Přehled katalogu
- 22 Firmy celkem
- 2.9 Průměrné hodnocení
- 64% S recenzemi
- 32% S fotografiemi
Nalezeno 22 výsledků
Procházejte gynekologie v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 22 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 2.9/5 na základě 146 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka mě neskutečně mile překvapila svým přístupem. Za 41 let se mi nikdy nestalo, aby mě lékař tak informoval a komunikoval se mnou. Obvykle spíše koukají do počítače a informace předávají tehdy, když se zeptáte. V tom lepším případě. Paní doktorka Valentová popíše co bude dělat, jak to bude probíhat, proč to dělá a jaká jsou možná úskalí a proč. Na vše pacienta připraví. Svěříte-li se se sebemenším problémem, neodkýve bezmyšlenkovitě, ale začne s vámi diskuzi a hledá řešení. Nestraší, ani nenalhává, zkrátka říká věci, jak jsou, ale velmi citlivě. Jsem opravdu velmi mile překvapena a vlastně i smutná, že jsem takového gynekologa našla až v pozdějším věku. Jsem si jistí, že několik problémů, které jsem měla, bych třeba vůbec nemusela řešit. Stejně tak bych chtěla pochválit i laskavost a vstřícnost sestřičky. I to je pro pacienta velmi důležité. Obzvlášť, přichází-li s problémem nebo obavou.”
“profesionální přístup. Nikdy s ničím nebyl problém. Nemám co vytknout.”
“Škoda, že paní doktorka už skončila”
“Moc milá, příjemná paní doktorka.”
“Byla jsem na screeningu v těhotenství ve 13. a 20. týdnu u paní doktorky Smutné a vše naprosto v pořádku, paní doktorka je milá a profesionální, stejně jako ostatní personál. Tuto kliniku doporučuji.”
“Paní doktorka Slavíčková je moc hodná, lidská a především profesionální, vše podrobně vysvětlí. Sestřičky jsou strašně příjemné a ochotné. Čekárna je moc hezky a vkusně zařízená, ani Vám nepřijde že čekáte u lékaře. Moc doporučuji!”
“Moje žena chodila k panu doktorovi. Byla sním naprosto spokojená. Když čekala naši první dceru, tak ji kloudně vyšetřil a hlavně byl opatrny aby se jim nic nestalo. Pan doktor je hodný, milí a opatrný stejně jako sestřička.”
“Výborný doktor. Lidský přístup a velmi příjemný. Na ultrazvuku vše ukáže a vysvětlí. Pobaví se o problému se zájmem a neodbyde člověka pár větama. Už nikdy nikam, jinam pana doktora můžu jen doporučit :-).”
“Příjemný personál,ochota,odborný přístup”
“Paní doktorka i sestřička jsou milé. Chodím sem už asi 15 let a spokojenost. Sestřička sice občas pouští hrůzu, ale to se jí nemůžete divit, když občas vidím s čím vším musí někdy pracovat. Stačí milý úsměv a hezky pozdravit a roztaje. Už se mi taky stalo, že byla "načuřená" a nakonec jsem si s ní i hezky pokecala.”