Přehled katalogu
- 710 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 62% S fotografiemi
Nalezeno 710 výsledků
Procházejte bar hospoda v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 710 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 543,272 recenzí a hodnocení.
“Svatomartinské menu? Skvělé. A Cvikov je dobrý pivo. Líbí se mi tu.”
“Skvělé jídlo, dobré pití a velmi příjemná obsluha, ceny příznivé. Během čekání na jídlo nám byl donesen malý předkrm, objednaný pastrámi sendvič byl geniální. Odcházeli jsme moc spokojeni. Těšíme se na příští návštěvu.”
“Obsluha parádní příjemná usmevava Restaurace taková stará klasika ( typoval bych styl Irska restaurace) Čistota tak i záchody Jídlo dobre velké porce chutné a za malé peníze 2 návštěvy za 2 dny 1 na oběd 1 na večeři”
“Opravdu povedené barbecue a výborná piva. Burgery v podobě slideru byli nadprůměrné. Nicméně v tomto případě se nejedna o restauraci zaměřenou na burgery, takze to par chybiček po chuťově stránce, ale to se dá odpustit. Naopak smažené kuře bylo vynikající a křidýlka také. Celkově převládá veliká spokojenost včetně velmi milé a ochotné obsluhy a útulného prostředí.”
“Zdravím všechny do restaurace. Tomáš obsluha super člověk. Samozřejmě dámy také. A závěrečný pan Karel Gott top. Jen chválím cely kolektiv zůstali chvilku déle abychom se dál mohli bavit. Skvělá restaurace. Diky Mišák.”
“Lepší místo by se hledalo jen těžko. Skvělé prostředí na rohu knihovny, dostatek místa, příjemná atmosféra, kvalitní káva i občerstvení – vše, co podporuje studium, práci nebo klidné setkání.”
“Ochotná obsluha, která ráda poradí. Víno výborné, každý si vybere to své”
“Restauraci Na kopečku jsem navštívila poprvé a musím říct, že určitě ne naposled. Obsluha skvělá a ochotná a neskutečně milá. Široký výběr jídla a pití. Určitě doporučuji žebírka s křidýlky. Kdo se chce fakt dobře najíst, tak určitě neváhejte navštívit. Za mě 10/5!”
“Ano, super restaurace s příjemnou a rychlou obsluhou. Krůtí guláš byl výborný. Není důvod si zde oběd nezopakovat, zvláště za tak příznivou cenu.”
“Byli jsme velmi mile překvapeni, že existuje taková fajn nenápadná hospůdka v blízkosti Václavského náměstí. Výborně se zde najíte a hlavně za luxusní peníze. Pan číšník byl velmi sympatický a ochotný. Jsme rádi, že jsme tohle fajn místo našli.”
“Velmi pěkná a dobrá restaurace. Vynikající poměr ceny a kvality. Obsluha přátelská ,super!Jídlo bylo velkoryse naservírované a chutnalo fantasticky. Vřele doporučuji.”
“Za mě vždy skvělá zkušenost. Obsluha milá a ochotná. Ano, bývá tu jistě v jistém čase plno a pokud je hezký, tak je prostorná zahrádka plna. Ale je zde na co koukat, tenis, hřiště pro děti, skoro minizoo. Plzeň ve vyhlazených sklenících. Tatarák nejlepší co jsem kde měl, i ostatní jídla jsou fakt chutná a každý si vybere. Pokud dorazite, když je živá hudba, tak je to vždy paradni. Musím doporučit”
“Byli jsme se synem na rychlém obed a mladej říkal že nejlepší smazak, čerstvý hrany a ta ta tatarka .. a za tátu moc supr plzeňské pivo .. a děvčata byly moc fajn. Až pojedeme okolo stavíme se ...”
“Výpečky byly super! Mohu jen doporučit. Místní kuchař to má v ruce. Čekací doba taky v pohodě. Doporučuji určitě sem nebyl naposledy.”
“Srdcovka Skleník se stala místem, kde se naše velká rodina několikrát do roka setkává a slaví různá události. Vždy dostaneme dobré jídlo, milou a vstřicnou obsluhu, přijemnou atmosféru.”
“Všechno skvělý! Navštívili jsme znovu otevřenou restauraci a nyní jsme byli velmi spokojený. Vyzkoušeli jsme spoustu jídel. Výborný nakládaný hermelín i topinky. Smažený sýr, guláš s bramboráčky, tiramisu, bramborový salát. Vše super. Obsluha velice milá, dokonce nám dala kofolu na účet podniku. Doporučujeme a určitě zase přijdeme!”
“Setkání s přáteli z FNKV,. Pozorná obsluha, výborné pivo, řízky a tatarák, nemělo to chybu.”
“Byli jsme tu s partou kamarádů na večeři a moc jsme si to užili. Obsluha byla fakt milá, žádné zbytečné napětí, naopak - příjemná a pozorná, jen toho měli hodně, všude plno. Jídlo dorazilo rychle, bylo teplé a dobře připravené. Celý večer jsme se cítili vítaní a v pohodě, nikdo na nás netlačil, prostě jsme si užili fajn čas u dobrého jídla. Rádi si to někdy zopakujeme!”
“Supr dupr atmosféra a potkal sem zde zajímavé osobnosti vskutku pecka ve SportBaru Golem”
“Výborné čepované pivo, velký výběr tvrdšího alkoholu. Doporučuji ☝️”
“Skvělé místo na oslavy, prezentace či firemní akce. Je to tam moc útulné, dostatek místa a dostatek soukromí. Doporučuji 10/10”
“Tak tady je to fakt úplně super to je jedno z míst kde se mi líbí nejvíc za několik let jsem úplně nadšená jsem tu byla hrát šipky s týmem a nemůžu si to tu vynachvalit mohu jen doporučit mají šipky fotbálek tv na zápasy nic tu vůbec nechybí znamenitě pivo”
“Ruplciprcampl. Asi se to tak nepíše, ale snad jsem dokázal že nejsem robot. Jídlo jako vždy supr. Asi hloupé dávat fotku kosti ale tak dobrý kachní stehno jsem dlouho nejedl. Prostě do mě zaručeno jak Němci do krytu. Oběhové menu vždy supr. Pokud nevíte kam na jídlo tak zde váhat nemusíte.”
“Doporučuju navštívit a zavzpomínat”
“Výborná kuchyně, velké porce za slušnou cenu”
“Vše vždy v naprostém pořádku, střídají se dvě usměvavé servírky, jídlo výborné, velké porce a příjemné ceny. Restauraci rozhodně doporučuji. V létě super vyžití pro děti.”
“Personál byl přátelský, jídlo bylo jednoduché, tradiční a dobré, ceny byly také dobré. 5/5 :)”
“Klubu celkem v pohodě, příjemná obsluha, stále lidové ceny za pivko.”