Přehled katalogu
- 135 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 135 výsledků
Procházejte dermatolog v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 135 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 14,719 recenzí a hodnocení.
“Na klinice Asklepion jsem velice spokojená. Paní doktorka a sestřička byly opravdu velice milé při ošetření i po zákroku. Precizní přístup a opravdu velice ráda se za nimi vracím. Vše krásně vysvětlili jak se o vše starat v domácí péči. Opravdu jsem s nimi moc moc spokojená.”
“Vždy ochotná a usměvavá paní lékárnice. Se vším vždy dobře poradí. Když jsem potřebovala co neměli na skladě, obratem dodali. Děkuji.”
“Po první návštěvě musím velice kladně ohodnotit profesionální a hlavně lidský přístup sestřičky na recepci. Pan doktor Junášek sympatický profesionál. Prostředí příjemné. Vřele doporučuji.”
“Dnes jsme byly s dcerou u paní doktorky. Každá se svým problémem. Pani doktorka je velice příjemná, vstřícná, vše do detailu vysvětlí, poradí. Velice milé jednání. Nepochopím, proč se zde objevují některé negativní komentáře. Byly jsme obě s dcerou spokojené. Sestřička, také příjemná, milá a hlavně i ona znalá věci. Moc děkujeme. Více takových lékařů. Dnešní návštěvu hodnotíme na 1* .”
“Hodnotit místo, kde berou krev je možná divný, ale paní/slečny zde byly tak neodolatelně pozitivní, vtipné a příjemné, že nemůžu jinak! Přátelská atmosféra, žádné otrávené obličeje ani zbytečné čekání, prostě vše co si člověk může přát, když jde na něco tak nepříjemného jako je odběr krve.”
“Naprostá spokojenost. Profesionální přístup a ochota pátrat po problému do hloubky :-)”
“Velice spokojená, skvělý, profes. přístup lékařů, sestřičky milé, nápomocné, ochotné. Zkušenosti z června 2025 i října 2025 shodné.”
“Včera jsem byla zde na kožním odd. Dnes zde byl můj partner. Neuvěřitelně vstřícný postoj lékařek k nám pacientum. Nesrovnatelná péče s jinou ambulanci,kterou jsme navštívili dříve. Mohu jen doporučit a předchozí čekání se dá v klidu zvládnout. Děkuji vám ještě jednou.”
“Dobrá dermatologie, kvalitní lékařka. je to super že možná udělat rezervace přes email, odpovídá dost rychle.”