Katastrofa, absolutní nezájem o zákazníka. Chtěl jsem se objednat do servisu se závadou, a to s motorku, kterou jsem kupoval přímo u K2 moto. Na emaily nereagují, telefony neberou, podařilo se až při osobní návštěvě. Motorka odevzdána, nic se nedělo (předpokládal jsem, že čekají na dodání dílu), po 3 týdnech jsem se dovolal s tím, že stále zjišťují co je asi za problém. Od té doby absolutní ignorace, další telefony neberou, musel jsem po dalších dvou týdnech dojít opět osobně a bylo mi řečeno, že je potřeba nový díl. Tento jsem dodal do 4 pracovních dní na servis. Dále opět ignorace, znovu návštěva s odpovědí „jo tamhle stojí, je to hotové“. Výsledek? Vyměněný jeden díl, celková práce 2 hodiny a K2 motu to zabralo 2 měsíce. Z jejich strany ani jediný telefonát, žádná informace, všeho jsem se musel osobně domáhat. Tedy servisní návštěva, která by jinde trvala max týden, zde zabrala 2 měsíce a asi 3-4 osobní návštěvy. Hlavně, že všichni zaměstnanci jsou stále vysmátí a v pohodičce. Mě už tam nikdy nikdo neuvidí. A zas napište, že se zlepšujete, že toho máte dost, to se neomrzí.
Fotografie
Recenze
-
Milan Krtek ★☆☆☆☆
-
Jaroslav Sehan ★☆☆☆☆
Nevím na co tam je pán prodejce? Byl jsem tam dvakrát se synem se zájmem o Tuareg . I když jsem v prodejně strávil vždy skoro půl hodiny tak zájem žádný. Naprosto žádný. Dnes řešil prodejce veselý dlouhý telefonát se známým na téma: jaká byla dovča ?:-) Chápu, že zákazníci ho asi jen otravují. Tak jsem se domluvil o patro výše a motocykl jiné značky objednal tam.
-
Libor Pechacek ★☆☆☆☆
Obchod - moto (P. Hrubant) i doplňky - doporučuji. Servis si rozhodněte sami. Kupoval jsem Piaggio Beverly 400 v dubnu 2022. První servis u K2 moto po 1000 km, skoro OK. Na faktuře nebyl převodový olej, takže předpokládám, že na servisu tento bod plánu vynechali. Drobnost. Pak mě nechala motorka dvakrát na silnici. Nefunkční palivová pumpa, která se však zase po několika hodinách rozběhla. Bohužel pokaždé v sobotu. To se na servis nedovoláte ani o radu, natož nějakou větší pomoc. S touto závadou jsem dal v červenci 2023 motorku na záruční opravu. Prý je potřeba pumpu vymontovat, opsat sériové číslo a dotázat se u výrobce, jestli reklamaci uzná. Bude to trvat asi měsíc. Za dva tři týdny si mám zavolat, jak to jde. Po třech týdnech volám, ale nikdo telefon nezvedá. Volám i na dílnu - také žádná odezva. Dva týdny se zkouším dovolat. Nemám to na Vrbovku zrovna blízko a jet tam jen tak se zeptat je celkem drahé. Pak konečně na příjmu oprav telefon zvedli. Nastoupil nový přijímací technik. Jsem rád, že mám zase kontakt. Ptám se na motorku, prý zjistí stav. Za chvíli volá zpátky, prý že je oprava rozpracovaná. Předchozí příjímací technik nepředal moto do dílny, či tak něco, a celou dobu stála ve skladu. Budiž, stane se. Po týdnu je servis hotový. Trochu jsem se divil, že pumpa tak rychle vyměněná, ale třeba i já můžu mít štěstí. Když přijdu na servis, nechám si vyjet fakturu a ptám se, kde tam je záznam o výměně pumpy. Chvíli jsme se bavili a ukázalo se, že ta záležitost nějak zapadla. Udělali jen diagnostiku a roční servis. Další dva týdny na konečné provedení výměny pumpy. Motorku jsem převzal začátkem října. Sečteno podtrženo, první pravidelný servis jsem po K2 moto dodělával sám. Záruční oprava palivové pumpy mě stála tři měsíce bez motorky a zvýšené náklady na dopravu, protože jsem v té době musel používat auto. Dále pak mnoho pokusů dovolat se na servis a příjem, přes půl dne cestování tam a zpět kvůli nedodělané opravě a téměř 4000 Kč za běžný roční servis (extra čas na dílně pro aktualizaci map motoru). Edit 2025 - motorka je po záruce, prvně jsem si dělal údržbu sám. Do motoru nejde nalít předpisových 1,4 l oleje. To by bylo přes horní rysku. Při výměně jde dát max. 1,3. Na fakturách z K2 moto mám napsáno 1,4 a 1,5 litru. Změřil jsem, kolik oleje jsem z motoru vypustil - jeden litr. Tak doufám, že mi motorka nežere olej rychlostí půl litru za rok. To by mě hodně znepokojovalo.
-
Milan Hirsch ★★★★★
V servisním středisku jsem řešil reklamaci své Moto-Guzzi. Prolinal mi olej na motoru. I přes skutečnost, že jsem motocykl nekupoval v K2 moto, již potretí mi vyšli vstříc a naprosto ochotně mi pomohli. Během řešení reklamace mi nabídli i servis, který mě díky souběžnému řešení reklamace a mimosezónim cenám vyšel levněji. Bohužel byly komplikace s dostupností náhradních dilú, ale za to servis nemohl a díky snaze vedoucího servisu se díly povedlo sehnat podstatně rychleji, než byla dostupnost. Jinak veškerý personál je velmi příjemný a mechanik se mi věnoval i po převzetí stroje a vše jsme doladili k dokonalosti. Doporučuji.
-
Frantisek Kolar ★☆☆☆☆
Opravdu špatná zkušenost. Jak říkají ostatní ignorace neschopnost se s ním zkontaktovat směj se vám do očí nepotřebuju řešit Vaši zakázku budu si muset najít nový servis
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa K2 moto Aprilia Moto Guzzi Vespa Piaggio?
K2 moto Aprilia Moto Guzzi Vespa Piaggio se nachází na adrese Vrbova 19, 147 00 Praha-Praha 4, Česko
Jaké je telefonní číslo K2 moto Aprilia Moto Guzzi Vespa Piaggio?
Můžete kontaktovat K2 moto Aprilia Moto Guzzi Vespa Piaggio na čísle +420 734 743 880
Jak se dostanu k K2 moto Aprilia Moto Guzzi Vespa Piaggio?
Trasu k K2 moto Aprilia Moto Guzzi Vespa Piaggio najdete zde odkaz