Hostivař , Eden , Vršovice vše nové , hezké .
Recenze
-
Pavel Žemlička ★★★★★
-
Marek Exner ★★★★★
Chcete vidět dobrý fotbal, tak přijeďte, stadion je kousek od stanice
-
Adélka Klírová ★★★★★
Hezké nádraží, ale nesmí pršet, protože na nástupišti se nedá kam schovat, jedině do podchodu :)
-
jiri balaz ★★★★☆
Je to ještě nové. Snad tam ještě něco přibude.
-
Roman Částka ★★★★★
Výborný kolektiv skladníku , na všem se dá domluvit a i vedoucí stavebnin je velice ochotný vyjít vstříc.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Slavia - Nádraží Eden?
Trasu k Slavia - Nádraží Eden najdete zde odkaz