Přehled katalogu
- 644 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 644 výsledků
Procházejte zubař v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 644 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 121,145 recenzí a hodnocení.
Stomatologie Letná v Praze je místo, které bych velmi doporučila. Paní zubní lékařka Ekaterina Vysločilová a její skvělá asistentka Simona Rathouská jsou super.
MCDental v Praze je skvělá klinika s profesionálním přístupem. Všichni jsou velmi milí a nápomocní.
Smile Time v Praze je místo, kde hodnotím služby stomatologické kliniky na velmi vysoké úrovni. Administrativní personál je vždy ochotný.
Stomatologie v Praze je místo, kam jsem přišla s akutním problémem o víkendu. Zub začal bolet v pátek večer.
“K zubaři jsem se opravdu dlouhé roky bála chodit měla jsem zkušenosti pouze z řezníky, kteří si na zubaře pouze hráli. Po první návštěvě jsem měla velice smíšené pocity byla jsem zvědavá zda opravdu bude řešení mých problémů bezbolestné jak slibovala paní doktorka. Byl únor a já přišla na první ošetření vrtání opravdu hlubokého kazu. A naprosto to předčilo má očekávání celou dobu jsem čekala kdy přijde ta bolest nervů atd. Nic absolutně bezbolestné dokonce jsem poprvé málem na křesle usnula. Můj manžel nervózně čekal v čekárně a bedlivě poslouchal kdy uslyší křik. Byl úplně v šoku když jsem vyšla s úsměvem a spokojená. Dnes je den kdy po návštěvách každý měsíc zavrsuji svou cestu za zdravými zuby a jsem neskutečně ráda za tuto kliniku. Pokud hledáte místo pro vaši rodinu kde jsou všichni milí profesionální a nelžou běžte sem. Zatloukalova Kamila”
“Celá rodina jezdíme do Dentanely víc než 10 let k paní doktorce Hejdukové. Jsme velice spokojeni hlavně s jejím přístupem k dětem, umí jim v klidu vše vysvětlit a připravit je na zákrok tak, aby neměly strach. Kromě preventivních prohlídek pravidelně navštěvujeme i zubní hygienu a opět skvělý přístup k nám všem a výborně odvedená práce. Služby Dentanely rozhodně doporučujeme. Za nás 10 z 10!!!”
“Skvělá klinika, šikovní lékaři a milé sestřičky. Vytrhnutí 8ek bez problémů, dentální hygneina na 1*! Můžu jen doporučit. :)”
“Chtěl bych poděkovat paní doktorce Králíčkové a její sestřičce za neskutečně profesionální přístup k pacientovi , velice příjemné a pohodové vystupování a bezbolestnost při ošetření. Nesmím opomenout ani paní z laboratoře a recepce. Díky a paní doktorku moc doporučuji.”
“Jsem moc vděčná za tohoto pana zubaře a sestřičku. Vždy tu panuje velmi příjemná atmosféra, takže moje obavy ze zákroku se tím výrazně zklidní. Pan doktor mi mimo jiné úspěšně dostavěl rozlomený zub, u kterého jsem už moc nevěřila, že by se podařil zachránit. Ošetření není bolestivé, ale profesionální a pečlivé. Mockrát děkuji.”
“Byly jsme zde s dcerou na její první dentální hygieně. Skvělý přístup k potřebám dítěte, vše vysvětleno, předem ukázáno, velmi empatický způsob jednání. Po celou dobu úžasná komunikace, jak se mnou, tak s dcerou. Určitě doporučuji a těšíme se na další návštěvu.”
“Musím ocenit paní u parfémů. Dnes odpoledne jsem byla vybírat parfém jako dárek a moc mi pomohla, byly jsme za pár minut hotové, sama bych tam stála půl hodiny. Skvělý nápad mít někoho u parfémů!”
“Všechno fine. Klasika DM, takže dobré ceny za německou kvalitu. Prodejna s klidným prostředím, hezky čisto, vstřícný personál. Je vidět, že to má v rukou asi dobrá paní vedoucí.”
“Skvělý přístup, milý personál. Služby a zařízení perfektní”
“Na recepci mě přivítala velmi milá paní, která mi ochotně vyšla vstříc při změně termínu, když jsem měla cestu kolem. Oceňuji její vstřícnost a příjemné vystupování. Samotná dentální hygiena byla provedena kvalitně a pečlivě, takže jsem odcházela spokojená. Celkově hodnotím služby velmi pozitivně a ráda se sem vrátím.“”
“Vždy profesionální přístup. Nemůžu si toto místo vynachválit. Vše vám vysvětlí a nabídnou další postup. Zajímají se, odkud pramení problém, pokud vzejde. Kvalitní a bezbolestná péče. Když je čas, nemají problém se postarat o další zuby, abyste nemuseli chodit na vícekrát. Objednání v rámci pár týdnů. Personál příjemný a se vším poradí. Při zákroku je vám přesně řečeno, co se bude dít. Panuje celkově klidná atmosféra. Dentální hygiena také na skvělé úrovni, vždy byl přístup přátelský a profesionální. Před každou schůzkou jste upozorněni SMS zprávou 2 dny před na potvrzení. Pokud by byla změna, zavolají a není problém dohodnout jiný termín. Dřív jsem se k zubaři až bála chodit, když jsem odcházela s bolestí a pro doktory jsem byla jenom další rychlá zakázka. S touhle klinikou jsem tenhle problém přestala mít. Ráda přijdu a s úsměvem zase odejdu. Doporučuji všem :)”
“Profesionální péče, velká ochota vůči pacientovi, doktorka Sas odvádí excelentní práci a zvládne i napravit chyby od předchozích zubařů. Také její půvabná sestřička byla velice milá, komunikativní a celou dobu se starala o pacientovo pohodlí. Kliniku a ordinaci 6 mohu jen doporučit.”
“Nasazení pana doktora je nevídané, propacientský přístup nejvyšší kvality.”
“Dneska, jsem měl dentální hygienu u slečny Korobko Viktorie a naprosto super výsledek a přístup !!”
“Velice ráda, bych poslala poděkování a veliké díky panu doktoru Davidovi Stojkovi. Našla jsem na internetu, že pracuje u Vás na klinice. Měla jsem včera tu čest ho potkat na zubní pohotovosti se svou šestiletou dcerkou, kam jsem musela zajet z důvodu, že se jí udělal absces pod zoubkem a měla oteklou půlku obličeje. Jeli jsme s obavou, vzhledem k tomu, že dceru není možno ošetřit a to pro úzkostný strach po ošetření ve dvou letech. K mému velikému překvapení, kdy jsme dorazili na pohotovost v 17 hodin zhruba a otevřeno mělo být do 18 hodin, byl v ordinaci velice milý a ochotný pan doktor. S obrovskou empatií a trpělivostí se snažil dceru ošetřit skoro hodinu a půl i přes to, že už měl po pracovní době. I přes veškerou snahu, nebylo možné dcerce zoubek vytrhnout, a to i přes to, že se panu doktorovi podařilo aplikovat dvě injekce na umrtvení , což bylo nepředstavitelné, ovšem po psychickém vyčerpání dcera odmítala zákrok dokončit. A já bych z celého srdce ráda vyjádřila obrovské díky tomuto skvělému panu doktorovi, který má srdce na správném místě a je odborníkem jak se patří. Kéž by takových specialistů bylo víc.”
Zubní chirurgie v Praze je místo, kam jsem přišel před nedávnem na extrakci. Všichni v práci i kamarádi mě děsili.
DENT11 v Praze je místo s moc hezkým, laskavým a trpělivým přístupem k dětem. Moje dcera zvládla vyvrtání zubu s následným ošetřením úplně v klidu.
“U Michala jsem byl na trhání obou osmiček. Během 4 minut bylo hotovo a já necítil vůbec nic. Očkování bolí 10x víc. Doporučuji všem!”
“Paní doktorka je velmi hodná, laskavá a pečlivá. I paní dentální hygieniska byla velmi hodná. Jsme se službami velice spokojeni. Jsme rádi, že máme konečně lékaře, kam se neobáváme chodit. Jsou to profesionálové.”
Dubedent v Praze je místo s velmi vstřícným a profesionálním přístupem. Jak u zubních zákroků, tak i při dentální hygieně.
TOP ESTHETIC v Praze je místo, kde má paní doktorka úžasný přístup k dětem. Moc děkuji.
Milident s.r.o. v Praze se zaměřuje na moderní stomatologickou péči. Ordinace působí čistě a příjemně a pacienti oceňují precizní přístup i přátelskou atmosféru.
MAX DENTAL CARE v Praze je místo, kde mi při čištění kanálků doktor vše vysvětloval. Bál jsem se, ale díky němu jsem byl v klidu.
“Stomalux je absolutně nejlepší zubní ordinace, kam jsem kdy chodil. Konečně u mě opadl strach ze zubaře.”
“Kaufland jsem nikdy neměl moc rád a na Bohdalci to byla tragedie. Do čestlic jsme jezdili většinou do Alberta, ale od té doby, co je tady nový Kaufland, radši jezdíme sem. Hodně prostoru, málo lidí, volné parkování, samo sken. Po zhruba 19 hodině začínají velké slevy na různé pultové zboží. Není to zde labyrint a dá se to hezky projít jedním tahem až k pokladnám.”
“Pani doktorka Piven je úžasná. Milá, ochotná, neskutečně empatická. Všechno vysvětlí s úsměvem a její práce je špičková. Moc, moc doporučuji.”