Přehled katalogu
- 2,347 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 59% S fotografiemi
Nalezeno 2347 výsledků
Procházejte stravovací zařízení v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,347 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 1,765,098 recenzí a hodnocení.
“Za mě je litrové balení piva Horal skvělý originální dárek. Dobře nachlazený i dobře chutná a hlavně, jen tak nedojde :D”
“Včerejší návštěva kavárny byla velice příjemná. Slečna Marie byla velmi usměvavá a ochotná. Káva byla výborná, mangový dortík byl nezapomenutelný! Velice doporučuji tuto kavárnu na terminálu 1❤️”
“Naše oblíbená kavárna a cukrárna. Po každém nákupu se sem zastavím pro větrník a kafíčko :) Děkujeme moc. Většinou je tu celkem velká fronta.”
“Skvělé místo na kávu a svačinu nebo snídani. Velmi milá paní zde byla 12.8.25, Jen je škoda, že není možné dát spropitné při platbě kartou.”
“Povedeny PHO. Ceny dobry, obsluha mila.”
“Zaplať Bůh jsem měl mnohem lepší zkušenost, jako lidé přede mnou a mají tady své recenze. Já vychytal bezvadný personál, pečivo čerstvé. Nemám jedinou výtku a budu to zkoušet dál.”
“Poměr cena výkon je naprosto bezkonkurenční. Za 130 Kč jídlo i s polévkou, to je paráda. Vrchol gastronomie to sice není, ale jídla jsou chutná a v rámci možností poctivá, je vždy na výběr ze 4 variant. Respekt kuchařkám, že to zvládnou a většinou i s úsměvem:) Rád se budu vracet!”
“Na bistro v OC dobre jidlo. Vetsinou natrefim na vietnamskou kuchyni, ja radsi cinskou. Smes restovane zeleniny s kurecim a ryzi potesilo. Deti meli nudle, pry trochu mastnejsi.”
“Jsem docela častý zákazník...recenze moc nepíšu ale tento kiosek je prostě boží tady v kibylisích..super sendviče , kava a příjemná obsluha..bagety mají super...a když se zdržítabv práci l...tak mají odpo skoro vše za 1/2...ta mě super”
“Výborné sushi, jako vždy. Stejně jako krevetové knedlíčky. Objednáváme pravidelně do práce a určitě bych nedávala špatnou recenzi kvůli rychlosti kurýra - pokud objednáváte přes dáme jídlo, není to chyba restaurace”
“Nechapu to negativni hodnoceni, rada a opakovane se sem vracim s rodinou na jejich kachnu a udon nudle ktery jsou proste top. Chutove velmi vyrazne a maso krehke. Asi to shrnu tak ze do Ciny opravdu nemuzete chodit na hranolky a krokety.”
“Dnes jsem zjistila, že láska opravdu prochází žaludkem ☺️ jídlo krásné nachystané, v čistotě a zároveň moc chutné. Vybere si tu každý!!! Obsluha moc milá. Takhle milé lidi s úsměvem na tváři se dnes už nevidí. Moc díky za dnešek . Zdraví Staňkov okr.Domazlice”