Recenze

  1. Jaroslav Tůma ★★★★☆

    Příjemná atmosféra, dobré pivko,super jídlo jedna hvězda dolů za čekání na pivo,ale chápu že při plné obsazenosti ve dvou lidech to prostě rychleji nejde.

  2. ольга андрш ★★★★★

    Srdcovka Skleník se stala místem, kde se naše velká rodina několikrát do roka setkává a slaví různá události. Vždy dostaneme dobré jídlo, milou a vstřicnou obsluhu, přijemnou atmosféru.

  3. Elia Brokešová ★★★☆☆

    Někdy musím zajít i na jídlo. Co se týče prostředí a pití, tak bohužel řezané načepováno špatně, nebyl tam takový ten klasický přechod barev no a jinak na povídačku s rodinou to moc není, hluk takový, že jsme se vůbec neslyšeli..

  1. Hana F. ★★★★★

    Výborná pizza, výborná quesadilla s trhaným masem. Milá příjemná obsluha. Plusové bodíky navíc přičítám medu, který jsem dostala k čaji. Namísto jednorázových pytlíčků jsem dostala celou lahvičku, abych si mohla zvolit dávku, jaká mi vyhovuje a oni tak mohli ušetřit jak za zbytečný plast, tak za vyšší pořizovací cenu. Někdo by řekl, že je to blbost, pro mě jsou to ale důležité detaily, které odlišují od konkurence :-).

  2. Václav Švihlík ★★☆☆☆

    Zdravím Nejdřív jsem si před návštěvou přečetl recenze a na jejich základě jsem se zde rozhodl nejíst a dal jsem si dvě Plzně. Pokud volíte hospodu před domácím popíjením z důvodu hospodské atmosféry, tady asi moc šťastni nebudete, dostanete pivo, ale to je všechno, žádná snaha o komunikaci z jejich strany není. No, koukám, že já recenzi psal po dvou pivech ale tady mi někdo odpověděl po flašce něčeho ostřejšího. Obsluhovali jste moji plyšovou myš, to jako fakt? Vy jste jí přinesli zrní nebo sýr? Dali jste jí něco k pití? Asi bych si toho všimnul.

  3. Pavlína Stillerová ★★☆☆☆

    Zašli jsme sem na večeři. Pánové plzeňské chválí, ale to je asi jediné, co to mohu vypíchnout. Žebra samá chrupka a kost, pizza katastrofa - neurazí, ale nenadchne. Jediná chvála byla na tortillu. Obsluha byla všímavá a rychlá. Co nás překvapilo u placení, že nás paní servírka naúčtovala o 200kč na víc ( a to při dvou účtech) . Tak si říkám, ano- jsme lidí a stát se to může , ale hnedka u jednoto stolu dvakrát? Doporučuji sí, zkontrolovat účet při placení.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Srdcovka Skleník?

Srdcovka Skleník se nachází na adrese Třinecká 673, 199 00 Praha 18, Česko

Jaké je telefonní číslo Srdcovka Skleník?

Můžete kontaktovat Srdcovka Skleník na čísle +420 241 407 820

Jak se dostanu k Srdcovka Skleník?

Trasu k Srdcovka Skleník najdete zde odkaz

Advertisements