Přehled katalogu
- 579 Firmy celkem
- 3.3 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 579 výsledků
Procházejte lékárna v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 579 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.3/5 na základě 88,201 recenzí a hodnocení.
“Děkujeme Romaně za nadstandardní přístup k zákazníkovi. Trošku jsme zpanikařili při ztrátě mobilu v prodejně, velice ochotně nám pomohla (i když jsme ho celou dobu měli v tašce) děkujeme a omlouváme se. Pokud čte někdo z vedení, dejte jí přidáno. Ukázkový přístup k zákazníkům. Díky ní budeme chodit sem do DM.”
“Na 100% doporučuji vybrat si tuhle prodejnu ke svému nákupu. Ať už ke klasickému, kdy chodíte od regálu k regálu a nebo (což je teď můj oblíbený způsob nakupování) expresní vyzvednutí objednávky z internetu. Přijdete k jakémukoli pracovníkovi, poprosíte že máte expresní objednávku, oni si řeknou o jméno a kód (číslo) objednávky a vydají vám jí. Všichni, s kým jsem se zatím potkala hrozně milý, ochotní lidé a já děkuju za tuhle možnost a že tuto možnost dotahuje i takto příjemný personál.”
“Profesionální přístup, moc příjemné prostředí :)”
“Špičkový servis, pohodové a bezproblémové jednání, vždy vstřícně pomohou”
“Skvělý přístup, profesionalita, ochota. Nejlepší lékárna na světě :-)”
“Příkladná ochota,skvělý sortiment”
“Dobré skladnění a výborná obsluha.”
“Máji otevřeno nonstop!!! Skvělý”
“Nově zrekonstruovaná lékárna, s možností objednání léků do odpoledne. Příjemný mladý personál a dokážou zjistit dostupnost léčiv ve všech BENU v Praze.”
“Pro někoho, kdo není místní, najít lékárnu nemusí být snadné. Já jsem ji hledala nahoře, kde jsou restaurace, office a kavárna. Až když jsem to vzdala, všimla jsem si, že vedou schody někam dolů k metru, a tam byla :)… Příště už budu vědět. Jinak v lékárně samozřejmě standardní služby a milá obsluha, které mám na Benu lékárně ráda.”
“Lékárna je dobře síťovaná pár kroků od tramvaje. Je tu jak volný prodej a e-shop tak na předpis.”
“Velmi ochotný personál co se vám nebojí poradit.”
“Jako klient OZP se zde vyplatí nakupovat. Jinak běžná lékárna, s milým personálem, kde dobře poradí a jsou ochotní produkty, které nejsou skladem objednat, pokud je má dodavatel v katalogu. Před koncem měsíců října a března asi bude vždy narváno díky bonusovému programu OZP.”
“Výborná lékárna, kde lékárnice nejdou jen prodavačkami, ale opravdu ví, co dělají.”
“Ná základě dnešní návštěvy si dovoluji napsat pár slov. Od zaměstnanců lékárny se mi dostalo jen a pouze profesionálního a lidského přístupu. Řešený problém promptně vyhodnotili, navrhli patřičné řešení a zároveň mne erudovaně informovali o aplikaci léčiv a případných kolizí s jinými účinnými látkami. To vše za doprovodu milého a vstřícného zacházení. Děkuji a zdravím team Dr. Max na pobočce Strašnická.”
“Bydlím kousek , tak sem chodím dost často . Eskalátory sice nefungují ( už dlouho ) , ale nad Albertem máme novou pekárnu a masnu , také nehtové studio a prodej nábytku , papírnictví a drogerii , takže co neseženete v Albertu , to najdu nad ním . Z boku je i malá hospůdka , takže je i kde se posadit na jídlo i pivko , když ho máte rádi . Za mě 100% .”
“Obchod změnil majitele a kvalita se o 100% zlepšila. Obchod je čistý a obsluha velice příjemná.”
“Nevím, možná chodim kolem.Ale když kolem chodim,tak to najdu a,,,doplním.”
“Prodavačky jsou ochotné pokud je požádáte o pomoc, jinak stojí u pultu, což mně vyhovuje víc, než když vám prodavačky neustále krouží za zády. Mám ten obchod rád.”
“Albert Radotín je vynikají obchod. Mají tam vždy čerstvé a kvalitní potraviny. A velmi levné.”
“Obsluhující madam mě poskytla věrnostní kartičku, kterou jsem použil na otevření zabouchnutých dveří. Body na to sice už neposbírám, ale lovebrand mám jasnej, díky Paní”
“Tuhle prodejnu mám moc ráda. Paní prodavačky jsou tu milé a oproti jiným blízkým prodejnám je tu vždy málo lidí.”
“Přišla jsem si pro tužku na rty, kterou je strašně těžké najít v milionech věcí, co DM má. Zaměstnankyně Dominika mi ji našla hned a udělala pro to maximum. Moc jí děkuji, opravdu to na mě udělalo dojem!”
“Drogérie - nenadchne, neurazí. Zatím měli vždy vše, co jsem potřeboval. Bezproblémové.”
“Potřeboval jsem nějaké prášky, rychle jsme vyřešili a obsluha byla milá, znalá a vstřícná. Moc děkuji.”
“S touto firmou jsem nadmíru spokojen. Objednané zboží je během pár dní k vyzvednutí. Komunikace na jedničku a snaží se se vším poradit. Jen tak dál!”
“Milá, vstřícná, napomocná a rychlá, přesně to co jsem potřeboval:)”
“Lékárna přímo v prodejně Rossmann..”