Přehled katalogu
- 579 Firmy celkem
- 3.3 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 579 výsledků
Procházejte lékárna v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 579 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.3/5 na základě 88,201 recenzí a hodnocení.
“Dodáno zboží z eshopu spokojená”
“Normální lékárna co není objednání. Nechodím pro rady to konzultuji s lékařem nebo s Googlem. Pokud potřebuji poradit vždy jsem dostal radu o kterou jsem požádal. Nikdy se nikdo nechoval tak že obtěźuji je to o slušnosti slušně se zeptám a také vždy dostanu takovou odpověď. Slušnost začíná již u dveří pozdravem což je pro někoho problém a bohužel vyjadřovací schopnost také některých lidí jsou špatné paní lékárnice nemá věšteckou kouly.”
“Všude uklizeno Příjemný personál Akční ceny Rychlé odbavení”
“Musim ocenit přístup seniorní lékárnice, která skutečně hledá se zákazníkem pro něj nejvýhodnější variantu”
“Vždycky ochotné dámy, vždy poradí....při problémech hledají a nalézají řešení....radost s nimi komunikovat !!”
“Paní s brýlemi a kratšími vlasy je přesně příklad toho, jak má pracovník ve zdravotnictví pracovat, vysvětli co a jak vůbec nepospíchá, aby člověk přesně věděl jak lék nebo předmět užít.”
“S touto lékárnou a hlavně lékárnicemi jsem vždy velký spokojená. Vždycky mi nejlépe poradí a ja vím jak vše užívat. Můžu jen doporučit přijít si sem a nechat si poradit”
“Obchod se dvěmi vchody. Ten napravo je klasický vietnamec, spousta různého pití a jídla pro nouzi. To nalevo je něco jiného, spousta oblečení napodobující známé značky a k mému překvapení obrovské množství ptákovin všeho druhu - baterky, nářadí, kryty na telefon, dokonce i meč. Prostě co vás jen napadne.”
“V této prodejně Teta nejsem poprvé a zajisté ne naposled. Krásná, čistá, voňavá provozovna, široký výběr sortimentu za příznivé ceny. Navíc mě příjemně překvapuje pozitivní přístup personálu. Moc děkuji, asi takhle si představuji moderní drogerii v dnešní době. Všem doporučuji drogerii Teta na Vinohradech.”
“Je to sice trochu z ruky, ale s dopravou zdarma se vyplatí přijít osobně, i na místě je slušný výběr produktů. Paní je velice milá a potěšil mě dárek k nákupu, který jako by mi vybrala na míru”
“Skoro spokojena po každé návštěvě, jen někdy je vyprodáno to, co potřebuji . Prodavačky jsou příjemné a ochotné.”
“Byla jsem 2x vždy měla štěstí na stejnou paní (5.9. Odpoledne) velmi mila, profesionální, dokáže poradit, ale nevnucuje sebe ani zboží za každou cenu. Velmi příjemné”
“Nejlepsi lekarna. Bezkonkurencni ceny za leky a profesionalni lidsky pristup.”
“Velký sortiment zboží. Příjemná mladá obsluha a pan majitel, vždycky pokecáme. Plus mají tam deutsche a italiano výrobky, které jen tak běžně neseženete.”
“Velice dobrý obchod a obsluha byla milá. Návštěvu jsem si moc užila”
“S úklidem jsem velice spokojený. Uklízečky jsou velice pečlivé a vstřícné. Ceny také v pohodě. Prostě si nemohu na nic stežovat.”
“Super lékárna s velkým množství léků, hodný personál a mají non-stop”
“Musím pochválit tuto lékárnu, objednávka receptu byla předána v 100% požadavku. Po 3 neúspěšných návštěvách jinde zde měli vše. Skvělý přístup, ještě jednou Děkuji.”
“Je taková malinká ... Trochu dražší... Ale zase byla jediná co měla léky který měli výpadek ...”
“určitě doporučuji. velmi ochotné a vstřícné lékárnice. jezdím jen jsem i když některé léky si musím objednat.”
“Paní lékárnice byla milá a ochotná a poradila mi, co jsem potřebovala vědět.”
“Spíš víc doporučuji lékárnu u polikliniky, která má mimochodem nižší ceny, ale tahle je asi větší, myslím, že nabízí výdej objednávek online, které si přijdete jenom vyzvednout. Od léků až po opalovací krémy. Otevřeno by mohli mít i o víkendu, ale na zapadlé sídliště se to dá čekat. I obsluha dostává 5 hvězdiček za ochotu a milé chování. Hned vedle je supermarket a nějaké restaurace.”
“Dr. Max jako každý jiný. Sice menší pobočka, ale sehnal jsem tu vždy to, co jsem potřeboval. Velkou výhodou je, že tu mají otevřeno i o víkendu vzhledem k faktu, že se nachází uvnitř Kaufland komplexu. Tudíž to je i záchrana pro nemocné, pomoc pokud potřebují něco z lékárny právě o víkendu.”
“Velmi hezká a přehledná lékárna s bohatým sortimentem a ochotným personálem. Z vlastní zkušenosti vím že to za tarou není žádný med, ale vždy dostanu to co potřebuji a pokud zrovna nemají doporučí ekvivalent. Za mě doporučuji všemi deseti.”
“Super obchod, který je sice dost starý, ale je naprosto gigantický uvnitř. Velký výběr všeho od hodin, přes lepicí pásky, krabice, zámky, žárovky, plyšáky, jídlo, pití, alkohol až po tuny oblečení.”
“Dnes jsem navštívila prodejnu KIK na Obchodním náměstí v Praze 4. Neskutečný nepořádek- stojany neuspořádané - oděvy nesrovnané, všude krabice, spodní prádlo rozhrabané, prostě nemohu ani popsat. Připadala jsem si jak ve skladu v Sapě. Jedna prodavačka po celou dobu mé přítomnosti hlasitě telefonovala (patrně) s kolegyní. Bavili se o výplatě....Na moji poznámku a nepořádku reagovala paní na pokladně, že jsou po zboží. To ale přeci není argument. Navíc nepořádek byl všude a ve všech regálech , stojanech ve všem zboží. Na první pohled nebyl momentální.”
“Se supermarketem mám pouze pozitivní zkušenosti. Doporučuji! Navíc sem chodím vyzvedávat zboží od Zásilkoven atd. - celkem jsem vyzvedl minimálně 100 balíčků a odeslal ještě více, vždy se mi maximálně ochotně snažili pomoci, i když např. nešel terminál Zásilkovny. Po nějaké době, už vás znají a vše je ještě lepší. Proto mě i překvapilo několik hrubých komentářů zde v recenzích. Lidé by si opravdu měli uvědomit, že se primárně jedná o supermarket a tyto balíkové služby, kde z toho má prodejna několik korun za balík, jsou navíc a v tom obrovském množství to zvládají skvěle. Navíc nejsou vlastníky oněch služeb ale jen prostředníci a proto se musí řidit pravidly, které nevytvářejí. Každou situaci podrobně v komentářích vysvětlují a to také není samozřejmé. Moc děkuji za tento obchod a za vždy milé přivítání, byť si jdu jen vyzvednout zásilku.”