Přehled katalogu
- 118 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 64% S fotografiemi
Nalezeno 118 výsledků
Procházejte motorsports store v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 118 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 49,956 recenzí a hodnocení.
“Právě jsem nakoupil moto helmu, pán velmi ochotný a nápomocný, rád přijdu zas!”
“Pokud potřebuješ kvalitní servis pro motorku , tak tady je to místo.”
“Skvělý produkt. Odeslání bylo rychlé. Perfektní sledování. Dobrá komunikace. Byl jsem rád, že jsem dostal klaustrofobické kraťasy velikosti M. V Německu jsem neměl štěstí. Určitě si objednám další.”
“Nedávno jsem zde zakoupil vůz pro rodinu (GSP) Mohu jedině doporučit. Jednání prodejce nadmíru šlechetné a Vše narovinu. Cokoliv prodejce slíbil dodržel. Při předání vozu mi Vše do detailu ukázali a vysvětlili. Měl jsem opravdu pocit, že mi se vším pomohou a jsou tu pro mě. Prostě bomba. 5 z 5 bez výhrady!”
“Opravdu jsou to borci,slušný na nic si nehrají a práci odvádějí suprovou.”
“Vždycky spokojený a personál pozdraví poradi a hlavně úsměv má chodím jsem už dlouho asi 5 let doporučuji.”
“Velká spokojenost, a troufám si říct , že i nadšení. Matt měl velké pochopení pro starou dámu s její italskou guzzi krasavicí. Pro nepojízdnou motorku si dojel, ohledně opravy poslal natočená videa s komentářem. Díky Mattovi může Orel na jaře roztáhnout křídla a vyletět . Servis velmi doporučuji!”
“Ahoj, přidávám druhou část. Tenerka byla na garanční prohlídce, tak jsem se stavil za chlapama. Mimo výborné kávy a ručně kupovoného lineckého mi nabídl velice příjemnou společno při čekání na servis. Moc děkuji Za mě naprosto v pořádku prodejna. Byl jsem již za svůj život v několika moto salonech a prodejnách a tady jsem byl asi nejvíce spokojený. Prodejci naprosto sympatický, žádná arogance, že jdu pro základní Tenerku a ne pro ten nevětší highend. I na pokec se tam moc rád někdy zastavím. Zdar kluci do Y Moto PRG Roman”
“Skvělý lidský přístup a domluva. Dokázali nám opravil elektrickou koloběžku, u které některé servisy tvrdily, že to nejde.”
“Jsem rád že se změnilo jen "jméno" . Vstřícnost a ochota pomoci, poradit a vyhovět zůstává. A i proto se sem rád vracím.”
“Vše top, majitel obchodu je velice ochotný a spolehlivý, takže u něj nakupuji motorsport vybavení již řadu let - doporučuji!”
“V servisním středisku jsem řešil reklamaci své Moto-Guzzi. Prolinal mi olej na motoru. I přes skutečnost, že jsem motocykl nekupoval v K2 moto, již potretí mi vyšli vstříc a naprosto ochotně mi pomohli. Během řešení reklamace mi nabídli i servis, který mě díky souběžnému řešení reklamace a mimosezónim cenám vyšel levněji. Bohužel byly komplikace s dostupností náhradních dilú, ale za to servis nemohl a díky snaze vedoucího servisu se díly povedlo sehnat podstatně rychleji, než byla dostupnost. Jinak veškerý personál je velmi příjemný a mechanik se mi věnoval i po převzetí stroje a vše jsme doladili k dokonalosti. Doporučuji.”
“Od AMZ mám čerstvě Blada / TGB a super, doporučuju!! Mašina splnila očekávání, přístup a support prodejce výborný. Jenom škoda, že showroom musí člověk více hledat, přestože je na hlavní. Doporučuji!”
“Vstřícný a ochotný personál. Nově v prodeji CF-MOTO. Vše je možno vyzkoušet, půjčit.”
“Vše super.. velký výběr.. fajn přístup”
“Milá a velmi ochotná slečna. Příjemný nákup.”
“Dobrý servis, přátelský personál”
“Včerejší návštěva. Naprostá spokojenost. Personál, jak má být. Po pozdravu se zákazníkovi věnuje a přesně ví, kdy nechat zákazníkovi jeho prostor na samostatný výběr a vrátí se ve chvíli, kdy je potřeba. Šla jsem pro konkrétní bundu, kterou vzhledem k nynější výprodeji neměli a přesto po půl hodině podrobného zkoumání jiného zboží odešla spokojená s jinou bundou. Poradili, nabídli i jiné alternativy a nevnucovali kde co, jen aby měli tržby. Nerada nakupuji, ale kdyby byli všude takoví prodavači, tak mě začnou nákupy bavit.”
“Velmi doporučuji, vše proběhlo rychle a hladce. Férové jednání.”
“Velký výběr zbozi pro cyklisty a biker”
“Nabidka historickych a sportovnich vozu”
“Všechno bylo v pořádku, opět rád/a”
“Vyřídil jsem, co jsem potřeboval. V pohodě..”