Přehled katalogu
- 2,055 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 2055 výsledků
Procházejte kavárna & coffee shop & bar v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,055 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 1,187,158 recenzí a hodnocení.
“Skvělé espresso pro dobrou věc. Příjemný příspěvek na neziskové organizace.”
“Dneska jsme s kamarádkou navštívily opět čokoládovnu, velice rády se sem vracíme, úžasný sortiment a ochotná obsluha, zakoupily jsme si dnes poukazy a slečny byly velice milé a ochotné . Příště zase určitě dorazíme . Klára , Marťa”
“Hezká kavárna s dobrou kávou a vybornými dortíky. ❤ Objednávat se musí u pultu, obsluha je milá. Kavárna je zároveň obchod se sportovním oblečením, ale je to vedle sebe, nijak to neruší ty, co chtějí jen sedět a pít kafe.”
“Výborné jídlo! Rád sem chodím na burger, neboť je konzistentně výborně propečený. Housky si pečou sami a zeleninu dováží od kvalitních farmářů. Mistr mi dával ochutnat rajčata, která do burgerů dávají a sdílel se mnou svou radost z nich. Polévka je absolutní poklad a miluju ji. Je také příjemné, že točí pivo z Vinohradského pivovaru. Prostor je zároveň útulný a dobře rozvržený. Mnohdy se bavím tím, že putuji okem po obrazech. Chodím sem opravdu rád. Díky za toto Moje místo!”
“Příjemný retro bar, rodinná atmosféra. Výběr z více druhů točených piv, dobré víno.”
“Kavárna v komunitním centru. Dobrá káva a zákusky.”
“Od té doby, co jsem poznala tuto kavárnu, stala se mou nejoblíbenější a když mám možnost, zajdu sem. Mají výtečnou kávu, širokou nabídku soft drinků (vřele doporučuji Karáskovu - Kladenskou limonádu), vždy čerstvé chlebíčky..., mohla bych pokračovat. Ale co je nej, je ta báječná přátelská, domácky - pohodová a přitom profesionální atmosféra....., to je pro mne osobně nejvíc. Skvělé zajít na skleničku, posezení před kinem či jen tak s kamarádkou, partnerem...☺♥.”
“Klidné místo, teplá jídla včetně polévky nebo i studená drobná jídla k pivu. Točí Krahulika 11 nebo Artikulatora. Dobrý výběr kávy”
“Zastavil jsem se zde při vyzvedávání objednávky v Alze. Dal jsem si filtr a musím říct, že káva od Doubleshot je opravdu skvělá. Pokud dorazíte hned na otevíračku v 8h, počítejte s tím, že snídaňová nabídka bude teprve vznikat – vitrína se začala plnit až kolem 8:20. Ochutnal jsem chléb s kuřecím masem a pestem a byl výborný. Určitě se sem rád znovu vrátím.”
“Zátiší je velmi útulná restaurace s výborným jídlem… vždycky jsme si pochutnali :). Obsluha je příjemná a usměvavá, rádi se sem vracíme.”
“Navštěvuji Fruitisimo pravidelně, protože pracuji hned vedle, a zatím jsem vždy odcházel spokojený. Obsluha je vstřícná, nabídka pestrá, suroviny čerstvé. Oceňuji také to, že i ve chvílích, kdy je víc zákazníků, personál zvládá situaci s klidem a profesionalitou. O to víc mě mrzí některé negativní komentáře, které se mi nezdají úplně spravedlivé. Věřím, že lidé za pultem si zaslouží spíš poděkování než kritiku, která často víc vypovídá o náladě pisatele než o samotném podniku. Přeji týmu hodně sil a pozitivních zákazníků.”
“1 | Nadčasová kavárna, ve které se současně lze najíst a podstoupit diagnostické vyšetření. Kdo věří biohackingu, doplňkům stravy atd., bude zde nadšen. 2 | Mně se líbilo prostředí plné zeleně, je to taková malá džungle. Na člověka to působí příjemně. 3 | K nápojům i jídlům mají skoro až vědecký přístup, vždy v sobě kombinují trendy suroviny a jsou servírované tak, aby to vypadalo dobře na fotce. Chuťově výborné. 4 | Ceny jsou výrazně nadprůměrné. Flat white za 100 Kč, signature káva za 185 Kč. Nicméně odpovídají konceptu. 5 | Lze zde platit pouze kartou, hotovost neberou. 6 | Personál byl milý a snaživý.”
“Podnik, který jsem navštěvovala v průběhu svých studií. Od té doby prošel parádní proměnou, ale příjemná atmoška a skvělá jídla zůstala zachována. Doporučuji smažák vlastnoruční výroby v domácí housce a taktéž domácí božský to•nic.”
“Velmi příjemná čerpací stanice takřka se stoprocentním výběrem všech tankovanych produktů schází jen adBlue ve stojanu Je možné ho zakoupit na prodejně v kanystru Za vyšší cenu. Čerpací stanice má také vlastní automatickou myčku ve vyšší kvalitě, Doporučuji na tmavší laky vozů vybrat program s voskem, cena je akceptovatelná program je detailní až na zakončení modelu Combi kde ne zcela vyčistí vrchní část okna pod spoilerem doporučuji vzít ubrousky dostupné na stojanech a vozidlo dotřít v tomto prostoru včetně prostoru za zrcátky. . Uvnitř čerpací stanice velmi milý personál většinou ve dvo členech je zde také sezení k odpočinku včetně usb k nabíjení mobilního telefonu.”
“Absolutně nechápu kde podle cedulek paní Markéta s Panem Tomáše bere vždy tu energii a příjemný přístup vůčí zákazníkům a to i ve tři ráno... Jezdím tam 3x cca týdně a vždy všechno v pořádku. Někdy kafe a teď se chystám i na čaj. Robertek”
“Přístup obou paní u pokladny je skvělý – s takovým jednáním se člověk dnes jen málokdy setká.”
“Před chvilkou jsme se cestou na benzine stavili a ten parek v rohliku byl oproti ostatním cerpacim stanicím napopsatelny...naprostá bomba:D obsluha skvělá. Děkujeme:)”
“Za nás spokojenost....První zastávka před výjezdem na výlet.....Dostalo se nám všeho, co jsme zrovna potřebovali a příjemná obsluha byl velmi milý bonus.....určitě zavítáme zas”
“Dnes v noci jsem se zastavil a musím říct ze výborná zkušenost musím říct ze dvě milé a vstřícné prodavačky mě obsluhovali uz dlouho jsem se s takto příjemnou obsluhou nesetkal parky také byli vynikající takže hodnotím 100% určitě se zase zastavím”
“Vše v pohodě. Jezdím sem na myčku a auto vždycky krásně umyté. Aplikace je super, nemusíte ani vystupovat z auta, pomocí aplikce vyberete program mytí, zaplatíte a jedete rovnou dovnitř :-)”
“perfektní digitální huštění pneu - nehodí se na kola (nemá ani redukci) ale na auto nejlepší široko daleko doporučuji čistá benzinka - super!”
“Nejlepší čerpací stanice pro mě, Dobrý servis”
“Jedna z těch menších pump ( co taky čekat když je skoro poslední před Prahou ) , chlápek na směně byl milej i když bylo před půlnoci, za mě OK:)”
“Čerpací stanice je čistá a dobře udržovaná. Obsluha byla rychlá a příjemná. Ceny jsou přijatelné.”
“Jeli jsme večer na benzínku, setkali jsme se s obsluhou (pan Petr a paní Mirka) a musím říci, že profesionálnější přístup jsem nezažila. Objednali jsme si hotdogy a vše udělali dle našich požadavků a přaní. Lepší obsluhu jsem nezažila! 5 hvězd! :) Děkujeme!”
“Krásné a přívětivé místo hlavně pro studenty, kteří zde mají skvělé jídlo i zázemí. Rozhodně oceňuji širokou nabídku, důraz na kvalitní suroviny i nádobí na půjčení či mikrovlnku na ohřátí si vlastního jídla.”
“Cukrárna je situována v klidném prostředí. Nabídka zákusků, kávy a jiných laskomin je obrovská. Zákusky si paní majitelka a cukrářka v jedné osobě vyrábí sama a nemá konkurenci. Její větrník je spíš velikosti větráku. Příjemné, čisté prostředí s nádechem rodinné atmosféry je důkazem, že se tu pracuje od srdíčka. Lepší cukrárnu na Kladně nenajdete. Dortíky jsou poctivě vyrobené z kvalitních surovin, žádnej bakelit potřísněný „Amerikou ve spreji“. Mám to tam rád! :-)”
“zkoušel jsem v rámci Colours of Ostrava a absolutní spokojenost. Příjemná a usměvavá obsluha i v pozdním večeru byla další plus. Doporučuji!”