Přehled katalogu
- 111 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 24% S fotografiemi
Nalezeno 111 výsledků
Procházejte psychiatrie v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 111 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 2,566 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka je velice příjemná, hodná a milá. Děkuji za kontakt na ní. Doporučuji.”
“Psychiatrickou ambulanci mohu jen doporučit. Lékařka i terapeut jsou profesionální, příjemní a vedou smysluplné rozhovory s pozitivním efektem. Mám výbornou zkušenost i s recepcí – asistentka vše vyřídila rychle a ochotně, včetně změn termínů. Celkově skvělá, lidská a kvalitní péče.”
“Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a profesionální a nikdy jsem s nimi neměl problém. Naopak. Vždy, když mi bylo nejhůře, tak mi dost pomohly.”
“Většina lékařů by přestala předepisovat psychotropní léky, kdyby měli byť jen nejmenší tušení, jak nebezpečné jsou.”
“Je to můj první psychiatr, jsem velmi spokojen.”
“Paní dr.Sykorová, moc mi pomáhá...paní doktorku znám roky,vážím si ji jsem ráda,že našla tak lidskou lékařku,děkuji!!! Sestřička je vždy ochotná,děkuji!!! Irena”
“Pana doktora mohu jen a jen doporucit. Vzdy kdyz jsem potreboval tak pomohl a vychazi vstric.”
“Nehodnotím osobní zkušenost, pouze vyrovnávám velké množství špatných hodnocení, která se zde nahromadila poté, co paní Stehlíková vystoupila v pořadu Máte slovo po střelbě na FF, kde vystupovala proti zbrojařům. Vše, co tam od ní zaznělo, byla pravda a i emoce byly oprávněné.”
“Pani doktorka Niedrlova mě léčí od roku 95 a jsem snii nejlépe spokojen.”
“Na pavilonu se o všechny staraly 3 sestřičky jako maminky, velmi příjemné ženy. Psycholog Mikuláš Jakubu je nejlepší psychoterapeut a psychiatrička Martina Voráčková je velmi moudrá a laskavá žena, která vše vysvětluje jednoduchými slovy.”
“Pan Hanka je profesionální, pozorný a pragmatický profesionál s přístupem zaměřeným na řešení, velmi praktický a ochotný - 100% doporučuji!”
“Do ordinace dochází již několik let.Nejprve jsem chodila k paní doktorce Zuzánkové a nyní chodím k paní doktorce Sýkorové a s oběma mám dobrou zkušenost,obě mi pomohly (a i nadále pomáhají).A sestřičku mám také ráda,alespoň ke mně se chová slušně a přátelsky.Jedná se o psychiatrii nikoli psychoterapii,proto neočekávejte nějaké delší povídání s lékařem.Psychiatr píše léky,tak to prostě je.Na povídání vám doporučí terapii.Jsem zde maximálně spokojená.”