Přehled katalogu
- 459 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 459 výsledků
Procházejte květinářství ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 459 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 36,797 recenzí a hodnocení.
“S paní mám pouze dobrou zkušenost, vždy když jsem potřeboval květinu, tak mi pomohla připravit tu nejhezčí na jakoukoliv příležitost. Pokaždé sklidila úspěch. Mohu jen doporučit.”
“Příjemná obsluha a super ceny. Doporučuji.”
“Od Kytek od potoka jsme meli kvetiny na svatbe a byly po vsech strankach skvele! Komunikace s Ajkou od zacatku hladce plynula, s floristkou Jitkou jsme mely dlouhy telefonat, pri nemz jsme vse velmi podrobne prosly a jeste mi dodala kuraz, at se nebojim vyraznejsich barev, ktere se mi libily, ale obavala jsem se, aby nebyly 'moc' k mym satum. Jsem moc rada, ze jsme spolupracovali prave s nimi, byla to radost a vrele je doporucuji!”
“Profesionální a vstřícný přístup i mimo pracovní dobu. Doporučuji.”
“Úžasné jako vždy. Nedávno jsem tam bylo cca po 5 letech a stále milý a usměvavý pan Sedláček, kytice nádherné, poradí, krásně se vejde do ceny za kterou chci květinu koupit. Plus úžasné svíčky a dekorace. Tady se přesně pozná že má svou práci rád.”
“Fér ceny oproti komerčnímu květinářství.”
“Nádherné místo. Vůbec jsem nečekala, že na první pohled tak nenápadný obchodech mě naprosto ohromí. Paní je velmi milá a ochotná, pomůže a poradí. Je to romantické, útulné místečko, kam se budu ráda vracet.”
“Úžasné květiny, veliký výběr a vždy top servis!”
“Dobrý den. Mohu jen doporučit. Objednával jsem přes e-mail s platbou na účet. Kytice byly nádherné a obdarovaným přinesly pocit štěstí a v teto šílené době dokázaly vykouzlit i úsměv na tváři. Moc děkuji za skvělý servis, rychlost a perfektní načasování dodání. Jsem moc spokojený. Dr. Petr Holba PS: zdravím celé Sedlčany!”
“Již 12 let objednávám misu na vánoční hrob moji mamky/tchyně, vždy je na 100% PERFEKTNÍ. To zahradnictví je super.. Vždy když jsem požadovala kyti i na jiné příležitosti, jsem byla Vždy velmi spikojena”
“Fundovaná a milá obsluha. Velký výběr kvalitního zboží.”
“Navštívila jsem dnešní slavnosti pivoněk. Zahrada na statku je krásná a členitá. Při každém pohledu narážím na právě kvetoucí hvozdíky a pivoňky. Za tou vší nádherou je vidět pořádný kus práce.”
“Nádherné a kvalitní rostlinky, velký výběr a viditelně pěstované s velkou láskou. Nikdy neodejdu s prázdnou a vždycky jsem náramně spokojená. Pánové velice příjemní a vždy dobře poradí. Vřele doporučuji!”
“Dobří odborníci na svých místech.”
“Rád bych moc poděkoval za vždy svěží kytky ve skvělé formě.Tentokrát jsem koupil pugét květin na Věru 8.10.,dnes je 19.10.a květiny jsou absolutně fit. Dva fajn lidé,příjemná chvilka při nakupování. Maximálně spokojený zákazník. Pavel Bureš”
“Objednávali jsme dort z Frutika k 3.narozeninám našeho syna a byli jsme naprosto nadšení. Všechno proběhlo perfektně od samotné objednávky až po milého a spolehlivého kurýra. Dort byl naprosto dokonalý: nádherný na pohled, velmi chutný, krásně vláčný a měl obrovský úspěch u celé rodiny. Úžasná práce všech, kteří se na tom podíleli. Určitě budeme objednávat znovu a moc Vám Všem děkujeme!”