Přehled katalogu
- 111 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 24% S fotografiemi
Nalezeno 111 výsledků
Procházejte psychiatrie v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 111 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 2,566 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá. Moc mi pomohla. Doporučuji.”
“Jsem velmi vděčná NEO Centru, zejména paní Mgr. Pešlové, která mi pomohla a stále pomáhá lépe porozumět sama sobě. Díky tomu dokážu snáze zvládat každodenní život i problémy, se kterými se setkávám. Každé sezení má pro mě velký přínos a znamená posun k většímu klidu a sebepřijetí. NEO Centrum je pro mě bezpečné místo s velmi profesionálním a zároveň lidským přístupem. Mohu doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc a podporu.”
“K návštěvě této kliniky jsem se rozhodl kvůli doporučení od známého. Lékař byl vstřícný a vysvětlil mi všechny možnosti léčby, aniž by mě tlačil do nějakého rozhodnutí. Cítil jsem se zde pohodlně, což pro mě bylo důležité.”
“Adicare kliniku mohu jen doporučit! Jako muž, který hledal odbornou pomoc v oblasti psychiatrických služeb, jsem byl nesmírně spokojený s kvalitou péče, kterou jsem zde dostal. Personál je vysoce profesionální, empatický a vždy připravený pomoci. Od první konzultace jsem se cítil pochopený a v bezpečí, což je u tak citlivých záležitostí nesmírně důležité. Lékaři jsou nejen špičkoví odborníci, ale také lidé, kteří opravdu naslouchají a snaží se najít řešení šitá na míru. Moderní prostředí kliniky a přívětivá atmosféra mi pomohly překonat mé obavy a plně důvěřovat jejich přístupu. Díky Adicare jsem dosáhl velkého zlepšení ve svém životě a cítím se silnější a vyrovnanější. Pokud hledáte kvalitní lékařskou nebo psychiatrickou péči, určitě neváhejte tuto kliniku navštívit. Je to investice do vašeho zdraví, která se vám mnohonásobně vrátí.”
“Velice doporučuji, navštěvujeme dětskou neurologii u MUDr Ouzké a jsem velice spokojena. Empatie a pochopení, hezké prostředí a dobré parkování.”
“Uctiví, dobře vyškolení profesionálové a vynikající služby pro expatrované i místní obyvatele. Nemohu je dostatečně doporučit. Nabízejí terapeuty v několika jazycích a širokou škálu služeb, od skupinových sezení a kurzů až po plně na míru šité individuální terapie.”
“Výborné služby a vždy milý a usměvavý personál! Zvlášť bych vyzdvihl um paní sestřičky Štepánky, co chodím k ní, tak se nebojím odběrů, odebrat krev abych si toho skoro nevšiml jsem nikdy nikde nezažil! Děkuji”
“Nádherné místo, původní vila ze 40 let kterou spravuje společnost AKESO, já jsem zde našla naprosto vynikajícího psychiatra. Charakterního, empatického a slušného člověka, za kterého jsem velmi vděčná, neměla jsem důvěru v psychiatrii, neboť mě velmi zklamala rodinná lékařka MUDr. Niederlová, proto jsem mnoho let dalšího lékaře nehledala. Pak jsem dostala možnost, dostat se protekčně do péče, MUDr. Jana Cmického. Nebudu rozvádět proč, ale ten mi také nepomohl, spíše naopak.. ale vzhledem k jeho výborné pověsti a kvalifikovanosti v oboru, jsem usoudila, že mi není pomoci.. Zhroutila jsem se a skončila na psychiatrii. Při propuštění z hospitalizace, bývá povinnost, navštívit svého lékaře, kterým byl v té době, pořád dr. Cimický, který ale po provalení se té kauzy, za sebe žádný zástup pro pacienty nesjednal.. Hledala jsem tedy náhodně a měla jsem, na potřetí obrovské štěstí, když jsem se dostala do péče, MUDr. Alexandera Vargi, ordinující ho právě v DPS ONDŘEJOV! Kde krom něj, jsou samý milí lidé, všichni se kterými, jsem se tam setkala. Mohu jmenovat ještě sociální pracovnici Alenu Štěrbovou, která je nejen velmi milá a přátelská ale i ohromná osobnost. Proto mohu nestranně a zcela upřímně "DPS-ONDŘEJOV" vřele doporučit! Tímto zároveň děkuji, všem jmenovaným z tohoto, denního psychoterapeutického centra a doufám, že spolupráce s nimi, mi pomůže vyrovnat se, se vším co mě trápí a čím jsem si v životě prošla. Děkuji Vám! Eva Jaklová”
“Jediný nonstop vjezd do areálu PNB z ulice Čimická, 1/2 h zdarma, dále dle ceníku. Taktéž jediný nonstop vstup pro pěší návštěvníky areálu PNB.”
“Vynikající lékař Nikdy jsem neměl tak dobrého psychiatra a měl jsem v USA mnoho civilních i vojenských”
“Jsem expat, který si 35 let myslel, že nejsem schopen správně fungovat, doktorovi se na prvním sezení podařilo určit správnou diagnózu, nasadit správnou medikaci a najít správnou dávku velmi rychle. Léčil jsem se u něj přes rok a přestal jsem, protože jsem se odstěhoval. Bez nadsázky mi ten muž zachránil život. Jeho angličtina je vynikající, je velmi oddaný, profesionální a dobře informovaný a díky velmi stresujícímu procesu je velmi uklidňující, vynikající chování u postele. Tuto osobu nemohu dostatečně doporučit. Jeho pacienti mají opravdu štěstí a vše nejlepší, pane doktore.”
“Dobrý specialista. Velmi zdvořilý, pozorný k detailu, schopný naslouchat a vcítit se. Celkový dojem je 5 hvězdiček.”
“Nejlepší lékař, kterého jsem za léta péče poznal”
“Opravdu p. Mudr. Prokeš nemá snad konkurenci!”
“Tento terapeut mě báječně dostal do senzačního myšlení, 10/10”
“Jsem nesmírně šťastná, že jsem se dostala do rukou této profesionální a úžasné paní doktorky. Moc si toho vážím.”
“Duševní zdraví je skvělá rada. Bylo opravdu užitečné a je skvělé mít v Praze dobrého anglicky mluvícího psychologa.”
“Po vyzkoušení několika terapeutů jsem konečně našel toho pravého.”
“Pan doktor je veliký odborník.Jsme velmi spokojeni.”
“Absolutně skvělá péče a pochopení pro danou situaci pacienta. Paní doktorka mi již mnohokrát pomohla řešit osobní problémy a za to jsem vděčný.”
“Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné”
“Velmi dobře vysvětleno, srozumitelné. Terapie byla někdy bolestivá, ale brzy došlo k relaxaci vedoucí k výraznému snížení bolesti. Terapeut byl velmi příjemný a místo bylo skutečně velmi klidné.”
“Kliniku moc doporučuji všem, kteří se trápí, ale zároveň se bojí, jak bude vyšetření u lékaře probíhat. Paní doktorka Rudenko byla naprosto skvělá, moc jsem ocenila přesah do psychosomatiky a pečlivý výběr léků přesně podle popsaných zdravotních problémů. Jsem moc ráda, že jsem šla.”