i donesla mi zapomenutou lampičku kterou jsem si koupila. Takových ochotných a usměvavých prodavaček více”
“Pavel je profík. Dělá mi mašinu a informuje mě o všen co je na mašině špatně a doporučí řešení.”
“Nakupuji pravidelně a vždy velká spokojenost”
“Objednal jsem si nový kufr na cesty po Evropě a při prvním použití jsem zjistil menší kosmetickou vadu. Kontaktoval jsem Nastrojan a byl jsem překvapený, jak rychle a vstřícně vše vyřešili – vyměnili kus a ještě mi poradili, jak kufr správně zavírat, aby vydržel déle. Po té zkušenosti jsem si pořídil i další menší kufr přímo od nich.”