Přehled katalogu
- 164 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 29% S fotografiemi
Nalezeno 164 výsledků
Procházejte porodník gynekolog v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 164 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 8,375 recenzí a hodnocení.
“K paní doktorce chodím už víc jak 10let .Je velmi příjemná a vše umí dobře vysvětlit .”
“Velice milí pan doktor. Jediné co bych očekávala ubrousky na otření po vyšetření a koš v kabince. Ale jinak velice příjemné prostředí.”
“Velmi pečlivý doktor, sestřička sympatická. Celkově příjemné prostředí. Z návštěvy jsem mile překvapena a velmi všem doporučuji!”
“Paní doktorka je člověk na správném místě, velice empaticka a pecliva. Vystřídala jsem celkem dost lékařů a až u ni se cítím komfortně a prijemne. Díky ni jsem otěhotněla po dlouhých 9letech, kdy mě poslala jako první lekar k odborníkům na ivf. Při úspěchu mě předali zpět k paní doktorce, která mě provedla tehotenstvim ikdyz celkem komplikovaným. Její přístup a pece mi to velice ulehčila. Sebemenší problém resila a nikdy mě neodbyla. Musím jen doporučit a chválit kudy chodím..”
“Jsem velmi vděčná, že jsem po vystřídání řady gynekologů, kteří roky přehlíželi mé problémy, narazila na MUDr. Sabola a tuto ambulanci. Zde mám pocit, že se o mě někdo skutečně zajímá a neznevažuje moje bolesti. S tak profesionálním, pečlivým a empatickým přístupem jsem se nikde jinde nesetkala. Rozhodně bych doporučila MUDr. Sabola všem ženám s endometriózou. Vidím jako obrovskou přidanou hodnotu v tom, že pan doktor poskytuje opravdu komplexní péči, tedy že jsem jeho registrovanou pacientkou v "běžné" gynekologické ambulanci a současně mě sám jako specialista na endometriózu operoval v nemocnici v Příbrami. Jsem velmi ráda, že jsem se pro operaci pod vedením pana doktora rozhodla, protože péče a přístup personálu nemocnice v Příbrami byl opravdu skvělý a pan doktor se svým pacientkám neuvěřitelně věnuje, po operaci mi podrobně vysvětlil její průběh, ukázal snímky z operace, dal různá doporučení k dalšímu postupu a nadále jsem v jeho ambulantní péči. Oceňuji také to, že čekací doba je zde oproti velkým nemocnicím neporovnatelně kratší.”
“Skvělý PAN doktor! Obrovská škoda, že již neordinuje.”
“K paní doktorce chodím už spoustu let a jak ona, tak sestřička jsou naprosto úžasné (jak se říká - správné osoby na správném místě :)). I přes obrovskou vytíženost se vždy snaží vyjít s termínem vstříc, obě jsou velmi empatické, profesionální, ale zároveň lidské a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi chyběly nějaké důležité informace. děkuji za vaši skvělou práci.”
“Pan doktor je výborný. Sestřička je moc fajn.”
“K paní doktorce chodím asi čtvrt století a to samo o sobě napoví mnohé o mojí spokojenosti. Nejsem nijak komplikovaný případ, potřebovala jsem vždy jen běžnou péči. Paní doktorka mě provedla dvěma těhotenstvími. Vždy jsemměla pocit, že je paní doktorka velmi pečlivá a profesionální. V kontaktu milá, stejně tak i sestřička. Objednávání na čas funguje poměrně přesně, žádné dlouhé vysedávání v čekárně. Do ordinace není problém se dovolat.”
“Příjemný pan doktor a milá sestřička. Mohu jenom doporučit. Chodíme tam s dcerou moc rády.”
“Změnila jsem lékařku po letech a měla jsem obavy, jak to zvládnu. Ale v GYNBRA jsem si říkala: "Proč jsem to neudělala dřív?" Empatický přístup, vše šlo hladce, moderní přístroje, příjemné prostředí. Návštěva mě uklidnila a dodala mi důvěru ve zdravotnictví.”
“Na tuto kliniku jsme se dostali po předchozím nezdaru na klinice jiné a to díky webináři, který vedl pan doktor Čábela a byl mi sympatický. Proto jsme se rozhodli zamířit do Gynemu, nejdříve jsme se zkusili přihlásit do studie, ale bohužel jsem neprošla kvůli hodnotám AMH, ale to nás neodradilo. Nenutili nás hned do IVF, jako v předchozí klinice, zkusili jsme alespoň 2 IUI, to bohužel nevyšlo, a tak jsme se pustili do stimulace. Všechno šlo hladce, vše nám bylo dostatečně vysvětleno, pokud jsme měli nejasnosti, mohli jsme zavolat. Všichni byli vstřícní, milý, ochotní a empatičtí. Embryolog nám také všechno krásně vysvětlil a také nám chodil každý den email o vývoji našich embryí. První pokus nevyšel, ale druhý už ano. Jsem ve 13TT a věřím, že vše dobře dopadne. Všem na klinice moc děkujeme, hlavně pánům doktorům Čábelovi a Vobořilovi, díky kterým jsme se po 6 letech dočkali zázraku. Ale opomenout nesmíme ani milé sestřičky, asistentky, nikoho z personálu, protože to tuto kliniku dělá tak skvělou. Doporučujeme všemi 10.”
“Naprosto perfektní péče po celé těhotenství, vůbec není co vytknout. Paní doktorka Hykel Králíková byla velmi pečlivá, profesionální a trpělivě odpovídala na všechny naše dotazy. V celém Gynbusu se k nám vždy chovali všichni velmi mile, od paní na recepci po sestřičky a nakonec vždy usměvavou a milou paní doktorku. Velmi děkujeme celému týmu Gynbus za profesionální a zároveň lidský a empatický přístup! Ještě jednou moc děkujeme, Hánovi”
“Navštěvuji pana doktora už několik let a jsem zde velice spokojená. MUDr. Inkov působí velmi profesionálně, zároveň je ale milý a empatický, což člověk u gynekologa ocení dvojnásob. Objednací lhůty jsou krátké, komunikace bezproblémová, na dotazy po e-mailu reaguje vždy rychle a ochotně. Velice si cením, že mě krásně provedl mým prvním těhotenstvím – vždy mi vše srozumitelně vysvětlil a cítila jsem se u něj v bezpečí. Zvláštní pozornost si zaslouží sestřička Veronika Sepekovská, která je zároveň laktační poradkyní. Absolvovala jsem u ní předporodní kurz laktace, po porodu mi byla velikou oporou v začátcích kojení, vyslechla mě, poradila a dodala mi jistotu tam, kde jsem ji potřebovala nejvíc. Mohu jen doporučit!”
“Díky doktorce Bernátkové a celému týmu kliniky máme dnes syna. Velmi jsme ocenili individuální přístup k nám, téměř až rodinné prostředí kliniky a vysokou profesionalitu. Rozhodně doporučuji všem, kteří řeší nějaký problém s početím.”
“Skvělý lékař i sestra:) mohu jen doporučit! Přistup, a vše v naprostém poradku :)”
“Rakovina prsu nemá jednu příčinu, ale riziko je zvyšováno několika faktory. Patří mezi ně neovlivnitelné faktory, jako je věk, pohlaví a rodinná anamnéza nebo genetická predispozice (např. mutace v genech BRCA). Mezi ovlivnitelné rizikové faktory patří nezdravý životní styl (obezita, nedostatek pohybu, konzumace alkoholu, kouření), hormonální vlivy (například dlouhodobá hormonální substituční terapie) a hustá prsní tkáň. Myslím, že každý ví”
“Mohu z celého srdce doporučit MUDr. Ditu Kilijánovou . Je velmi profesionální, milá a vždy skvěle komunikující. Celým těhotenstvím mě provedla s maximální péčí – vše mi trpělivě vysvětlovala, nikdy nespěchala a vždy se zajímala o to, jak se cítím. Obzvlášť oceňuji, jak podrobně mi popsala průběh odběru plodové vody, díky čemuž jsem se cítila klidně a v bezpečí. Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek, u kterých jsem kdy byla. Je empatická, odborně na výši a opravdu jí záleží na pacientech. Doporučuji všem, kdo hledají špičkovou gynekoložku s lidským přístupem.”
“Oslovili jsme kliniku FertilityPort, aby nám pomohl v naší cestě za miminkem a jsme za to moc rádi, protože to má úspěšný konec :) Naše zkušenost s klinikou je velmi pozitivní - do péče si nás vzal MUDr. Vlček a koordinátorka paní Trampotová, od kterých jsme se dočkali profesionálního a empatického přístupu. Ještě jednou moc děkujeme! :)”
“Celkově super, hlavně pan doktor MUDr. Vokroj měl skvělý přístup a chápavé jednání.”
“S péčí v porodnici FTN v Krči jsme byli já i manžel nadmíru spokojeni. Všechen personál - od porodních asistentek, doktorů, doktorek a sester na ambulanci či na šestinedělí po paní uklízečky - měl profesionální a zároveň velmi milý, přátelský přístup. Do FTN jsme jeli několikrát na pohotovost před i po porodu a nikdy jsme si nepřišli nadbyteční. Porod byl veden dle mých přání, zkoušeli jsme i různé porodní polohy, za což panu doktoru a asistence velmi vděčím. Na oddělení šestinedělí o mě bylo skvěle postaráno. Sestřičky a laktační poradkyně mi pomohly s kojením a odsáváním, takže jsem dceři nemusela dávat příkrmy z umělého mléka. Nyní plně kojím. A co se týče jídla - na to, že šlo o nemocniční stravu, jsem si několikrát i pochutnala. Kdybych rodila znovu, opět bych volila Krč. Opravdu jsem nečekala, že bych se v nemocnici cítila tak dobře a že budu odcházet tak spokojená.”
“K paní doktorce chodím 7 let, kdy jsem provedla změnu lékaře a nestačila jsem se divit jinému přístupu. Doktorka je profesionální, nikdy nic nepodcenila, vše mi dopodrobna vysvětlí. Vnímám snahu o mezioborový přesah, coż často nevidím - vždy se ptá, jak jsem na tom s mojí revmatologickou nemocí, jak se cítím a není to řečnická otázka. Milá a emaptická. Péče v těhotenství byla na jedničku.”
“Paní doktora a celý její personál je prostě skvělý, před lety převzala ordinaci po panu Dr. Myšákovi, ke kterému chodila ještě moje maminka, když mě čekala, a lepší náhradu nemohl vybrat. Jsem moc ráda, že mám tak skvělou gynekoložku :-)”
“K návštěvě této kliniky jsem se rozhodl kvůli doporučení od známého. Lékař byl vstřícný a vysvětlil mi všechny možnosti léčby, aniž by mě tlačil do nějakého rozhodnutí. Cítil jsem se zde pohodlně, což pro mě bylo důležité.”
“Moc příjemné prostředí a profesionální přístup. Objednání online, recepty online, za mě skvělé služby a neměnila bych :)”
“Doporučuji!!! Z první návštěvy mám výborný pocit, sestřička na recepci, stejně tak paní doktorka Bláhová se ke mě chovaly moc hezky, vše vysvětlily a jednaly se mnou přesně tak, abych se na klinice cítila dobře. Za mě 7/5, kdo je před doktory strašpytel jako já, tady se nemusíte bát :)”
“Mila paní doktorka a sestřička. Čisto a prijemne prostředí.”
“Paní doktorka se jeví jako solidní lékařka. Vyšetření je bezbolestné, vše vysvětlí a doporučí. Velký dojem na mě dělá její lidský přístup, kvůli kterému k ní chodím ráda.”
“Docházím za paní doktorkou Svjatkinou, je moc ochotná a příjemná. Když mám nějaké otázky, rada je odpoví, vždycky všechno vysvětli.”
“Paní doktorka je skvělá. Nic nebagatelizuje, veškerým problémům se věnuje a vždy vše skvěle vysvětlí. Dekuji.”