Přehled katalogu
- 1,120 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 31% S fotografiemi
Nalezeno 1120 výsledků
Procházejte taxi & nákladní doprava v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,120 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 172,199 recenzí a hodnocení.
“Skvělý obchod, férové ceny, široký sortiment zboží. Chodím sem nakupovat víc než a vždycky jsem byl spokojený.”
“Díky za podporu. Rady a pokyny byly vždy jasné.”
“Do Nového Smíchova chodím docela často a musím říct, že mě pořád baví. Na rozdíl od některých jiných obchodních center tu mám vždycky pocit čistoty, klidu a bezpečí. Hlavně toalety jsou fakt v top stavu – čisté, voňavé a bez feťáků nebo pochybných existencí, což je obrovský plus. Člověk se tam nebojí jít ani s dětmi. Co se týče jídla, doporučuju zastavit se v Creperii – mají výbornou kávu a palačinky, takovou tu poctivou kombinaci, která tě dostane do pohody po nákupech. Obsluha je milá a místo působí příjemně, takže se tam dá sedět i delší dobu. A jestli máš chuť na něco jiného, Running Sushi je tady taky super volba – čerstvé suši, rychlá obsluha, dobrá atmosféra, a když se člověk trefí mimo špičku, dá se tu krásně najíst v klidu. Celkově mi Nový Smíchov přijde jako jeden z těch center, kde se fakt dá trávit čas – nejen nakoupit, ale i si dát něco dobrého a prostě si odpočinout.”
“Řešil jsem zapůjčení 2 vozů na poslední chvíli, vše domluveno během pár chvil. Pánové velice vstřícní, vše rychle a v bodech vysvětlili a mohl jsem odjet. Auta v perfektním stavu a čistotě. Mohu jen doporučit.”
“Maximální spokojenost, vše probíhá v naprostém pořádku, odbavení i přílety, příjemný personál.”
“Od otevření veřejné WC pro technickou závadu uzavřeno,ostuda 9 let dopravni podnik hlavního města Prahy a vedení města!”
“Vysoká škola, která má jeden z nejhezčích kampusů v Česku.”
“Jedna ze spousty zastávek v Praze, kde je vidět spousty památek a ikon Prahy.”
“Příjemné bydlení, dostatek zeleně v okolí”
“Běžná zastávka MHD na Vinohradech s pěkným výhledem na Pražský hrad.”
“Skvělý přepravní hub, rychlé napojení bus metro, vlak, tram”
“Stanice metra linky A, kde kdysi začínalo a končilo metro. Má stylové prostředí, svůj styl a atmosféru let dávno minulých. Centrální bod pro přestup/výstup pro vysokoškoláky. Kdysi tu taky navazoval autobus 119 směr letiště. Jinak je tu taky pekárna Kabát, Luxor a další vybavenost jako třeba několik trafik.”
“Stanice má dva východy, na Karlovo náměstí a Palackého náměstí. Eskalátory jsou zde staré, takže rychlé, což je velmi důležité. Východ na Karlovo náměstí není uveden v google maps, takže když se hledá cesta a nejbližší vstup do metra B je na Karlově náměstí, tak google maps navádí přes Národní třídu, Můstek nebo Anděl. Nechápu proč se to neopravilo po již tak dlouhé době kdy jsem na to sám upozorňoval... Výstup z metra na Karlovo náměstí je u sochy Elišky Krásnohorské,u busty Karolíny Světlé, u nákupního centra Atrium a u Fakulty ČVUT.”
“Rád bych moc poděkoval zaměstnatnankyni, která mi pomohla najít moje pracovní desky. Mockrát vám děkuji”
“Hezká zastávka.Velká prostorná.Za mně asi nejhezčí stanice na lince B.”
“Moc hezká zastávka vlaků má všechno co mají dnešní zastávky mít informační systém, hlasová informace o odjezdech a tady i výtah a to je dobře, jen mě mrzí že se nepodařilo s otevřením stanice otevřít i přechod přes silnici a to je docela špatně ale snad bude co nejdřív v provozu držím budovatelské firmě palce”
“Velmi příjemné a klidné prostředí s příjemným posezením v klubu Útulek:)”
“Na tomhle nádraží je nejlepší ta točená zmrzlina hned za ním. A protože ta svůj bod na Google Maps nemá, musím to dát sem :)”
“Železniční zastávka na trati Praha - Děčín byla zprovozněná relativně nedávno, 29. srpna 2014. Zastavují zde osobní vlaky i některé rychlíky a je součástí přestupního uzlu, v němž na ni navazují tramvaje a městské i příměstské autobusy PID. S jejím otevřením bylo zrušeno zastavování osobních vlaků ve stanici Praha-Bubeneč, kde byla po Masarykově nádraží druhá nejstarší pražská nádražní budova sloužící svému původnímu účelu. V rámci výstavby zastávky Praha-Podbaba byl vybudován nový podchod pod železniční tratí vybavený schodišti i bezbariérovými rampami, který zároveň slouží pro přístup k oběma nástupištím. Přístup do budovy stanice (včetně přístřešku před povětrnostními vlivy), stejně jako na nástupiště, je bezbariérový. Stanice je rovněž vybavena vodícími liniemi pro zrakově postižené. The railway station on the Prague - Děčín line was put into operation relatively recently, on August 29, 2014. Passenger trains and some express trains stop here and are part of the interchange, where it is connected to trams and city and suburban buses. As part of the construction of the Praha-Podbaba stop, a new underpass was built under the railway line, equipped with stairs and barrier-free ramps, which also serves for access to both platforms. Access to the station building (including the weather shelter) as well as to the platform is barrier-free. The station is also equipped with guide lines for the visually impaired.”
“Uhříněves mam moc rad. Narodil jsem se tu a moc rád zde žiji, byť pro nové obyvatelé už je problém dostat se do školky, školy či k lékaři”
“Vlakové nádraží je zde pěkné i čisté. Bezbariérový přístup, obchod (do 23 hodin), možnost kávy. Též k dispozici toalety i pro invalidy na vozíku.”
“Na tomto nádraží jsem byl před mnoha lety a nutno přiznat, že dnešní podoba doznala po rekonstrukci velkých změn! Udělal jsem si chvíli čas a pročetl jsem si informační tabule, které popisují rekonstrukci nádraží a pokud se na detaily člověk zaměří, jsou opravdu krásné. Na nádraží jsou rekonstruované také prodejny potravin, pekáren, fantastická je restaurace Masaryčka, atd.”
“Reakce na televizní pořad o WC v Praze: Měla jsem štěstí při návštěvě Prahy. V prostoru metra Náměstí Míru jsou opravdu velice čisté a pěkné Wc a to jen za pouhých 10 kč. V případě potřeby i prodej dámských potřeb, a k pomoci i milá paní, Která se zřejmě o pořádek stará.”
“Velký dík a pochvalu zaměstnancům hypermarketu Albert v Metropoli Zličín, kteří mi dnes ve večerních hodinach poctivě předali můj kosmetický nákup (zakoupený v jiné prodejně), který jsem zapomněla u jejich samoobslužné pokladny. Ještě jednou velké poděkování.”
“Kaufland máme relativně blízko, je dobře dostupný a většinou tam opravdu seženeme vše, co potřebujeme. Takže tu nakupujeme často, většinou nákup skenujeme pomocí mobilního telefonu s K-Scan. To platilo i před týdnem, kdy jsme tu s manželem kupovali hlavně mouky na pečení domácího kváskového chleba. Nakoupili jsme ovšem těsně před návštěvou zubaře, kde mi dělali dva bolestivé zákroky. Díky bolesti jsem se k nákupu z Kauflandu dostala až druhý den po práci. Jelikož jsme zapojení v systému domácího skenování nákupů, skenovala jsem zmíněný nákup. Při tom jsem zjistila, že nějakým přehmatem jsme načetli místo 5 mouk mouk 7, z čehož ty dvě navíc byly úplně jiné a mnohem dražší. Rozhodli jsme se, že se do prodejny vrátíme a zkusíme požádat o vyřešení. Na informacích byl velmi milý a vstřícný pan Policer, který si náš problém vyslechl a spolu se zaměstnancem, obsluhujícím kamery u pokladen vše vyřešil a my dostali peníze za dvě nezakoupené mouky zpět. Děkujeme a obchod doporučujeme, jelikož zaměstnanci jsou milí a ochotní. Navíc zde nakoupíme vše v pohodě a za dobré ceny.”
“Byl jsem se vším naprosto spokojený, hlavně s přístupem a provedením celé této objednávky. Všichni byli velmi profesionální.”
“Vybavení a půjčování nejen kancelářského nábytku.”
“V Praze jsme si na pár dní půjčili auto — vše proběhlo perfektně! Zarezervovali jsme online a auto na nás čekalo čisté a s plnou nádrží. Papírování bylo rychlé a personál byl velmi zdvořilý a ochotný s pokyny. Vynikající služby; určitě znovu využijeme.”
“Vše probíhá rychle. Ihned po příjezdu vás pošlou pro papíry do kanceláře, budova přímo proti hale, 9. patro. Do 20 minut i s naložením.”