Přehled katalogu
- 459 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 459 výsledků
Procházejte květinářství ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 459 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 36,797 recenzí a hodnocení.
“Letos jsem zde nakupovala 4x, pokaždé přinejmenším spokojenost až naprosto dokonalá spokojenost. Velký výběr, kvalitní sazenice, dobré ceny, rychlé doručení, dobré balení. Teď už chodím na jejich stránky jako první, když něco hledám. Jako třeba zrovna teď :-) Za sebe rozhodně doporučuji.”
“Objednávala jsem poprvé na internetu několik druhů rostlin. Bobkovišeň Novita ,objednáno celkem 6 kusů ,4 maji cca 50cm a víc… dvě jsou tak o 10-15 cm menší. Ocenila bych asi lepší balení ,po vybalení potřebovali čas aby se narovnali ,jelikož byly dost pomačkané. Chápu, mají univerzální balení na více druhů rostlin. :) Je potřeba počítat s delší dobou doručení. Objednáno v pondělí , doručeno v pátek.”
“Krasne opravdu velike zahradnictvi s kavarnou uvnitr ale i venku. Jidlo a piti bylo vyborne. Obsluha v zahradnictvi velmi ochotna. Na to ze to jsou Libeznice ceny nejsou nizsi, ale ten sortiment je uzasny.”
“Milý a ochotný personál, ceny příznivé. vše moc pěkné. Moc se mi líbí popisky na květináčích, je vidět, že se nad tim někdo opravdu zamyslel a maximálně tím ulehčil práci při sázení. Děkujeme”
“Jezdíme sem pro jahody. Sice nejsou nejlevnější, ale jsou přímo z pole, tedy čerstvé. Ale dostanou se zde nejen jahody, ale i čerstvá zelenina (kedlubny, cibule, česnek). Stojí za to se tam zastavit.”
“Skladníci na pohodu,je vidět že svoji práci rozumí. Vykládka 20 tun bambusových tyčí pro ně složit nebyl žádný problém.”
“Doručení květin super. Rychlé vyřízení. Milý a ochotný pán vše obstaral.”
“Musím velmi poděkovat za skvělé služby zaměstnanců na pobočce v Čestlicích. Obzvlášť pánovi a slečně, kteří měli směnu tento pátek.Oba byli velmi vstřícní, milí a neuvěřitelně šikovní.Moje očekávání splnili na jedničku a vím, kam se budu pro květiny vracet. Děkuji ještě jednou. Ps. Obdarovaná byla nadšená! Děkuji”
“Příjemný personál, slušný výběr sazenic květin i zeleniny. Takhle nám vykvetla tady zakoupená levisie”
“Super výběr, ochotní zaměstnanci”
“Tohle uz je tak trochu srdcova zalezitost. Nejlepší rynaky z cele Nasi krasne zeme. Diky”
“Výborný přístup, výborná nabídka, vzorové chování, skvělé ceny. Když nákup, tak jen a jen tady.”
“Vřelé doporučuji obchod! Vždy čerstvá a kvalitní zelenina a ovoce. Pravidelně kupujeme masné a mléčné výrobky, ořechy a dezerty. Vždy maximální spokojenost. Ceny jsou odpovídající kvalitním výrobkům. Doprava vždy proběhla ve stanovený čas. 100% spolehlivý obchod.”
“Mockrát děkujeme za ochotný a laskavý přístup. Ačkoliv šlo pro nás o velmi těžkou situaci, pohřeb mého brášky, paní z vazbykvetin nám i přes naše náročné požadavky vyšla vstříc, nic nebyl problém, profesionálně odvedená práce, o nic jsme se nemuseli starat, což nám v těchto chvílích nesmírně pomohlo. Celá smuteční výzdoba byla moc krásná. Vážíme si toho, děkujeme. Oravcovi”
“Přidávám polární záři, kterou jsem vyfotil večer 10.10.2024 na parkovišti před Zahradním centrem Slaný”
“V nedávné době jsem zaznamenal negativní názor na tuto Kolínskou pobočku o nespokojenosti zákazníků a kdesi cosi. Musím říct, že z mých několika desítek zkušeností s nákupem buďto již předem, nebo až na místě svázaných kytek jsem byl pokaždé velmi spokojen a obdarované osoby pro které jsem květiny kupoval také. Myslím si, že nejdůležitější je hlavně správná komunikace při objednávce. Při koupi již hotových květin záleží na zákazníkovi jakou a zda si vůbec něco vybere a v případě objednání je hlavní správná komunikace s prodávajícími, případně lze květinu ještě poupravit při předávání u pokladny. A hlavně, kytky od PEPY jsou za tu nejlepší cenu v celém Kolíně.”
“Ráda se zde zastavím, mají vše co jsem chtěla. Borůvky ten samí rok plodí. Super.”
“Na rychlo domluvená a uvázaná kytička pro mou manželku. Milý a velmi ochotný personál. Děkuji.”
“Moc hezké květiny a příznivá cena”
“Dělají moc pěkné kytice a za rozumné ceny. Určitě doporučuji.”
“Byly jsme tu koupit řezané květiny, prodavačka byla příjemná, mají tu různě zboží dá se tu hezky vybírat..platba kartou”
“Moc šikovná a milá paní. Jen doporučuji.”
“Manžel se synem mi dovezli kytku z Olšiny, nejenom ze byla krásná, ale vydržela dělat radost ve váze asi 14dni :)”