Přehled katalogu
- 86 Firmy celkem
- 3.2 Průměrné hodnocení
- 72% S recenzemi
- 27% S fotografiemi
Nalezeno 86 výsledků
Procházejte porodník gynekolog v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 86 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 3.2/5 na základě 784 recenzí a hodnocení.
“Nejlepsi lekar , vyslechne a pomuze je dobrosrdecny.”
“Příjemná sestřička a pan doktor je úžasný.”
“Za mě nejlepší paní doktorka na světě! Díky ní mám svého již 13-tiletého syna ❤️.”
“Chtěla bych moc poděkovat sestričce a doktorovi za profesionální přístup, empatické chování ke mě během zákroku (vše vysvětleno předem)a že vše proběhlo naprosto v pořádku. Mohu gyncentrum Sara jen doporučit. Kdybych ještě někdy musela něco takového řešit, tak jedině sem. Mockrát za vše děkuji.”
“Manželka zde rodila podruhé a musíme moc poděkovat celému personálu za připravení opravdu příjemné atmosféry k porodu, výtečné asistence i následné péči jak o miminko tak o maminku. Mohu tuto porodnici včetně sestřiček, doktorek a doktorů velmi doporučit. :)”
“Paní doktorka Čadílková je výborná. Dnes jsem u ní byla poprvé a jejího přístupu si moc vážím. Milá a komunikativní. Prostředí je taky krásné, žádné ponuré místnosti jako u většiny lékařů. Za mě pět hvězdiček.”
“Doporučuji! Vyšetření znamének bylo pečlivé a přístup personálu perfektní.”
“Milý a lidský přístup pana doktora i sestřičky, doporučuji”
“Jsem velmi spokojená jak s doktorkou tak doktorem , oba mají profesionální přístup . Vše na co se zeptám mi vysvětlí bez hanby .”
“Mohu velice doporučit tuto ordinaci - nejsem jejich stálá pacientka, musela jsem řešit akutní gynekologický operativní zákrok a na doporučení kamarádky jsem se objednala sem. Jsem velice ráda, že jsem dala na její radu, v pátek jsem se objednala, v pondělí jsem šla na zákrok. Celý tým byl velice příjemný a chápající, celá situace a průběh zákroku mi vysvětlen, věděla jsem, co mě čeká, informace byly sděleny velice citlivě, celá péče velmi lidsky pojata. Před dvěma lety jsem podobnou situaci řešila v Praze na Bulovce, z čehož mám do teď noční můry a jsem opravdu velice ráda, že jsem tentokrát operaci řešila zde - za tu cestu z Prahy mi to opravdu stálo. Ošetřujícím lékařem byl pan doktor Galát. Tímto celému týmu opravdu moc děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup k pacientům - není to standart.”
“Dekuju P. Doktor diki němu mám zdravého kluka celou dobu těhotenství se o mně dobře staral nejlepší doktor co znám tak hodný a pečlivi a má dobré vychování můžu jen doporučit”
“Paní doktorka je moc hodná,a pečlivá,jsem sní spokojená a doporučuji.”
“Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Vltavskému Aloisovi a jeho zdravotní sestričce za ochotný a obětavý přístup. Moc panu doktorovi děkuji velice mě pomohl.”
“Spokojenost a skvělý gynekolog.”
“Měla jsem hrozný strach po prvé když jsem tam šla, paní doktorka úžasná”
“Super pan doktor. Obě těhotenství jsem chodila k němu a mám krásně zdravě dva syny.”
“Paní doktorka mě neskutečně mile překvapila svým přístupem. Za 41 let se mi nikdy nestalo, aby mě lékař tak informoval a komunikoval se mnou. Obvykle spíše koukají do počítače a informace předávají tehdy, když se zeptáte. V tom lepším případě. Paní doktorka Valentová popíše co bude dělat, jak to bude probíhat, proč to dělá a jaká jsou možná úskalí a proč. Na vše pacienta připraví. Svěříte-li se se sebemenším problémem, neodkýve bezmyšlenkovitě, ale začne s vámi diskuzi a hledá řešení. Nestraší, ani nenalhává, zkrátka říká věci, jak jsou, ale velmi citlivě. Jsem opravdu velmi mile překvapena a vlastně i smutná, že jsem takového gynekologa našla až v pozdějším věku. Jsem si jistí, že několik problémů, které jsem měla, bych třeba vůbec nemusela řešit. Stejně tak bych chtěla pochválit i laskavost a vstřícnost sestřičky. I to je pro pacienta velmi důležité. Obzvlášť, přichází-li s problémem nebo obavou.”
“profesionální přístup. Nikdy s ničím nebyl problém. Nemám co vytknout.”
“Paní doktorka Slavíčková je moc hodná, lidská a především profesionální, vše podrobně vysvětlí. Sestřičky jsou strašně příjemné a ochotné. Čekárna je moc hezky a vkusně zařízená, ani Vám nepřijde že čekáte u lékaře. Moc doporučuji!”
“Moje žena chodila k panu doktorovi. Byla sním naprosto spokojená. Když čekala naši první dceru, tak ji kloudně vyšetřil a hlavně byl opatrny aby se jim nic nestalo. Pan doktor je hodný, milí a opatrný stejně jako sestřička.”
“Nejlepší gynekolozka a péče co jsem kdy za 50 let měla.”
“Píšu recenzi na dětskou doktorku na dětské oddělení. Paní doktorka Svobodová je moc milá a citlivá k dítěti vše mi vysvětlila a chovala se Hezký Doufám že se jí bude v ordinaci líbit za mě ok.”