Přehled katalogu
- 135 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 135 výsledků
Procházejte dermatolog v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 135 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 14,719 recenzí a hodnocení.
“Polikliniku Parník mám ráda . Všichni doktoři na jednom místě , od rentgenu až po chirurgii , nosní , ušní , kožní , oční , urolog , neurolog , dietolog , dětský doktor , no prostě na co si člověk vzpomene . V přízemí lékárna , jídelna , toalety , odběr krve , fyzioterapie , ale i malá kantýna , když čekáte déle a chcete jen skočit na kávičku a něco malého , ať už sladkého , či slaného . Z druhé strany budovy je i veterina , velké parkoviště . Navíc to mám kousek , v docházkové vzdálenosti .”
“Skvělý personál (lékaři, sestry i pomocný personál) - všichni byli velmi milí, komunikativní. Komplexní screening byl velmi důkladný, podává skutečně velký přehled o aktuálním zdravotním stavu. Jediné, na čem bych osobně zapracoval, je design a vnitřní vybavení kliniky, které už úplně neodpovídá aktuálním trendům, ale spíše době kolem roku 2000 (nábytek, inventář, některé části technického vybavení) - myslím si, že u kliniky tohoto typu jde o zásadní věc a že je zde určitý potenciál ke zlepšení.”
“Skvělá paní doktorka Mudr. Savchuk! Děkujeme za nadstandartní péči. Její přístup k dětem byl úžasný.”
“Děkuji Panu doktoru za absolutně skvělí výsledek po aplikaci botoxu.Hned po zákroku viditelný výsledek bez komplikací a obtíží . Moje mračivka je pryč ! Děkuji a moc doporučuji všem ženám , které váhají !”
“Možnost jít na dermatologii dříve než za půl roku ❤ Ve vybrané časy se 16 šťastlivců může zapsat a vyčekat si svůj termín. Na jednoho pacienta 10-15m. Můžete mezitím odejít pryč. Když přijdete pozdějii, sestra vás vezme přednostně stejně jako dusíkáře. Dr. je milá, sympatická a pomohla mi.”
“Velmi příjemná klinika, individuální přístup, žádná masová klinika, na které jedou reklamu celebrity. Výborná zkušenost s IPL, profesionální přístup a přístroje, které ty na domácí použití nenahradí. Čisté prostředí a nikdy nečekám. Po zákroku jsem neměla žádné problémy, precizní práce. Děkuji”
“Léčba i pravidelné kontroly na onkologii. Naprosto profesionální přístup, příjemné vystupování všeho personálu. Chodím sem již 3. rokem. Vždy stejná zkušenost.”
“Vstřícnost a ochota, paní doktorka byla na syna velmi milá a hodná, sestřička taktéž laskavá. Problém vyřešen včetně řádných instrukcí pro další léčbu.”
“Dnes jsem byl ošetřen na ortopedii. MUDr.Chytracek a sestřička jsou velice milý a já děkuji za jejich profesionální přístup. Doporučuji tuto ordinaci.”
“Paní doktorka Hátleová je skvělá. Chodím sem se synkem a je velmi příjemná, citlivá a ač je synek neskutečný puberťák, tak ji respektuje a ona s ním mluví naprosto na rovinu. Vysvětlí mu co a jak, dá mu vzorky dermo kosmetiky a on to opravdu používá. Předtím nechtěl slyšet jiný názor než AI. A výsledky jsou znát.”
“Velmi dobřa aktuální zkušenost, paní doktorka vše vysvětlí a poradí. Příjemné jednání.”
“Příjemné prostředí, vlídné jednání, veškerý personál super, ochotni”
“S klinikou jsem spokojen, rychlý profesionální přístup a co je důležité vidím jako rys. Je to tedy taková továrna ale funguje perfektně. Milý a profesionální personál není co vytknout.”
“S paní doktorkou jsem velice spokojený. Mluví jasně, navíc se s ní dá vždy individuálně domluvit! Doporucuji!”
“Děkuji paní doktorce za dlouholetou vynikající péči o moji maminku.”
“Musím poděkovat paní doktorce za vysoce odborné vyšetření spojené k mé spokojenosti léčením kožní plísně.K plnému času pro vyšetření pomáhá kamerový systém k přehledu pacientů čekárny.Na zbytečné debaty nezbude čas pro vyšetření čekajících pacientů. To si někteří pacienti neuvědomují a zazlívají to a stěžují si na recenzi.”
“Včera jsem byla se synkem večer na dětské pohotovosti a musím říct, že velká spokojenost. Pán doktor i sestřička moc milí a měli lidský přístup. K synovi se taky chovali moc hezky. Děkuji”
“Asi chodím k jiné paní doktorce než většina negativců.Za mne je paní doktorka i sestřička v pohodě,objednání on line super.Rozhodně jsem nečekala”
“Sestra skvělá vše dela sama vypálila dceře bradavice super moc dekuju”
“Musím jenom chválit. Všichni jsou naprosto profesionální a příjemní. Poradí a vyřeší problémy zdravotní i estetické.”
“Sestřičky na odběru jsou naprosto skvělé - byli jsme tam s malým dítětem a byly moc hodné, vstřícné a trpělivé. Děkujeme.”
“Velice chválím kliniku, ošetření bylo příjemné a už teď vidím, že i účínné. Personál moc fajn, obzvlášť chválím sestřičku Danielu , která mě ošetřovala a byla úplně skvělá.”
“Pan doktor Machů je skutečný odborník, moc Vám děkuji pane doktore. Medicínské zařízení samo o sobě je neméně úžasné, příjemná atmosféra a personál.”
“Nejlepší klinika, recepce, lékař...za mne paní primářka Mudr. Věra Šatánková a samozřejmě sestřičky na pokojích, ochotné, usměvavé, každou chvíli kontrola na pokojích, zda je vše v pořádku. Krásné pokoje, vybavení .Byl jsem na zákroku rhinoplastika a operace horních a dolních víček. Jsem velice spokojený a proto se na kliniku vracím k dalšímu zákroku. Děkuji celému týmu kliniky a všem mohu jen doporučit.”
“Jsem spokojený jak s přístupem tak i se zákrokem.Skvěla dermatologie”
“Velice doporučuji tuto kliniku, profesionálové na diagnostiku kožních znamének, co jde udělají bezbolestně a rychle bez jizvy laserem, sporná znaménka byla odstraněna chirurgicky, vše rychle při jedné návštěvě, naštěstí histologické vyšetření neprokázalo nic zhoubného, takže mám zase na rok klid. Je určitě dobré mít zkušeného diagnostika na kožní věci a na této klinice jsem našel profesionální přístup jak u MUDr. Úlehlové, tak u MUDr. Bedřichové, docházím pravidelně každý rok po létě, vyšetření dermatoskopem nebolí! Velice snadné objednávání na tuto kliniku přes jejich web, kde je poptávkový formulář, odpovídají velmi rychle, recepce je zde na profesionální úrovni.”
“K paní doktorce chodím pravidelně několik let a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost, právě naopak. Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé a ochotné s čímkoli pomoct. Za sebe mohu doporučit. :)”
“Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Kafkové, která mi včas odhalila rakovinu kůže a tudíž jsme mohli podchytit vše včas a úspěšně vyléčit. Obě paní doktorky jsou při práci precizní. Synovi odhalili infekci na nohou, kterou chytnul někde v bazénu a do 14 dnů se nám podařila vyléčit. Jen prosím trpělivost s objednáním, neboť mají dost plné termíny. Při akutních případech jsou ale ochotny Vás přijmout hned.”