Přehled katalogu
- 54 Firmy celkem
- 3.4 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 54 výsledků
Procházejte gynekologie ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 54 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.4/5 na základě 585 recenzí a hodnocení.
“Byla jsem dnes poprvé u pana doktora Klumpara. Je velmi milý a pečlivý. Za mě spokojenost. :-) Sestřička též naprosto skvělá.”
“Perfektní přístup p. Klumpara i sestřičky..”
“Děkuji paní lékařce za její ochotu přívětivost,, laskavý přístup”
“Dnes jsem byla na preventivní prohlídce u paní doktorky Marešové. Velmi příjemná sestřička i paní doktorka. Vše vysvětlí a vyšetření bylo nejšetrnější co jsem kdy zažila. Prostředí krásné, moderní, čisté.”
“Nejuzasnejsi lekar...prijemne sestricky a uklidnujici prostředí....”
“Po dlouhé době mohu napsat, že s návštěvou lékaře, (ještě k tomu gynekologa) nemohu být víc spokojená. Odjížděla jsem s úsměvem na tváři a dobrou náladou. Tohle se mi nestalo hodně dlouho. Sestřička byla velmi empatická a příjemná a sotva jsem spatřila paní doktorku mezi dveřmi, její milý pohled mě hodil během vteřiny do naprostého klidu. Přístup těchto dvou dam jako týmu se jen tak nevidí a ve zdravotnictví není samozřejmostí. Díky, že jste!”
“Dnes jsem podstoupila hysteroskopii, které jsem se velmi bála, ale tak milé a vstřícné chování jak od sestřičky tak od paní doktorky, která vše vysvětlila ze mě vše opadlo a cítila jsem se velmi dobře a bezpečně i během zákroku . I po zákroku o mě bylo velmi dobře postaráno až do doby než jsem opustila ordinaci. Za mě neskutečná spokojenost. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení mé doktorky a i přes vzdálenost 80km jsem jela právě do této ordinace.”
“Paní doktorka je velice příjemná a hodná a sestřička velice ochotná.Ordinace je moc hezká prostředí příjemné za mne velice doporučuji .”
“Nejlepší doktorka co jsem potkala .Kdyby bylo vic hvězd tak ji dám milión hvězd.Spravny človek na svém místě.”
“Výborný gynekolog, který nic nepodcení. Jsem ráda, že jsem jeho klientkou. Více takových zdravotníků! 5*”
“Úžasná pani doktorka. Skvělý přístup.”
“Pan doktor Sága je velmi pečlivý a důkladný. Celé těhotenství jsem byla pravidelně a pečlivě sledovaná a radši udělal vyšetření navíc, než aby něco zanedbal. Sestra vždy velice milá a ochotná. Děkuji ordinaci za péči a vždy se ráda vracím.”
“Paní doktorka Staňková je velice profesionální, rozumí výborně své práce a vše dokonale vysvětlí a nic nezanedbá. O své pacientky se velice stará.”
“Moc děkujeme panu doktorovi Rapsovi za jeho péči a pomoc najít cestu k vytouženému miminku. Pan doktor má lidský přístup a hlavně je bez předsudků a díky němu jsme dnes už kompletní rodina. Kristýna & Veronika & Tobiášek”
“Pan doktor je velmi příjemný člověk, pečlivý lékař.”
“Byla to pro me velmi důležitá prohlídka. U paní doktorky jsem byla poprvé. Musím říci, je velká škoda, že takových doktorů neni více. Velice příjemné a milé chovani. Profesionální přístup, tak jak ma být.”
“K paní doktorce chodím já i mé dvě dcery už hodně let.Je vždy milá, pozitivní, profesionální, pragmatická a snaží se vždy vyjít vstříc, stejně jako sestřička, která je na " první ráně" při komunikaci s pacientkami.Je fajn,že naše zdravotnictví má takové lidičky.♥️Děkuji”
“Paní doktorku mohu jen doporučit. Milá, pečlivá, člověk se nebojí zeptat, vše vysvětlí, vyšetření není stresující. Objednání je vždy v co nejkratším možném termínu, není problém poslat e recept. Hezké prostředí, prima sestřička.”
“Super péče, vstřícnost, moderní metody.”
“Paní doktorka je skvělá. Lékařka na svém místě. Má mnoho zkušeností z předchozích pracovišť. Příjemná atmosféra. Skvělá spolupráce, odpoví na všechny otázky. Doporučuji. T.G.”
“Nejsem problémový pacient, chodím jen na preventivní prohlídky a vše vždy probíhá v pořádku.”
“Úžasná sestřička, velice ochotná. Moc pěkné, nové prostory. Pan doktor taky bezva. Větší problém jsem zatím neměla. Chodím tam cca 5 let a nemůžu si stěžovat.”
“Skvělá a milá paní doktorka Matoušová.”
“Pana doktora Svobodu jednoznačně doporučuji (i sestřičky byly příjemné). Měl jsem pocit, že jsem nejen u odborníka, ale byl z něj cítit i lidský přístup, což mám pocit, že je v českém zdravotnictví čím dál vzácnější. Byl jsem zde na jednom zákroku, který dopadl dobře a po něm jsem byl zván ještě na řadu kontrol, tudíž jsem měl dobrý pocit, že je můj stav dále sledován.”
“Skvělý přístup paní doktorky i sestřičky.”