Přehled katalogu
- 233 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 58% S fotografiemi
Nalezeno 233 výsledků
Procházejte pekárna v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 233 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 92,725 recenzí a hodnocení.
“Vyzkoušela jsem zatím jen skořicového šneka, který byl úžasný a žitný chléb. Oboje velmi chutné a určitě jsem nebyla naposledy. Ceny vyšší, ale to už je v takovýchto pekárnách norma..”
“První návštěva na ochutnávku vzal jsem ořechový chléb, žitný chléb a rohlíky. Vše naprosto bez chybičky a velmi dobré.”
“Fantastický narozeninový dort. Je opravdu talentovaná!”
“Neotřele milý pán, pečivo moc dobré. :-)”
“Trdelník byl výborný a chutnal skvěle.”
“Majitelka obchodu je krásná, zábavná a dělá vynikající chè. 10đ není k dispozici, ale”
“Skvělá firma! Mají výborný bezlepkový chléb a vynikající těsta na cukroví s moc hezkým složením. Když jsem se potřebovala na něco zeptat, komunikace s firmou naprosto úžasná a rychlá. Určitě budu nakupovat dál a doporučuji všem, nejen celiatikům.”
“Skvělé dorty, skvělé cukroví, skvělé naprosto všechno. Vždy a všechno na přání.”
“Měli jsme od cukrářky svatební a i narozeninový dort a byly oba skvělé. Lehoučké, ne moc sladké a nádherně zdobené. Ochutnali jsme loni i vánoční cukroví a vánočku - výborné. Navíc dělá i skvělé marmelády. Doporučuji na 100%”
“Hned po ochutnávce minidezertů bylo jasno, že je Terezka pro naši svatbu jasná volba. Dezerty byly naprosto luxusní, všem moc chutnalo, byli jsme moc a moc spokojeni. Všechno bylo perfektní včetně komunikace. Určitě doporučuju :-)”
“Skvělá káva. Obsluha super poradí , co stojí za to si dát, ale vše vypadá super. Kavárna vypadá krásně.”
“Moc dekujeme za opravdu nadhernou atmosferu na nasi svatbe. Skvely a navic pohodovy servis, nic nebylo problem. Muzu doporucit z celeho srdce.”
“Kaufland Stodůlky (Pod Hranicí 1304/17) je skvělá volba pro pohodlný a příjemný nákup. Prodejna je velká, přehledná a nabízejí široký výběr čerstvých potravin, zejména ovoce, zeleniny a masa, které mají vysokou kvalitu. Oceňuji také ochotný přístup personálu a čisté prostředí.”
“Markét můžeme jen doporučit! Objednali jsme si od ní svatební dort a sweet bar a vše bylo naprosto fantastické. Dort byl nádherný, chuťově dokonalý a hosté si ho i zákusky moc chválili. Makronky? Bezkonkurenční, nejlepší, které jsme kdy měli! Markétka je neuvěřitelně vstřícná, ochotná vám se vším poradit, přizpůsobit jakýmkoli přáním a doladit váš svatební dort a sweetbar až do posledního detailu. Vše proběhlo naprosto bez stresu a s úsměvem.”
“Levnější než v centrální Praze, kvalitní výběr a zajímavé možnosti. Cenné lokální pekařství.”
“Nádherný a moc výborný dort, byli jsme nadmíru spokojeni. :)”
“Měli jsme přesnou představu, jak má naše svatba vypadat. Bohužel jsme oba pracovně vytížení, proto jsme se rozhodli najít někoho, kdo naše představy zhmotní. Před rokem jsme byli jako hosté na svatbě nasich přátel, kde nás mile překvapilo, jak vše do sebe krásně zapadalo jak organizačně tak i designově. Po domluvě se snoubencem jsme se rozhodli využít služeb Eventisty i my a rozhodně nelitujeme a rádi doporučujeme.”
“Včera jsem narychlo koupil jeden z jejich dortů nabízených v OC Flora. Chutove jeden z nejlepších dortů, co jsem kdy měl.”
“Pečivo, které stojí za to. Doporučuji, ochutnejte”
“Objednali jsme svatební dort. Jednak skvely přístup a ochutnávka a také domluva. Ale hlavní bod je vzhled výsledného dortu. Opravdu nádherný. Vřele doporučuji. Jinde bych už nevolil zejména pokud chcete dort dle vlastních představ. :)”
“Za cenu 155Kč, dostanete výborný trdelník, my zvolily jahůdky, hromadu zmrzliny a ještě čokoládou a jahůdku navrch. Je možné si ještě poručit polevu a posyp za další peníze. Ale takhle to bohatě stačilo! Obsluha naprosto milá a usměvavá.”
“Dnes na jídle objednaném přes Slevomat.Pizza byla mooc dobrá.Pan majitel se o nás dobře postaral.Doporučuji návštěvu.”
“Včera 11.12 byl jsem na kafe a byl jsem strašně překvapený. A mladá slečna byla moc hodná. DOPORUČUJU!”
“Velký výběr dortíku a zmrzliny. Milý pan. Doporučuji”
“Dík :) za super servis mohu 100% doporučit”
“Napoprvé jsme objednávali dort pro naši nejmenší a dostali jsme naprosto dokonalý dort, chutný, nápaditý, pohledný. Perfektní servis a výborná domluva tak, aby bylo vše podle našich představ a dávalo smysl. Všem doporučuji!”