Recenze

  1. Ladislav Jurčík ★☆☆☆☆

    Jen jsme se koukaly na veliskosti tricek a nejaka PRAVDEPODOBNE prodavacka po nas zacala rvat ptate se proc jsem rekl pravdepodobne nemela ani tu cedulku co maji nosit rvala po nas a proste hruza obsluha nevychocana

  2. Jakub Kasanda ★★★★☆

    V Kiku mají taky kdejaké zboží všeho druhu, což je super. Trochu mi ale vadí, že je Kik víc světový a když člověk chce něco sehnat a českým nápisem, nemá moc šanci. Všude je vesměs angličtina. Mně samotnému to nevadí, ale jiným by mohlo. A občas je také hůř průchozí ulička a oblečením, protože ho tam je až příliš, což ale může být i danými prostory. Jinak ale jsem se sortimentem vesměs spokojen.

  3. Maria Gosudareva ★☆☆☆☆

    Dnes 29.8. V v 11:30 jsem byla nakupovat v kiku na obchodním náměstí na Praze 12. Měla jsem tu smůlu že jsem narazila na vaši neskutečně nevychovanou prodavačku. Když jsem přišla k pokladně tak jsem samozřejmě zdvořile pozdravila, paní prodavačka si mě ale nevšimla jelikož se právě s někým vybavovala o osobních záležitostech. Tak jsem pozdravila znovu a řekla že budu chtít platit kartou. Paní se na mě poté podívala a pozdravila mě tak jsem znovu požádala o platbu kartou paní však nic nedělala a jen mě znovu pozdravila. Svým ironickym úsměvem mi dávala na jevo že po mne chce abych ji znovu pozdravila. Raději jsem jsem ji tedy již po třetí pozdravila abych mohla odejít. Chtěla bych jen připomnout že pozdrav z mojí strany je jen slušnost a nikoliv povinost abych získala svůj produkt navíc je to její chyba že mne neposlouchala.

  1. Gabriela Nováková ★★★★★

    Rekonstrukce prodejny se vyplatila. Obrovský rozdíl, prodejna je prostorná, regály vysoké a zboží hezky vyrovnané a přehledné. Před rekonstrukcí byla návštěva prodejny peklo (málo místa, moc zboží v nízkých koších a vše bylo vyskládané po zemi, skákali jste přes lidi a přes zboží, člověk se tam bál i otočit, aby něco nerozbil). Nyní se zde velmi příjemně nakupuje.

  2. Martina Waltetova ★★☆☆☆

    Vždy jsem tu ráda nakupovala. Nicméně už dost dlouhou dobu v nadměrných velikostech se nedá nic sehnat. Dříve jste měli krásné oblečení a teď jste se hrozně zhoršili. Strašně mě to mrzí a mrzí mě, že se oblečení nijak neobmenuje. Už minimálně půl roku to stejné, nevzhledné oblečení.

  3. Jarka Káchová ★★★★★

    Dnes jsem navštívila prodejnu KIK na Obchodním náměstí v Praze 4. Neskutečný nepořádek- stojany neuspořádané - oděvy nesrovnané, všude krabice, spodní prádlo rozhrabané, prostě nemohu ani popsat. Připadala jsem si jak ve skladu v Sapě. Jedna prodavačka po celou dobu mé přítomnosti hlasitě telefonovala (patrně) s kolegyní. Bavili se o výplatě....Na moji poznámku a nepořádku reagovala paní na pokladně, že jsou po zboží. To ale přeci není argument. Navíc nepořádek byl všude a ve všech regálech , stojanech ve všem zboží. Na první pohled nebyl momentální.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa KiK Textil - Diskont?

KiK Textil - Diskont se nachází na adrese Obchodní nám. 1590, Modřany, 143 00 Praha-Praha 12, Česko

Jak se dostanu k KiK Textil - Diskont?

Trasu k KiK Textil - Diskont najdete zde odkaz

Advertisements