Přehled katalogu
- 60 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 60 výsledků
Procházejte gynekologie v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 60 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 2,835 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka je skvělá. Nic nebagatelizuje, veškerým problémům se věnuje a vždy vše skvěle vysvětlí. Dekuji.”
“Krásné prostředí, nejlepší péče o klienty. Mohu vřele doporučit.”
“Paní doktorka je moc milá a poskytuje prvotřídní péči. Vřele doporučuji.”
“Ukrajinsky mluvící klinika s oddanými lékaři a příjemným, upřímným správcem. Jsem velmi vděčný za rychlou pomoc při řešení mého problému. Cena konzultace a rámcový ceník služeb z hlediska nákladů v Praze je dle mého názoru velmi adekvátní a hlavně srozumitelný. Určitě se vrátím na kontrolu!”
“K paní doktorce Marešové chodím už roky a musím říct, že je opravdu skvělá. Je to zkušená lékařka, navíc lidsky velmi milá a příjemná, vždy zodpoví všechny dotazy a hlavně umí vyléčit i to, co jinde “nešlo”. Prostředí čekárny je příjemné, sestřička také milá.”
“K paní doktorce chodím už dvacet pět let.Chodila k ní moje tchýně, chodí k ní i má dcera.Nad míru ochotná, milá, vždy usměvavá.K jiné bych opravdu chodit nechtěla.”
“K paní doktorce už chodím několik let. Je to jedna z mála doktorů u kterých se cítíte dobře, protože paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné... Velmi děkuji za skvělou péči :)”
“S gynekologií mám jen ty nejlepší zkušenosti. V podstatě sem chodíme všechny z rodiny a máme zkušenost s paní doktorkou Hajduškovou, dále s paní doktorkou Kostrbovou a s paní doktorkou Kroupovou. Jakmile máme nějaké komplikace, vždy řeší a jsou milé. Stejně tak sestřičky. To že si zaplatím (i v těhotenství) za nadstandardní péči mi opravdu nevadí. Vše na jednom místě, komplexní péče a hlavně precizní. Moc dekujeme”
“Jsem pacientkou pana doktora Turina už několik let a nemohu si ho vynachválit. Je velmi profesionální, empatický a vždy si na mě udělá dostatek času, nikdy nemám pocit spěchu nebo lhostejnosti. Umí vše srozumitelně vysvětlit a svým klidným přístupem navozuje pocit důvěry a bezpečí. Kéž by bylo více takových lékařů!”
“Hezká moderní ordinace, sestřička je pokaždé milá a paní doktorka Ščamborová je velmi příjemná, lidská a vždy v dobré náladě”
“Paní doktorka Kučerová byla velice milá a ochotná, do ordinace jsem šla bez čekání, jsem naprosto spokojená.”
“Profesionální a laskavý přístup lékaře i sestry. Chovají se k vám s respektem, vysvětlují vám vše, nespěchají. Jedna z nejlepších zkušeností v českém lékařském oboru.”
“Paní doktorka je výborná. Vždycky příjemná, vše vysvětlí, odpoví na jakýkoli dotaz, přístup perfektní. Sestřička také bezvadná!”
“Dobrý den, já mám s panem doktorem i sestřičkou výborné zkušenosti. Je to odborník s dobře vybavenou ordinací. Vždy jsem se setkala s příjemným vystupováním jak setry i pana doktora. Nemohli jsme otěhotnět a díky léčbě, kterou jsem podstoupila u pana doktora mám dva kluky. Těhotenstvím mne provedl v klidu a pohodě. Proto mě negativní recenze zaráží. Když si sama sebe představím těhotnou tak hormony opravdu pracují. Chápu, že nějaká rozhozená těhulka toto napíše.”
“Centrum jednodenní chirurgie a gynekologie je skvělé pracoviště. Byla jsem zde opakovaně operovaná. Vždy velmi vstřícný přístup veškerého personálu. Děkuji zejména MUDr. Raušovi, který je zkušený onkochirurg, navíc s milým přístupem k pacientkám. Jednoznačně všem doporučuji, výborná péče. Neumannová”
“Nejlepší klinika, nejlepší a nejpřátelštější personál a hlavně nejlepší doktorka Elena Astakhova ❤️ Proto ji doporučuji všem svým přátelům a všem, kteří hledají!”
“Gynekologie i pracovníci na super úrovni, nemám jedinou připomínku.”
“K panu doktorovi už chodím několik let a jsem spokojená. Shodou okolností jsem rodila a byla v péči u paní doktorky Nečaské a vše bylo perfektní. Poté jsem byla u paní doktorky na kontrole a pak i na vyšetření a je úžasná po profesní stránce, ale i po lidské. Vřele doporučuji! ❤️”
“Naprostá spokojenost. Byla jsem dnes 23.4.2025 na výkonu v CA a musím říct, že s takovou profesionalitou, empatií a ochotou jsem se ve zdravotnictví ještě nesetkala. A to od samotného příchodu, kde ve všeobecné příjmové ambulanci byla skvělá sestřička, která mi vše vysvětlila a taky mě dost uklidnila, následoval příjem na oddělení, kde mě opět velmi vstřícná a citlivá staniční sestřička provedla celým procesem. Na samotném operačním sále opět naprosto bezvadný, lidský, klidný přístup od sestřičky, paní anestezioložky a lékařek. Ve stejném duchu následovala také péče na dospávacím pokoji. Zkrátka od A do Z perfektní. Tímto bych chtěla moc poděkovat celému týmu kliniky gynekologie za vaši práci s nadhodnotou, jste opravdu profíci a to ,že jsem v dobrých rukou jsem cítila v každém okamžiku. Ještě jednou moc děkuji!”
“Doporučuji, navštevuji 3 roky a doktor vždy pečlivý, vše vysvětlí, doporučí a když je problém ihned řeší, všechno funguje jak hodinky ☺️”
“Ochotný a profesionální přístup pana doktora a milá s zkušená sestřička. Doporučuji.”
“Jsem šťastná,že pani doktorka je moje lékařka!! Zodpovědná, svědomitá, ochotná, svoji práci dělá nad rámec svojich povinností, děkuji!! T.F.”
“Nejlepší DOKTOR ve svém oboru!!!”
“Snadný přístup. 30 minut zdarma.”
“Klinika a komplet personál byly od prvního okamžiku velmi přátelští a zároveň profesionální. Vždy vysvětlovali jaké jsou možné metody, co je pro mě nejvhodnější a celkově práce kliniky GYNEM přinesla malou a zdravou Daru. Klinice jsme vděční za tento malý zázrak.”